Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! От почти година имам Nokia 5 и съм адски доволен за парите си е отлична машинка. Touch сензор, постоянно го ъпдейтват даже в момента е 8.1.1, но когато си го купувах имаше и huawei p10 lite, но реших да взема нокията, защото huawei не ъпдейтват много андроидите на телефоните си главно с каквото излиза с него остава в повечето случаи. Искам да си закупя p20 или p20 lite. Обичам да снимам, адски много снимки правя. Игри почти не играя, главно социалните мрежи и снимки нищо друго. Кое си заслужава повече спрямо цена/качество p20 или p20 lite пак да спомена държа да е добър на снимки :) благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Р20, разбира се, измежду тези двата, но споделете бюджет, който сте готов да похарчите, за да ви предложим нещо оптимално за парите си (ако има, разбира се).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, algor написа:

Р20, разбира се, измежду тези двата, но споделете бюджет, който сте готов да похарчите, за да ви предложим нещо оптимално за парите си (ако има, разбира се).

Около 500 макс 600лв. В замисимост от моят план p20 явно отпада, защото идва малко по-скъп. Макс 600лв мога да дам и то държа да е адски добра камерата, за съжаление не знам по-добра камера от p20 :) за тези пари 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, D101149 написа:

Около 500 макс 600лв. В замисимост от моят план p20 явно отпада, защото идва малко по-скъп. Макс 600лв мога да дам и то държа да е адски добра камерата, за съжаление не знам по-добра камера от p20 :) за тези пари 

Много противоречия в две изречения.
P20 е далеч от 600 лева, защото при операторите най-евтиния вариант е малко под 700 лева в брой с най скъпите планове от 45-50 лева.
Изплащането отива още по-нагоре.

В рамките около 600 лева и по-надолу бих препоръчал да погледнете Samsung Galaxy S6+ и S6, които за изискванията ви са чук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, algor написа:

Много противоречия в две изречения.
P20 е далеч от 600 лева, защото при операторите най-евтиния вариант е малко под 700 лева в брой с най скъпите планове от 45-50 лева.
Изплащането отива още по-нагоре.

В рамките около 600 лева и по-надолу бих препоръчал да погледнете Samsung Galaxy S6+ и S6, които за изискванията ви са чук.

Да извинявам се... Ставаше въпрос за p20 lite до 600лв. p20 отпада, защото цената му е с най-скъпия план 400лв,а с такъв, който искам аз е около 700лв :) Вариантът е п20 лайт или s6+ както казахте, но s6+ не е ли стар телефон вече? p20 lite е излязал преди няколко месеца? 

п.п даже сравнение p20 lite с s8 е по-добър от към процесор, камера,паметта е същатата не знам :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, D101149 написа:

Да извинявам се... Ставаше въпрос за p20 lite до 600лв. p20 отпада, защото цената му е с най-скъпия план 400лв,а с такъв, който искам аз е около 700лв :) Вариантът е п20 лайт или s6+ както казахте, но s6+ не е ли стар телефон вече? p20 lite е излязал преди няколко месеца? 

п.п даже сравнение p20 lite с s8 е по-добър от към процесор, камера,паметта е същатата не знам :) 

Извинявам се и аз - грешките ни са 1 на 1. :hush:

За Samsung Galaxy A6+ и Samsung Galaxy A6 говорех, но така стават грешките, докато човек пише и гледа мач по ТВ.

P20 Lite ползвах около 5-6 дни преди месец някъде и хич не съм доволен.
При по-интензивно ползване (аз така ползвам апарати) замислянето му идва вповече, мултитаскинга запецва, а батерията не ми изкарваше деня.

Редактирано от algor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, algor написа:

Извинявам се и аз - грешките ни са 1 на 1. :hush:

За Samsung Galaxy A6+ и Samsung Galaxy A6 говорех, но така стават грешките, докато човек пише и гледа мач по ТВ.

P20 Lite ползвах около 5-6 дни преди месец някъде и хич не съм доволен.
При по-интензивно ползване (аз така ползвам апарати) замислянето му идва вповече, мултитаскинга запецва, а батерията не ми изкарваше деня.

хмм.. Интересно на пръв поглед много го хвалят всички по ревютата от към всичко много странно.. даже четох че държала 2 дена батерията

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, D101149 написа:

хмм.. Интересно на пръв поглед много го хвалят всички по ревютата от към всичко много странно.. даже четох че държала 2 дена батерията

Това за кой говорите, че аз споменах две марки в поста си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

Това за кой говорите, че аз споменах две марки в поста си?

за п20 лайт иначе а6+ е добър, но май п20 лайт е по-добър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че P20 Light е по-добър, но щом сте решил вземете да си го купите направо, а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

Аз не мисля, че P20 Light е по-добър, но щом сте решил вземете да си го купите направо, а?

не, не съм решил. Нали за това пуснах тема :D Въпросът е следният как може да ме накарате, че A6+ е по-добър от него? A6 във всички случаи не е, но A6+ може и да е. Гледах много тестове и p20 lite е по-бърз, но вие ако се аргументирате може и да ме убедите в противното. Не ме разбирайте погрешно, не се заяждам просто искам да си взема максимално добър телефон за тези пари. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! От днес съм горд собственик на P20 Black :) 850лв.. заслужава сии всеки един лев, сериозно! Адски нощни снимкии прави много съм доволен. Препоръчвам ви го моят дойде  и със силиконово калъвче :) Исках синия, но и черният става ;) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, D101149 написа:

Здравейте, колеги! От днес съм горд собственик на P20 Black :) 850лв.. заслужава сии всеки един лев, сериозно! Адски нощни снимкии прави много съм доволен. Препоръчвам ви го моят дойде  и със силиконово калъвче :) Исках синия, но и черният става ;) 

Е, P20 е друга бира и то най-добрата от дискутираните два модела по-горе.
Честито и със здраве да се ползва!

От къде го взехте на тази цена?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, algor написа:

Е, P20 е друга бира и то най-добрата от дискутираните два модела по-горе.
Честито и със здраве да се ползва!

От къде го взехте на тази цена?

Теленор с план на 25лв и съм доволен. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, D101149 написа:

Не, мерси :) Ще си остана със Самсунека и DSLR-a .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.