Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, къде у нас могат да се намерят такива тапи?

xtapa-para-puerto-usb-anti-polvo.jpg.pag

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен от някой китайци, другаде не виждам. Може да пробваш и по сервизите или да си направиш сам нещо подобно. Иначе не са скъпи - под 5 лв., безплатна доствка, дори понякога идват и за 2-3 седмици.

http://www.dx.com/p/silicone-usb-port-cover-anti-dust-protector-for-female-end-20-pcs-black-529731

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може също да потърсиш места, където принтират 3D - едва ли ще отиде много материал, а модел лесно ще се намери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчах ги тези тапи от въпросният сайт DX и вече 5 месеца така и не дойдоха. Свързах се с отдела за да ми възстановят сумата и отговор никакъв, само веднъж ми отговориха да си проверя адреса дали е правилен и толкоз. Чатът на този сайт също не е на линия и успях да се свържа само с Ticket Service, а от самата поръчка няма никакви опции, както и за проследяване на доставката, тъй като поръчката е под 20$. Коректен ли е този сайт и ще си получа ли парите обратно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ейй, тамън търсех подобни.....:yanim:

Имам спомени, че сайта беше коректен преди време. Моите всички поръчки 20тина, са пристигали в срок. Нямах грижи, сайта е ветеран, но като цени в алито е по-добре, според мен.

Не става ясно как си платил, но ако е с paypal,  пускаш  диспут от сайта на paypal.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8.07.2018 г. в 0:18, peppone1 написа:

Здравейте, къде у нас могат да се намерят такива тапи?

xtapa-para-puerto-usb-anti-polvo.jpg.pag

Абе, Пинокио, тия тапи с Кулагинчо във вашите игрички ли ще ги ползвате? Не мислиш ли, че трябва да са малко по-големички? Няма да ги усетите толкова мънички. :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.11.2018 г. в 21:11, Zaza Zaraza написа:

Ейй, тамън търсех подобни.....:yanim:

Имам спомени, че сайта беше коректен преди време. Моите всички поръчки 20тина, са пристигали в срок. Нямах грижи, сайта е ветеран, но като цени в алито е по-добре, според мен.

Не става ясно как си платил, но ако е с paypal,  пускаш  диспут от сайта на paypal.

С Виза карта. В сайта няма друг начин за връзка, освен телефон, неработещ чат и неотговарящи на съобщенията ми служители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш повече работа с ДХ.

Процедурата за възстановяване на парите се инициира от банката, която е издала визата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност май беше Mastercard, но това няма значение. Но нали DX първо трябва да уведомят продавача да върне парите и да си прибере стоката обратно? В другите сайтове това ставаше в опциите на поръчката, но в този защо трябва да си приказваме, а дори и с продавача не мога да се свържа, просто никой не ми отговаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, peppone1 написа:

а дори и с продавача не мога да се свържа, просто никой не ми отговаря.

То и аз да бях на тяхно място, надали щях да ти отговоря. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.