Премини към съдържанието
Black Power

Що нема актуална футболна тема бе?

Препоръчан отговор

Що нема актуална футболна тема бе? Ааааа - русофоби има много или ЕС ви не дава да коментирате:lol6: Та, в Русия много изненади и освен футбол, то и много символика може да се наблюдава. Германия губи на руска територия за "трети път" - хи , хи. ,че и не само..Днес Русия отново  размаза "кекава европа"

Ма да караме на тема спорт. Мнозина си прахосаха парите залагайки на губещи отбори. Вече става интересно. Ха да видя новата подредба- според вас де, (а какво ще излезе)

Ако трябва обединявайте темата, но нещо запалянковска такава не открих. :min06:

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Футболните фенове отдавна се изнесоха от форума. Едно време и за ШЛ и ЛЕ се пишеше в темите, сега е мървтило. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЕССР "ценностите", накараха много хора, от хора да се превърнат в странни изроди с меки китки , неустановена полова ориентация. Явно и сред ритнитопковците модата е навлязла, но вместо само китките, са им омекнали и краката, освен това вече нямат леви и десни крака, т.е. нямат силни крака, а само слаби крака, както и празни от интелект глави.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото в България днес футбол не съществува. Нямаме успехи, нито на европейско, нито на световно ниво. 1 път на 20 години да се реалисира някой български футболист, като Бербатов и Стоичков. Масово здравомислещите хода не ходят по мачове, по простата причина, че се страхуват за своята безопасност. Полицията не предприема никакви действия против организаторите на тези вандалски агитки, които са арестувани многократно. В България футболната среща се е изродила от спортно ЗАБАВЛАНИЕ, в повод простолюдието да се групира и да излива комплексите си на воля. Интересно какво са им виновни автобусите, спирките и като цяло държавното имущество, което редовно рушат. А запалянковците от другата агитка (говоря за хората отишли да гледат спорт, а не за хулиганите) те какво лошо са направили, че да стават обект на насилие?
Аз лично съм фен на волейболът на национално ниво. Имаме отлични играчи и цивилизована публика. С кеф човек да иде на подобно събитие и да се наслаждава на спорта.

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото българите много псуват у форумите. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На това световно стават интересни мачове - аз винаги съм тачил бразилците, но представянето им според мен е доста колебливо и в един евентуален двубой с Белгия ....... да не стане пак, като последния незабравим резил. :Д

На това световно шведите дотук ринат, че и товарят, ма тях пък никога не съм ги харесвал. Хърватите ме кефят, може да се каже, че стискам палци за тях направо купата да вземат, ала не мисля, че ще издрапат.

п.п. но и често играта е твърде груба - само, като гледам някои от футболистите що ритници изяждат за един мач само ........ може би съдиите са пестеливи в картоните, не знам, но много контузени играчи има.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, sound написа:

На това световно стават интересни мачове - аз винаги съм тачил бразилците, но представянето им според мен е доста колебливо и в един евентуален двубой с Белгия ....... да не стане пак, като последния незабравим резил. :Д

На това световно шведите дотук ринат, че и товарят, ма тях пък никога не съм ги харесвал. Хърватите ме кефят, може да се каже, че стискам палци за тях направо купата да вземат, ала не мисля, че ще издрапат.

п.п. но и често играта е твърде груба - само, като гледам някои от футболистите що ритници изяждат за един мач само ........ може би съдиите са пестеливи в картоните, не знам, но много контузени играчи има.

Ако Белгия бият Япония, това ще гледаме.

Иначе това световно е пълна скука.Половината от футболистите дето исках да видя не играха, други вече отпаднаха.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, The Negative One написа:

Иначе това световно е пълна скука.Половината от футболистите дето исках да видя не играха, други вече отпаднаха.

Вярно, но като ,че ли тепърва предстоят истинските мачове. Иначе прогнози - да, бе да. Всичко върви  на пряко:)))) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Black Power написа:

Вярно, но като ,че ли тепърва предстоят истинските мачове. Иначе прогнози - да, бе да. Всичко върви  на пряко:)))) 

Истинските мачове, за мен, винаги са били първите и вторите в групите. След това започват едни сметки, едно тактическо надлъгване, единият играе, дригият гледа, накрая гледащият продължава и т.н. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, A.com написа:

Истинските мачове, за мен, винаги са били първите и вторите в групите. След това започват едни сметки, едно тактическо надлъгване, единият играе, дригият гледа, накрая гледащият продължава и т.н. :)

И това е верно, но пък тук имперски страни с луди амбиции - да се продадат!?!?! Не, не ми се вярва. Иначе кашата е пълна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Black Power написа:

И това е верно, но пък тук имперски страни с луди амбиции - да се продадат!?!?! Не, не ми се вярва. Иначе кашата е пълна.

