Премини към съдържанието
BG Telekom

Не-измамен нов метод за допълнителни доходи

Препоръчан отговор

Първо да Ви кажа Здравейте,

После да се опитам да Ви обясня как това не е от поредните спам теми, съдържаща фалшиви линкове към сайтове и т.н.

В момента съм студент в София - редовна форма и успявам да работя и на пълен работен ден в моята специалност, с което се гордея. Но въпреки това отново не ми достигат доходи, за да имам нормално пребиваване, като сметки, наем, гориво и куп други неща. След като търсих информация относно плюсовете и минусите на разни платформи за онлайн магазини, понеже мисля да си отворя такъв в скоро време, се натъкнах на така наречените Faucet сайтове, които плащат в биткойни и долари след извършване на някой от добре познатите ни задачи в PTC сайтове. ГОЛЯМАТА РАЗЛИКА обаче е в това, че платформата е нова и създателите са решили да развият една среда в която можеш почти пасивно да си донасяш доходи като се печелят наистина големи пари на дневна база. Тези, които са играли в NeoBux примерно, са наясно там за какви мижави пари става на въпрос. Тя включва гледане на реклами, посещаване на час, ако искаме бърз растеж естествено, анкети, видеа и най - якото нещо - Мина. Да, мина в която можеш да си строиш сгради, увеличаващи силата ти на копаене и респективно натрупването на средства. 

Общността е адски приятелски настроена, дори съм удивен. Има чат с наистина страхотни хора и можеш да ги питаш по какъвто и да е въпрос относно платформата.

Който желае да му изпратя линк и да му дам допълнителна информация, моля да ми пише на лично.

Нищо не Ви коства преди да правите каквато и да е регистрация просто да напишете в гугъл - ******** scam примерно и да прочетете, че такъв скам няма и че всяко едно теглене от системата е изплатено да последната стотинка. Готино е, че покрива анкети и видеа за България, което носи солидни приходи.

Наистина, ако имате каквито и да е въпроси относно каквото и да е, съм насреща! Съжалявам, че нямам достатъчно време, за да развия темата още повече, но се надявам, че след въпроси ще направим една хубава и подробна тема!

Благодаря за вниманието!

Павел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лекува ли СПИН? За един преате питам

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все още не, но е възможно в бъдеще.

Виж, знам че темите от такова естество са се превърнали в приказката за Лъжливото овчарче. Не карам никого насила.

Със здраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напротив, вече е насилие това, че си написал тази тема и разчовъркал нечие любопитство, а това че не си позволяваш да публикуваш линкове в темата не означава нищо друго, освен че те са против правилата и понеже няма измислено нищо ново по въпроса, най-вероятно са реферални, ако не и нещо по-лошо, като линкове към заразени с копачи  или криптовируси файлове.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интернет е обществено място. Този форум е обществено място с правила, които спазвам. Насилие е, ако нося вреда на някого, но това май не е така. Рядко, да не кажа почти никога, споделям във форуми просто, защото нямам нужда, но когато намеря нещо наистина добро, за да го започна аз самият, решавам да го споделя с повече хора. Не знам от манталитета ти ли е това или трупаш мнения, но е излишно да ловиш звезди при мен. Ако някой иска да започне във въпросната платформа, какво пречи да ми стане реферал (както ти твърдиш) в знак на благодаря, че съм го светнал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ирония. Споделянето с повече хора включва публикуването на споделеното, а не криенето му в частни съобщения, които както се сещаш не са видими за повечето хора, с които уж искаш да го споделиш. Същият тип измамник си като иранецът Мехран Кеше, който твърдейки че е открил едва ли не вечният двигател и ултимативен източник на енергия, както и че  е изобретил различни други уреди от такъв ранг и че ще ги предостави на цялото човечество, за свободно ползуване, всъщност нищо такова не направи, но се напечели покрай известността, която придоби.

Редактирано от sliderum
Добавки и правопис (преглед на промените)
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно на земята съм слязъл и понеже сме на територията на празни приказки и забава, аз това правя забавлявам се, докато се опитвам да направя така, че хората които четат темата, да разберат че трябва да внимават с теб и че ако решат да контактуват, ще е изцяло техен риск и за тяхна сметка. После да не плачат, че форумът им е виновен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кофти е, защото няма правилен подход от моя страна. Постарал съм се да го напиша и продължавам да пиша, но не по темата е се разправям с теб. Заради такива лайна, като теб се отказвам да правя много неща и то стойностни. Не знаеш за какво става въпрос, а вече се тупаш в гърдите "вижте ме, аз знам, тоя е измамник". Жалко е, че и аз падам на такова ниво. Не желая да коментираш темата ми, ако обичаш.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-малкото надушвам някакъв тип refferal схема, от която ти искаш да печелиш повече на гърба на клетите невежи други... ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше така всички щехме да сме милионери и това да работим!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, BG Telekom написа:

Не знам от манталитета ти ли е това или трупаш мнения, но е излишно да ловиш звезди при мен.

Тоя има дар слово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обичам лесни пари ( все едно някой не обича), ама корабчетата отдавна отплуваха от оченцето ми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.