Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте купих си телефон втора ръка.

Huawei ако има значение.

Били са му направени заводски настройки но...

Като стартирам телефона ми иска синхронизиране на профила в google с които е бил ...

Пробвах няколко пъти с моя профил но отново не се получи .

Моля ако някой знае как да го махна да ми помогне.

Благодаря предварително.

IMG_20180628_100539.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свържи се с предишния собственик да си въведе акаунта и паролата или търси сервиз да му преинсталират софтуера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иди в настройкиге на телефона, където пише акаунти. Там като цъкнеш вижда ли се акаунта на предишния собственик?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как ще отиде до тези настройки, при условие че телефона не може да се подкара? И какъв акаунт ще види, като всичко е изтрито?!?

преди 1 минута, Dora666 написа:

Иди в настройкиге на телефона, където пише акаунти. Там като цъкнеш вижда ли се акаунта на предишния собственик,

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , немога да вляза в настройките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

И как ще отиде до тези настройки, при условие че телефона не може да се подкара? И какъв акаунт ще види, като всичко е изтрито?!?

Ами правила съм го на един самсунг преди 3 години  .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди 3 години нямаше такива нива на сигурност на андроид. Пробвай сега, да видим как ще го направиш на андроид 6 или по-нов.....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Наделена Стоянова написа:

Само там ли ? След рестарт пак там ли те кара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай и някои от тези методи, но ако не стане или намираш собственика, или го носиш в сервиз, както казах по-горе!

https://www.google.com/search?q=android+bypass+account&num=20&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=0ahUKEwiZiomK7vXbAhWEJJoKHTweAcAQ_AUICigB&biw=1320&bih=903

преди 5 минути, Dora666 написа:

Само там ли ? След рестарт пак тавм ли те кара.

Телефона е заключен, без да се отключи колкото и рестарта да прави, все тая... Ти на компютъра на BIOS или windows или дори на телефона като сложиш парола и след това рестартираш можеш ли да влезеш без паролата?!?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Raze написа:

Преди 3 години нямаше такива нива на сигурност на андроид. Пробвай сега, да видим как ще го направиш на андроид 6 или по-нов.....

Довечера ще пробвам на последния модел Huawei 

току-що, Raze написа:

Пробвай и някои от тези методи, но ако не стане или намираш собственика, или го носиш в сервиз, както казах по-горе!

https://www.google.com/search?q=android+bypass+account&num=20&source=lnms&tbm=vid&sa=X&ved=0ahUKEwiZiomK7vXbAhWEJJoKHTweAcAQ_AUICigB&biw=1320&bih=903

Телефона е заключен, без да се отключи колкото и рестарта да прави, все тая...

Как е купен тогава така ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ти се занимава, успех. А ако откриеш нов начин за хакване на андроид, няма да е лошо да го споделиш, а и се свържи с разработчиците, може да ти дадат награда за хакване на системата, всякакви капацитети по цял свят се мъчат да открият начини, ти може и да си по-голям хакер от тях :D Виж ми и предния редактиран пост.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Наделена Стоянова написа:

Били са му направени заводски настройки но...

Заводските настройки премахват всичко, и телефона трябва да предостави възможност за нови персонални настройки. Щом не може да се влезе в настройките, значи не е на "заводски".

Трябва да се направи hard reset  /master или factory reset/ -> https://www.google.com/search?num=20&biw=1536&bih=758&tbm=vid&ei=8ss0W777Loaq8QXmnqngCg&q=huawei+hard+reset&oq=Huawei+hard&gs_l=psy-ab.1.0.0i203k1j0j0i203k1l8.32984.38397.0.42357.6.6.0.0.0.0.152.608.5j1.6.0....0...1c.1j2.64.psy-ab..0.6.604....0.DBU8rHs4nyQ

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама не. Последните версии на андроид има защита, която се оправя само с флаш на нов софтуер.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Наделена Стоянова написа:

Имах същия проблем със Samsung Galaxy J5, С Андроид 7 версия. Справих се, следвайки стъпките в този клип...

Успех!

https://www.youtube.com/watch?v=aCHulWMu6GY

Редактирано от Богатир (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Joss Bomon написа:

А ти как позна с коя версия е и кой точно модел е ?!

По съществото на проблема. Почети малко и ще разбереш за какво става въпрос, ако те интересува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама не. Последните версии на андроид има защита, която се оправя само с флаш на нов софтуер.

Може и със същия релийз, но си иска префлашване!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Наделена Стоянова свържи се с предишния собственик, кажи му да си влезне в google профила и да премахне въпросния телефон от там. Има си цял червен бутон REMOVE. Така няма нужда да се теглят разни съмнителни приложения и да се правят самурайски хватки с телефона.

@Joss Bomon Factory Reset Protection не се заобикаля с ресетване на телефона. Така е от Lollipop насам.

преди 4 часа, jhoro написа:

Може и със същия релийз, но си иска префлашване!

А тва пък е още по-невярно. Флашвайте докато ви посинеят мишките и ви се счупят пръстите, FRP с ресет/флаш не се заобикаля.

Редактирано от hudyr (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.