Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не, аз лично не съм. Просто исках да го прочетете от първо лице, ед. ч.

Помня една велика мисъл, че първата стъпка към решаването на един проблем е осъзнаването му като проблем. Не помня чия мисъл е, защото тази мисъл е велика защото е велика, а не защото е казана от известен човек.

И т.к. модата на форумите отмина и не остана какво да се модерира, аз отправям призив за саморегулиране, като почнем със самопризнанията. Защото с бой може да забравите, кажете си без бой. Болни ли сте от логорея и графомания? На прост език загоритенджера ли сте, представлява ли ви трудност да напишете 20 страници по тема, която не познавате, поглеждате ли името на темата изобщо, когато влезете да спамите в нея?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говоря само когато има какво да кажа. С писането е същото. Нямам навика да се "разливам" по дадена тема. Обичам - кратко, ясно и по темата. Което не значи, че не обичам да чета нечии дълги разсъждения по даден въпрос. 

Понякога спамя, признавам си. Обикновено спамя, когато някой ме провокира с нещо, дори и да не е свързано с мен. А ако пък е свързаноо...

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говоря малко и пиша кратко.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, аm-аm написа:

Болни ли сте от логорея и графоман

Не.

представлява ли ви трудност да напишете 20 страници по тема, която не познавате,

И по тема дето познавам, не мога толкоз да напиша.

поглеждате ли името на темата изобщо, когато влезете да спамите в нея?

Да . Дори почти не ми се налага да го гледам, защото рядко си позволявам да пиша извън определена несериозна тема. 

Ако отстрани изглежда друго.

Моля, извинете ме :wub:

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съдейки по неактивността на онези, които касае темата, тя ще се окаже, че е посветена на всички, които ще кажат: "Това не се отнася до мене!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.