Ами Англия за малко да гризнат дръвцето. Ама то не се знае нарочно ли завършиха втори в групата. Иначе, кой как е стигнал до финала няма значение и никой няма да помни подобни подробности. Ще се помни само победителят и някакви потресаващи резултати като Германия - Бразилия 7:1, Аржентина Германия - 0:4(2010г.  когато великият отбор на Аржентина най-после попадна на сериозен съперник и му се случи велика трагедия).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами Англия за малко да гризнат дръвцето. Ама то не се знае нарочно ли завършиха втори в групата. 

Англия, Германия да се продават - абсурд. Да е някоя друга държавица щях да се замисля, но тези! Просто толкова си могат към момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Black Power написа:

Англия, Германия да се продават - абсурд. Да е някоя друга държавица щях да се замисля, но тези! Просто толкова си могат към момента.

Не, че Англия са се продали. Май сами решиха, че е по-добре да с втори в групата за да попаднат в по-лесен поток до финала. А че толкова си могат си прав. И не само те. Когато попаднат на сериозен отбор се вижда кой колко може. Много ми е интересно как разни отбори скачат като озверели за някакво неотсъдено нарушение в края на мача при положение, че за 90 минути са уцелили противниковата врата 2-3 пъти. И един пряк свободен удар в края на мача ще ги измъкне от ситуацията.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един световен шампион отпадна. Остават още два и ще си имаме чисто нов световен шампион по футбол. :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както каза Камата , Белгия не за подценяване, да видим с Франция, какво ще покажат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен Англия е вече сигурен финалист след току що завършилия мач с Швеция . Те се намърдаха в сравнително най-лесния поток.Най -важното ,което прави впечатление , че напред вървят отборите ,които не разчитат на звезди ,а на дисциплина и добри треньорски решения!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Непосредствено преди старта на първенството някъде бях мернал, че Англия са от основните фаворити за купата - сто човека покрай мен ми рекоха, че трябва да съм се объркал нещо. :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ххххххх     и ще си имаме чисто нов световен шампион по футбол. :)

И на мен ми намирисва на нещо такова, ма да погледаме! Вече не смея дори и да помисля за прогноза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята прогноза е финал между АНГЛИЯ и ФРАНЦИЯ. Много по-симпатичен ми е отборът на Франция . Най вече заради това симпатично момче ГРИЗМАН. Много честен в играта , играе с УМ и страшно ЕЛЕГАНТНО.При него го няма търкалянето по земята на Неймар, самохвалството на Роналдо и не особената отдаденост на Меси. Вярно и Англия има своя Кейн ,но той е малко като кон.В крайна сметка в това първенсто всичко е възможно!Жалко за Русия  ,която направи една МНОГО мъжка игра  през това първенство и никой не и даваше прогноза , че ще стигне толкова далеч!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ми се да видя хърватите като шампиони, нооо......

Все пак знае ли се. Напълно е възможен и този сценарий

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Black Power написа:

Подкрепям

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Black Power написа:

Хърватите са ми любимци още от самото начало. Не смятам обаче ,че могат да стигнат до финал , защото последните им мачове бяха много тежки и няма да могат да издържат.Освен това сигурно " господарите" няма да ги пуснат ,ще  инструктират съдиите ,както оня гад дето Ицо го пцува всеки път, когато се сети за него.Все пак ще се радвам ако успеят! Имат страхотни играчи и са копие на нашите от 94 !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей това хърватите, ако утупат Англия и после Франция, значи три нощи бири ще ги черпа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или ще си имаме чисто нов световен шампион, или някой ще стане шампион за втори път.

Политически трябва да спечели Хърватска, ама футболно...

А Белгия напълно заслужено отпаднаха. Не става само Азар да играе, Де Бройне и Лукаку да гледат и да очакват да се класират на финал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хърватия се съмнявам и финал да стигнат. Къде, къде по-сензационно звучи сблъсък Франция-Англия 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.