Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Добър ден от няколко дена компютъра прави проблеми . Не иска да стартира . Пускам го от кобчето тръгва да свети пък не зарежда windows . Трябва го изключа и да го включа пет пъти за да зареди . И още нещо някой път не върти перката на  захранването и също така по някой път като зареди Windows  след като влезе след 2-3 минути ми забива и излиза син екран . Не знам какво да права да го вода на ремонт или ще мога сам да го поправа .  Днес го преинсталирах ама проблема си остава .  Параметрите му са 2 рам  процесор Intel Celeron e3300  две ядра , дънна платка biostar G47-M7 ,  видеокарта Nvidia Getforce  210 1gb . хард диск ADATA sp550 (sata 3 ) . 

Ето го синия екран http://prikachi.com/images.php?images/643/9357643t.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много обща грешка, но щом си правил и нова инсталация, може да е и проблемен хардуер. С каква ОС го преинсталира? Тествай диска и паметта за грешки. Температурите при товар какви са на видео и процесор? Това, че не тръгва всеки път, може и да е от дъното. Все пак това е над 8 годишен хардуер, може да е от всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няколко дена? От февруари месец си запускал теми че имаш проблеми... крайно време е да се размърдаш до сервиза.

Инсталирай тази програма ако все още не си - http://www.adata.com/downloadfile1.php?file=ADATA_SSDToolBoxSetup.zip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама тогава не бях до компа . 

преди 2 часа, Roujin Z написа:

Няколко дена? От февруари месец си запускал теми че имаш проблеми... крайно време е да се размърдаш до сервиза.

Инсталирай тази програма ако все още не си - http://www.adata.com/downloadfile1.php?file=ADATA_SSDToolBoxSetup.zip

Да инсталирах го . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Залагам на захранване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Roujin Z написа:

Значи ще го дам на сервиза дано да не е повече неща от захранването . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от UTRR5471
      Преди известно време от този сайт си бях поръчал една конфигурация: https://desktop.bg/grigs-absolute-grigs_absolute_commander_intel_black    Понеже я бях натоварвал доста, гледах едно видео как да си почистим видеокартата и го направих. Всичко беше точно до момента в който си махнах радятора след почистването и го остваих да съхне вързано за едни въжета здраво на терасата. В вторника след обяд излязох с приятели, но се завихри силен вятър. Привечер когато се прибраш забелязах, че горната част от видеокартата я няма там където я бях оставил. Слязох пред блока и я потърсих. Забелязах часта направена на нищо под терасата ми която е на 6 етаж. Цялото охлаждане с радятора, пластмасата, перките и по-дребните части бяха строшени.  Някой да знае от къде мога да си взема такава част за GeForce GTX1660 super Gaming X от MSI ? 
    • от WhiteDevil 5
      Добър ден имам следният проблем - въпрос имам Активна аудио система 5.1 ,като включа субуфера който е активен и захранва тонколоните се чува постоянно  шумене без значение дали е намален субуфера или е усилен докрай.. само когато го цъкна на Mute   нищо не се чува ...шумът е от с субуфера изключвам колоните ,но си продължава шуменето от него. (жужене) не е от кабелите ... Сменени са всичките . Към какво да се насоча ,защото е супер дразнещоо това ...
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер колеги имам голям проблем с колата Volvo V40 надявам се някой да знае решение за проблема !!! Първо отказаха всички прибори на таблото,майстора отстрани проблема на следващия ден ми отказа централното заключване,радио,платфони.Майстора ми препоръча да търся друго табло,намерих друго табло майстора го монтира и нещата си останаха същите.Какво да правя от тук нататък?Къде може да е проблема ако не е от таблото? Благодаря Предварително на всички които съдействат за отстраняване на проблема
    • от Angel Palchev
      Здравейте!
      Търся си компютър на който да играя леки игри от рода на Paladins и CS:GO(High 90+FPS 1080p),но да мога и понякога да играя игри като GTA V(Medium 40+FPS 1080p).
      Мога да дам около 600 лв.
    • от georchev
      Здравейте! На скоро си преинсталирах Linux-a и сега не мога да си вляза в акаунтите в Gmail ! Сигурен съм в паролите,защото през страницата на google няма проблем! Какво може да е това чудо? Проблема е от една седмица,тогава го преинсталирах. Помагайте!  Благодаря 
  • Дарение

• Добави ново...