Премини към съдържанието
karlovich

програмиране на чипове за автомобил

Препоръчан отговор

Не знам дали тази тема е за този форум но все пак ще се пробвам пък може някой да ми помогне проблема е следния имам приятел автоключар който си купи машинка за програмиране на чипове https://www.aliexpress.com/item/Original-V2-3-9-Xhorse-VVDI-Key-Tool-Remote-Key-Programmer/32821

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво да ти помогнем за това?!? А и връзката ти е грешна.

Ой, страница не найдена :-(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

към тази машинка се инсталира мобилно приложение с което могат да се програмират още няколко модела чипове но не можем да накараме мобилното приложение да работи изтегляме приложението key tool инсталираме го свързваме се чрез блутут но не ни пуска в приложението за програмирането на чипове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, karlovich написа:

към тази машинка се инсталира мобилно приложение с което могат да се програмират още няколко модела чипове но не можем да накараме мобилното приложение да работи изтегляме приложението key tool инсталираме го свързваме се чрез блутут но не ни пуска в приложението за програмирането на чипове

И ти очакваш някой да си продаде бизнеса и уменията за да ти каже как стават нещата???? Няма начин!!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма ли упътване? Говори с продавача, да ти каже как се работи с това или го връщай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Raze написа:

Няма ли упътване? Говори с продавача, да ти каже как се работи с това или го връщай.

Това нещо просто е за към коша за боклук.
На съвременните автомобили ключовете не подлежат на клониране.
Никоя уважаваща себе си марка няма да се остави тоя китайски боклук да и клонира ключ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.