Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако има фенове тук може да се присъедините към фейсбук групата Abandoned places in Bulgaria 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фен не значи ли да се радваш на нещо, да го предпочиташ, да го поставяш като цел? Аз примерно тъжа заради това, че България беше доведена до положението да има изоставени места. Респективно, аз съм антифен...и ми е странно че може да има хора, които да се наричат фенове на загробването.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На какво се кефите - на изоставени места в България ли ?!?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В нашия край са толкова много, но кой ли им обръща внимание.? Никой не го интересува!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, sliderum написа:

Фен не значи ли да се радваш на нещо, да го предпочиташ, да го поставяш като цел? Аз примерно тъжа заради това, че България беше доведена до положението да има изоставени места. Респективно, аз съм антифен...и ми е странно че може да има хора, които да се наричат фенове на загробването.

Това не е точно така,аз ходя снимам ги и после търся информация за историята ми.Донякъде ме привличат,но не е само това.

преди 1 час, Black Power написа:

В нашия край са толкова много, но кой ли им обръща внимание.? Никой не го интересува!

Кои е твоя край и какви са тези места ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Валентина Илиева написа:

Ако има фенове тук може да се присъедините към фейсбук групата Abandoned places in Bulgaria 

Всяко село прелива от такива. Даже аз имам изоставена къща, защото там няма работа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Валентина Илиева написа:

Кои е твоя край и какви са тези места ?

Северозапад е моя край! Има едно филмче за берковско качено в интернет пространството. Да гледаш, да гледаш и да се чудиш на европейският ни просперитет!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Black Power написа:

Северозапад е моя край! Има едно филмче за берковско качено в интернет пространството. Да гледаш, да гледаш и да се чудиш на европейският ни просперитет!

Аз бях преди 2 години точно в Берковица и снимах на връх Ком един изоставен лифт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изоставвени места в България колко искаш.незнам човек как може да се радва на такива места, освен ако не е с комерсилна цел.примерно смятам че един Куентин Тарантино би направил уникални шедьоври по тия места в България ,които със сигурност биха грабнали по няколко оскара.Но извън комерса, мен такива места ме депресират, защото те лъхат на смърт и беднотия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В северозапада тенденцията вече не е просто изоставени места, а отива към изоставени градове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.