Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

Препоръчан отговор

преди 10 минути, M.Николов написа:

Не

Но ако трябва ще се науча.:D

Важното е че имаш желание:D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, emmi написа:

дам да закуси

Ааааааа.... хмммммм .... аз още като излизам от къщата, защото винаги са строени до вратата и се изстрелват вътре им нося почерпката.... :)

"По принцип" не ги храня, а ги черпя.... иначе маца.... ходи и ловува мишки.... и плъхове даже.... мани .... до един момент добре.... малките си играят с мишките и си ръфат даже.... ама иде един момент.... разни неща се мотат из двора, та се налага да им почиствам остатъците.... ама така е тука на село..... ;)

преди 20 минути, emmi написа:

Вчера направих стохиляди анализи

Ох.... то какви анализи при положение, че определени ора се водят по едни книжки за СМР от соца.... а други дават на некомпетентни да правят задания, за да може някой със Стъкмистика да спечелят офертата и т.н. .... Анализираш, пак анализи и т.н., а накрая кът се завъртиш..... само плочки и радиатори в главата.... ох.... а и докато убедиш, че именно твоя анализ е най точния, то си е мъка.... щото винаги ще излезе някой с по такива едни извън реалните данни разни знания и т.н.

До известна степен ти съчувствам.... подразбирам защо всичко за теб е фтолни и т.н. .... хубавото, че си се откъснала някъде по-далеч от градската джунгла....

Успех!

п.п. Хм .... за фаянса и теракота не ти завиждам.... там е пълна лудница с тези лепила, плочки, качество, и т.н. ....  ай при отоплението има някакви правила за годност и т.н. и някак си има по определени критерии и възможност за оценка, но при ..... мани.... ама ще се справиш .... прехвърляш на Николоф да набира в екселските таблици разни там цифри и си слушаш мъркането на Пролетина .... ;)  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Това животно мърка като Камаз. 

200!

преди 2 часа, ДиоиД написа:

...

Що не се спретне някакъв клуб на щастливо разведените...

...

Такива няма. Най-много да има щастливо неженини. След сватбата щастието свършва. И няма начение продължаваш да си женен, разведен или овдовял... Това е...

Редактирано от darkterminal (преглед на промените)

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

Защотооо... ?

Истината е въпрос на вкус

Докога ли ще съм жив да те уча

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Не го мисли скоро ше го опекът :getout:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

Такива няма.

Хм.... спорен е въпроса .... имах един  дето след като се беше развел бе затънал.... ама за известно време.... поще си върна щастието .... е вярно еднопосочно само при него, но така е ..... та ... като се жених ..... хм.... вика: Ти луд ли си бе.... а, аз .... хм казах - да ..... е и до ден днешен се усмихваме и т.н. аз щастливо женен, а той щастливо разведен.... :)

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ДиоиД написа:

Ааааааа.... хмммммм .... аз още като излизам от къщата, защото винаги са строени до вратата и се изстрелват вътре им нося почерпката.... :)

"По принцип" не ги храня, а ги черпя.... иначе маца.... ходи и ловува мишки.... и плъхове даже.... мани .... до един момент добре.... малките си играят с мишките и си ръфат даже.... ама иде един момент.... разни неща се мотат из двора, та се налага да им почиствам остатъците.... ама така е тука на село..... ;)

Ох.... то какви анализи при положение, че определени ора се водят по едни книжки за СМР от соца.... а други дават на некомпетентни да правят задания, за да може някой със Стъкмистика да спечелят офертата и т.н. .... Анализираш, пак анализи и т.н., а накрая кът се завъртиш..... само плочки и радиатори в главата.... ох.... а и докато убедиш, че именно твоя анализ е най точния, то си е мъка.... щото винаги ще излезе някой с по такива едни извън реалните данни разни знания и т.н.

До известна степен ти съчувствам.... подразбирам защо всичко за теб е фтолни и т.н. .... хубавото, че си се откъснала някъде по-далеч от градската джунгла....

Успех!

п.п. Хм .... за фаянса и теракота не ти завиждам.... там е пълна лудница с тези лепила, плочки, качество, и т.н. ....  ай при отоплението има някакви правила за годност и т.н. и някак си има по определени критерии и възможност за оценка, но при ..... мани.... ама ще се справиш .... прехвърляш на Николоф да набира в екселските таблици разни там цифри и си слушаш мъркането на Пролетина .... ;)  

Праф си. В конкретния случай никой дори не си е правил труда поне нещо да стъкми. Гледали тавана и писали глупости. 80% от Смр-тата ги няма в ценовото предложение и за тях придставили анализи на ценш към актовете обр19. Като пуснали едно предложенше към възложителя тез ценш да ги одобри и той гш одобрил. Ама че е няма подписи на капиталното строителство и че той е преподавател по рисуване..... много важно. Та, аз имам истинските фактури за материали /щото има и един тон фалшиви/ и от тях виждам цените на материалите и им корегирам техните анализи. Не споря за разходните им норми, макар че със сигурност са завишени.

Абе,.... работата отива към милионче. Липсващо.

преди 1 час, M.Николов написа:

https://novini.bg/bylgariya/obshtestvo/491480

Поваляло си е добре.

Хубав ден!

То и тук здравата ръсна ама друго си е на село

Час йога за събуждане, следва закуска и кафе,  малко кухненски занимания и екселски таблици

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, ДиоиД написа:

Хм.... спорен е въпроса .... имах един  дето след като се беше развел бе затънал.... ама за известно време.... поще си върна щастието .... е вярно еднопосочно само при него, но така е ..... та ... като се жених ..... хм.... вика: Ти луд ли си бе.... а, аз .... хм казах - да ..... е и до ден днешен се усмихваме и т.н. аз щастливо женен, а той щастливо разведен.... :)

То усмихването е лесна работа... Е тъй Вятъра да те погъделичка по бузаците и си готов с 200 карата усмифка... И да си женен, и да разведен, и да си весел и даже да си тъжен... А щастието, то е волна птица и отлита слет сватбата, така както моминската невиннонст отлита слет първия път...

