Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 18 часа, Leise написа:

Обаче това с имотите си е най далавера!

Хем ти снася  от наем, хем не си губи стойността.

Имот и имот не е едно и също. Сградите се амортизират, обаче земята наистина носи нетрудови доходи. Не знам що обичам нетрудови доходи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Sinbad_ написа:

Парите са социално необходимото зло за съществуване в света на хората ...мдам....Лошото е че някои го възприемат като показател за ценности и качествено състояние , включително повишаване на самооценка и оценка странична....

Лошо или добро, това е положението.
Има една повсеместна несправедливост парцелите за строеж да струват пари.
Всеки етнически българин би трябвало да има право на безплатен парцел да си постори къща.
Държавата би трябвало да им осигури на всички младежи правото да си построят улици и канализации чрез собствен труд, а материалите да са им предоставени на изплащане без лихви. Така който не го мързи и работи, ще има дворно място и ще може да си прави собствена къща с помоща на баща му и братя и братовчеди. Държават трябва да осигури безплатни архитектурни планове за новите къщи и безплатен надзор от инженери на строителството на къщите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля да обобщя малко, че темата сякаш се разпиля... Та: Парите са добро, когато са за нас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _слънце_ написа:

Аз мисля да обобщя малко, че темата сякаш се разпиля... Та: Парите са добро, когато са за нас.

... и не се налага да се изкарват с кървава пот. А някак по рождение да ни се полагат, ако може. и ЕСТЕСТВЕНО НА ВСИЧКИ ПОРАВНО!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Maleficient написа:

... и не се налага да се изкарват с кървава пот. А някак по рождение да ни се полагат, ако може. и ЕСТЕСТВЕНО НА ВСИЧКИ ПОРАВНО!

Може и да стане ,нали мислят за безусловен общ базов доход.Но това с поравно няма да стане ,защото като не си мързелив ,ще си вземаш базовия доход и ще работиш допълнително и пак ще има неравенства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Anjel Dimitrov написа:

Може и да стане ,нали мислят за безусловен общ базов доход.Но това с поравно няма да стане ,защото като не си мързелив ,ще си вземаш базовия доход и ще работиш допълнително и пак ще има неравенства.

Тва с безусловния базов доход, не знам кой го мисли и не знам как го мисли, ама въобще не се сещам как ще стане...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Anjel Dimitrov написа:

Чудесно!

Мисля, че "поръсих" мнението си с щипка ирония, но може и да не се усеща :bubblegum:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

Чудесно!

Мисля, че "поръсих" мнението си с щипка ирония, но може и да не се усеща :bubblegum:

Треаше да ръснеш повечко...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване