Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, брат ми ще си взима нов телефон  и от това което чета във форума и не само препоръчват за бюджетен телефон Xiaomi Redmi 5 бюджета е до максимум 250лв. Интересуваме тези телефони добири ли са, защото е решил да взима такъв до сега не е имал на подобна марка. Да не се окаже китайски боклук което ме съмнява но не знам вие кажете вашите мнения или по-добре някой който го има. 

Също така искам да попитам този сайт дали е леджит. http://gsm-bg.eu/Xiaomi-Redmi-5-16GB-Black?gclid=CjwKCAjwmufZBRBJEiwAPJ3Lpid7nVZmwe1743W3A-hsXyMPPRPcdhbAatedgkxb1vp72a3QvkbrshoCA00QAvD_BwE

П.С Току що видях, че има Xiaomi redmi 5A каква е разликата спрямо този?

Редактирано от Kristian Denkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да погледнах ги малко преди това явно, че Xiaomi Redmi 5 е по-добрия можете ли да ми кажете повече за телефона става ли за нещо, защото както казах доста хвален в ниския бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми изглежда свестен сайта. Примерно тук лъжат:

Цитат

ПАМЕТ
Паметта на смартфона (3 GB) не може да бъде разширена, но паметта (32 GB) може да бъде разширена с microSD карта.

RAM
3 GB
Вътрешна памет
32 ГБ
Външно хранилище
микроб

По-надолу вече са написани характеристиките на това което наистина ще ти продадат:

Цитат
Памет
RAM 2
Размер памет 16
Модел година

Сайта е адски недоправен, все едно го е сглобявало 12 годишно пишлеме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Kristian Denkov написа:

Да погледнах ги малко преди това явно, че Xiaomi Redmi 5 е по-добрия можете ли да ми кажете повече за телефона става ли за нещо, защото както казах доста хвален в ниския бюджет.

В ниския ценови диапазон не мисля има смисъл да коментираме предимствата на Xiaomi.
Тоест предимството е, че за малко пари се купува нещо, което сносно върши работа, без да имаме големи претенции към хардуер, камера и т.н.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно мерси остана само от къде да го купя можете ли да ми препоръчате някой сайт? http://gsm-bg.eu/Xiaomi-Redmi-5-16GB-Black този уж има позитивни коментари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайта не става, колкото и пъти да ни го рекламираш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам ще се разровя може би от Емаг ще се купи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Магазини - бол. Има и "умни" телефони с подобни характеристики, на цена започващи от 130-140лв....С толкова оперативна и постоянна памет, сходни камери и батерии, четириядрено CPU, Андроид Нуга(единственият им недостатък е, че са със SoC на Медиатек, а не на Куалком,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Kristian Denkov написа:

Не знам ще се разровя може би от Емаг ще се купи. 

http://tmobibg.com/xiaomi/mobilni-telefoni-xiaomi#/sort=p.price/order=ASC/limit=15

ТУк има и двете версии, собственика е много читав и си обслужва гаранциите добре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам и аз вече мисля, че е грешка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RudeBoy написа:

Славчо, единицата на горния ред не я ли виждаш? :) 

М не,сега я видях.:PПък и така ли нескопосано се изписват цени-на два реда?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона ще се поръча в четвъртък. Ще пиша дали е доволен в което съм сигурен, че ще спрямо умрялата му S5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко трудно се сравняват флагмани с бюджетни плочки, пък били те и през няколко години разлика.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АКо успеете да разширите за note 5 когато е в намаление (често правят), ще е кажи речи най-добрия в този бюджетен ценови диапазон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, телефона днес пристигна поръчан от сайта който algor препоръча. Брат ми е много доволен и аз също вече обмислям дали да не сменя с някое Xiaomi може би note 5 или по-горен клас.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Kristian Denkov написа:

Здравейте, телефона днес пристигна поръчан от сайта който algor препоръча. Брат ми е много доволен и аз също вече обмислям дали да не сменя с някое Xiaomi може би note 5 или по-горен клас.

Да се ползва със здраве!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.