Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам дали ако отида без резервация на черноморец там дали ще успея да си намеря стая за горе-долу 6-8 лв?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от easyHotelSofia
      Предлагаме най-ниски цени за нощувки в модерен нискобюджетен бизнес хотел в София център, на 2-3 мин. от метростанция.
      easyHotel Sofia е представител на британската нискотарифна верига www.easyHotel.com, част от easyGroup с 22 нискобюджетни компании – www.easy.com, сред които авиокомпанията www.easyJet.com.
      57 климатизирани двойни стаи с индивидуални бани, двойни легла, безплатни Wi-Fi интернет и кабелна TV, на цени от 38 до 68 лв. за стая, в зависимост от типа на стаята, датата на резервация и заетостта.

Рецепция 24/7 • Условия за хора с увреждания • Безплатен паркинг • Платен гараж • Стая за багаж • Асансьор • Лятна градина • За непушачи • Настаняване – след 14:00 • Напускане – до 11:00 • Допуска се само куче-водач • На 5 мин. от Mall of Sofia • На 2-3 мин. от метростанция К. Величков • Централна гара и Автогара - 4 спирки с метро, 6 с трамвай, 5 мин. с такси • Аерогара София – директна връзка с метро.
      Иновативни, свежи и функционални, ние Ви предлагаме най-добрата цена, а в замяна Ви молим единствено да жертвате малко пространство и излишен лукс.
      Резервациите се предплащат онлайн на сайта на хотела или на рецепция.
      Не се приемат резервации по e-mail, телефон или факс, тъй като цените са динамични и зависят от датата на резервация и заетостта.
      Колкото по-рано резервирате, толкова по-ниска е цената!

гр.София 1309, бул.Тодор Александров / ул.Алдомировска 108

Тел.: 02 9201654; Факс: 02 8228215
      enquiries@sofia.easyhotel.com

www.easyhotel-sofia.bg

www.easyhotel.com

http://www.youtube.com/watch?v=EOqbpjSEzyk  ;  https://youtu.be/HoAeln83R74

• от Petar Stoyanov
      Здравейте и благодаря за отделеното време. Търся рутер до 120 лв. Прочетох тук там и ситуацията е следната
      Доставчик:
      Bulsatcom 100Mbps оптичен интернет Оптичното устройство предлага възможност да се включат 2-3 отделни компютъра но разположението позволява свързване на 1 PC и евентуално на самия рутер. Устройства:
      2 настолни PC - директно свързани към рутера с кабел/ или 1 към оптичното и 1 към рутера (осланяме се на експертизата на техниците от Bulsat) 1 Laptop - директно свързан с кабел 2 Laptop-a - свързани безжично 5-6 телефона които се включват към мрежата, когато се прибираме Всички допълнителни телефончета и други темподобни устройства, които ни гостуват от време на време Проблем:
      С настоящия рутер нета пада често, забелязахме че в повечето случаи е в момента в който се приберем и телефоните се свържат към мрежата.  Какво търся:
      двубандов (2.4GHz и 5GHz), и някъде бях чел че има рутери които излъчват едновременно, а не с превключване 4 LAN порта 10/100/1000 Mbps в случай че се докопаме до по добър доставчик не искам да се ограничавам С останалите специфики не съм много запознат но бях чел че 'AC' за разлика от 'N' са способни да подържат повече устройства. ! Да отбележа че 2-те PC-та са геймъри и затова сме свързани директно към рутера (или 1/1 с оптичното както обясних по горе) и е неприятно дори и за 30 сек да ти падне мрежата.
      Ето един линк към бързо надраскана схемичка на апартамента

• от Soviet Soldier
      Здравейте! Разполагам с доста просторна баня ,което се оказа ,както предимство ,така и недостатък. Банята разполага само с душ и 1 сифон ,но при къпане цялото помещение се мокри става хлъзгаво и зимата съхне трудно. Та идеята ми бе да се постави голяма душ кабина с хидро масаж и други глезотийки ,което би решило този проблем ,но приятелката ми предложи да се вземе сравнително голямо джакузи ,което на мен като идея ми допадна. 

Не съм се интересувал по този въпрос никога и ще ми е полезен всякакъв вид информация ,като кое е най-важното при избор (освен размени и цена разбира се) кои екстри си струват реално и кои са излишни ,защото до колкото виждам доста от екстрите се включват ,като допълнителни опции.
      Къде могат да ми предложат според вас най-добра цена и качество? 
      Колко е важно джакузито да разполага с нагревател ,който да поддържа температурата на водата ,и дали ако избера такова без нагревател ,80л бойлер ще може да осигурява необходимата топла вода за сравнително голямо двуместно джакузи?

Моите основни изисквания са в него да се побират спокойно двама души и да не е много скъпо ,около 2000лв. 

Също така ме интересува сложен ли е монтажът ,защото виждам ,че някои магазини предлагат и монтаж за 150лв. 
    • от Dra_go
      Здравейте, видях, че е имало вече такава тема, но е архивирана. Искам да споделя мнението си за две от фирмите с които съм пътувал. Едната е „Запрянов Травел“, за която не мога да кажа нищо хубаво, добро и положително. Изключително лошо и некоректно обслужване. Никога повече няма да пътувам с тях, препоръчвам и на вас да не го правите. Лъжат за бонусите които предлагат към офертите си и са исключително нелюбезни. Пътувах с тях един и единствен път до Истанбул. Съвсем скоро по повод годежа, реших да заведа за един уикенд годеницата ми, отново за мен, но за нея за първи път в Истанбул, този път реших да се спра на по утвърдена туристическа фирма. Спрях се на Караджъ турс и не съжалявам за това. Останахме много доволни. Направихме си един романтичен уикенд, насладихме се на турската атмосфера, обиколихме големите забележителности, пихме турско кафе край Босфора. Организацията на екскурзията беше много добра и ни остана един хубав спомен, свързан още по-хубав повод.
    • от inkubatorbg
      Предлагаме инкубатори за люпене на яйца
      с капацитет: 40 яйца,60, 80, 100, 150,и 200 яйца на изгодни цени!
      Температурата се регулира с прецизен терморегулатор.
      Гаранцията която поемаме е една
      календарна година.
      За повече информация посетете
      нашият сайт: www.inkubatorbg.alle.bg , или се
      обадете на 0888291498, Skype - krasi0012.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.