Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам на андроид ми е регистриран Гмайл, на самия ГСМ, нали... Та въпроса ми е, ако някой ми знае, гмайла името и паролата, може ли да влезе в телефона ми или да изтегли всичките приложения и всичките ми логове които имам, например съм в фейсбук с приложение и , чрез гмайла ми да ми влезе в фейсбука, незнам дали ме разбирате. Защото видях, че гмайла може да съхранява някакви неща, и ми е чудно дали това е вярно. Или пък, ако си купиш нов телефон и можеш чрез гмайла да си прехвърлиш всичко на новия от стария... Как стоят нещата, може ли да ми разясните. Или с няколко думи - Какво може да ти измъкне някой от телефона, ако ти знае името и паролата на гмайла, на който е регистриран?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали? Паролата може да си я смениш по всяко време. Ако толкова се притесняваш си я смени. Принципно ако някой друг се логне с твоя акаунт на друго устройство, ще получиш писмо за съмнителна активност. Може много неща да се направят, зависи какви нива на сигурност си направил на акунта си, колко ти е силна паролата и какво си качвал там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питам, дали от акаунта в гугъл може да се прехвърлят неща на друг тел, демек, ако си взема нов и влеза в гугъл акаунта и мога ли да си прехвърля всичко от гугъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш, ако преди това на стария телефон си качил там това, което искаш да прехвърлиш на новия. И това е малко по-различно от първия ти въпрос?!? Май и на теб трябва да ти пратя тази връзка:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.