Премини към съдържанието
goodly

Samsung J5 2017 (SM-J530F) пукнат дисплей къде да го сменя?

Препоръчан отговор

Здравейте!

Телефона е на една седмица и до като чаках тефтера го пукнах в горния десен ъгъл. Въпроса ми колко ще струва във samsung да ми го сменят и дали да не си поръчам от китай един и да дам на някой да ми го смени само?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имат телефони, звъниш и ги питаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Raze не ми помогна много. Тук се натъкнах в продавалника на фирма която сменя уш с оригинални дисплеи за 140лв + безплатно монтиране ЦЪК!

Сигурно ще е по евтин ремонта от самсунг но някой може ли да каже нещо за тях дали са за предпочитане?

Също се чудя дали да не си поръчам от алиен дисплей но не съм запознат много и не знам дали ще направя правилния избор. Намерил съм няколко линка и искам компетентен съвет от някой който е по запознат кой от всички да избера. Защото има разлика в цената и се опасявам че при някои няма да работят функции като регулиране на яркост и.т.н. Последния линк е най скъп и ми прави впечатление че в спецификациите пише резолюция 1280х720 а би трябвало да е 1920х1080 пък уш е ОЕМ?

48,93$ J530F LCD For SAMSUNG GALAXY J5 2017 J530F SM-J530F LCD Display Touch Screen Digitizer Replacements For Samsung J5 2017 Display 

36,03$ J530 lcd For SAMSUNG GALAXY J530 LCD J530F SM-J530F J5 Pro 2017 J530 pro LCD Display touch Screen Digitizer J530F screen 2017

46,46$ Adjust Brightness Replacement For SAMSUNG Galaxy J5 2017 J530 J530F LCD Display Touch Screen Digitizer Assembly

69,88$ 5.2" AMOLED For SAMSUNG GALAXY J5 2017 LCD J530 J530F J530FN SM-J530F Display Touch Screen Replacement OEM

Моля помогнете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В оторизиран сервиз на Samsung ще е по-скъпо, но ще имаш гаранция и няма да ти отпадне гаранцията на телефона, освен ако не си потрошил и нещо друго и да се вдигне още цената на ремонта. Реално за цена на телефона около/под 300 лв., аз не бих дал половината от сумата за ремонт. А как да ти помогна, като цените на Samsung само те могат да ти ги кажат, след като говориш с тях, ще ти искат серийния номер на телефона и ще ти се обадят за цена и къде и как може да стане ремонта. Дисплея е залепен, принципно ако не са ти ръцете в г**а, ще можеш и ти да си го смениш, стига да намериш подходящ.

Най-добре намери някой сервиз в града, където живееш и ги питай тях за цена на ремонта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! 

За да не отварям нова тема ще напиша моят проблем тук. 

Имам същия телефон и същия проблем. Не искам да го ремонтирам, а само да си извлека снимките от него. 

Е, тук стигаме до въпроса, че приключа ли го към компютър трябва да дам потвърждение от телефона, а това няма как да се получи. 

Има ли някаква друга възможност? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай със SmartSwitch.

И на следващия телефон си настрой камерата да записва снимките на мемори картата, а не във вградената памет. И редовно си прави резервно копие на друг носител.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.07.2018 г. в 10:19, RudeBoy написа:

Пробвай със SmartSwitch.

И на следващия телефон си настрой камерата да записва снимките на мемори картата, а не във вградената памет. И редовно си прави резервно копие на друг носител.

Не може, няма екран въобще. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 28.07.2018 г. в 10:41, Несаница написа:

Е, тук стигаме до въпроса, че приключа ли го към компютър трябва да дам потвърждение от телефона, а това няма как да се получи. 

Има ли някаква друга възможност? 

Разгледай тука :

http://bg.recover-android.tips/recover-files-broken-samsung.html

С micro usb-to-hdmi adapter и пробваш в телевизора:

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре го занеси в някой сервиз, като може и да не стане в първия/втория. Там ще ти кажат какво и как може да се направи по въпроса. И е по-добре да си отвориш тема, не да превземаш чужди, особено от преди няколко месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Raze написа:

И е по-добре да си отвориш тема, не да превземаш чужди, особено от преди няколко месеца.

А наскоро да си си припомнял правилата на форума?... :angry:   И по-конкретно:

"Форумът е снабден с търсачка, намираща се над прозорците с темите. Употребата й е задължителна с цел избягване на дублиращи се теми. Коментарите към такива теми ще бъдат премествани към вече съществуващите или изтривани."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.