И няма вече връщане...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

Струва ми се пресилено да ги изгоним, само защото някои хора не могат да ги траят

Все пак става въпрос за болни хора

преди 2 часа, ДиоиД написа:

Маца май не е загубила окото си ..... :) Ей сега се погледнахме в очите и ми си струва, че ще го бъде.... е не мога да и вляза в мозъка и да видя дали същото работи.... :) Но ми се струва по-добре отколкото бе ..... та тъй.... да се успокоиш.... може да съм избързал с диагнозата.... ;)

Радвам се за нея. Наистина

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, darkterminal написа:

А щастието .....

Хм.... не съм съгласен ..... и няма да споря ..... въпроса какъв си бил преди брака и какво си очаквал от същия ..... но .... принципно в повечето хора се заражда някак си едно утопично схващане, че именно в брака ще намерят щастието си.... та тъй ....има доста литература написана по тема щастие и при какви условия възниква в човека .... а за усмивките, хм.... под мустак без мустак и т.н. ..... хубаво е и през сълзи да можеш да се усмихваш, а по-хубаво е усмивките да ти носят сълзи в очите, но както казвам .... туй си е мой мироглед и някак си там сред безброй мисли и т.н. се чувствам щастлив, защото съм бил, съм, и не ще бъде друго яче.....;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ДиоиД написа:

Хм.... не съм съгласен ..... и няма да споря ..... въпроса какъв си бил преди брака и какво си очаквал от същия ..... но .... принципно в повечето хора се заражда някак си едно утопично схващане, че именно в брака ще намерят щастието си.... та тъй ....има доста литература написана по тема щастие и при какви условия възниква в човека .... а за усмивките, хм.... под мустак без мустак и т.н. ..... хубаво е и през сълзи да можеш да се усмихваш, а по-хубаво е усмивките да ти носят сълзи в очите, но както казвам .... туй си е мой мироглед и някак си там сред безброй мисли и т.н. се чувствам щастлив, защото съм бил, съм, и не ще бъде друго яче.....;)

Ся... Разбира се, че секи от нас споделя своя мироглед... Съвсем неангажиращо за отсрещния... Но, по мое мнение, откак Господ е създал Ева... Нещата винаги вървят на кестерме за човека...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, M.Николов написа:

Ама пък какъв секс ще правите.......карате се... секс......карате се... секс и те така.

Чудех се на кои ми напомняте, ми да..... Емилио и Белен от "Щурите съседи". :D

Николов, тия шеги са супер неуместни

Не знам някой друг в моето положение дали щеше да постъпи така. Възможно е някой да го намери и да го пребие

Да изрече най-долните клевети, само и само да е жертва въобще не е маловажно 

Не знам до кога ще му се прощава на тоя човек, той реално е способен да ни изкара и убийци само за собствена изгода

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да споделя значи.... :) Жената успя да свърже един италиански хардуер с китайския значи.... е че жена имам бе значи, ама тъй с какъвто се събереш .... такъв ставаш значи.... лека по лека я уча в дисциплината специалист по всичко значи .... :)

Пф, да ни и е уроки...  :) Сега имам малко да преинсталирам някой и друг шкаф значи, ама на фона на всичко е бели кахъри и са некви щрихи... значи, но и на мен започва да ми харесва значи цялостната "франкинщайнова" концепция която след мисли я реализирам вече.... значи.... :).  

преди 2 минути, darkterminal написа:

Нещата винаги вървят на кестерме за човека...

Чи иначе с какво ще се занимаваме ние, а ..... :) Тъй де щя си веем някой си работи и пием ръкията в кръчмата пълна с неверници.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Megumi написа:

Защо си мислиш, че съм спряла ? 

Да не би този човек го заслужава ?

Няма да спра, не съм длъжна да понеса това

Когато пораснеш ми се обади,тази упоритост и този инат ми се разследват от по близо XD

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Истината никому не е вкусна и по това се познава че е истина

Затуй няма да я чуя от човек

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Megumi написа:

Агресивна съм, защото ти си смотаняк и ме предизвикваш

Разбрахме защо си агресивна. И щом си нямаш мъж, поне си имаш пръстче

преди 10 часа, Tanner Foost Foust написа:

Ми намери си мъж тогава и ни избави от теб  haha

Не мога .Имам панически страх и отвращение от хора и всички други живи същества. Смислени разговори в тоя живот можех да водя само с облаците За тва докато валеше дъжд - бях щастлив. А сега...еви му майката, живот ли е то да се живее...

Извини се бе ! Извини се бе! Извини се бе !

Никога не се извинявай в тоя форум, защото дори и затова ще ти намерят кусур.

преди 10 часа, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

Една жена като ти каже да се държиш като мъж, означава да си гледаш в обувките и да мълчиш :D 

Това понятието "дръж се като мъж" е мултитуул като "несъобразена скорост" В зависимост от емоционалното състояние и изгодата на използващия го може да означава какво ли не, стига да е в тон и синхрон с мисълта на тоя, който го използва

Мъжът в случая излезе тя.

Айде бе. Ужас.

преди 10 часа, franchesko написа:

Ами ти с твоя страшен вид на албанска мутра от антверпенския ъндърграунд и стая баровска кола ще те спират не е ами...ще те спират постоянно..    Нема се пуашиш тая люлка така люля..

Баси, нали.. :D Уж колата е нарочно такава скапана да си пренасям бежанците и нелегалната ракия, па то...  Албанска мутра..Хахахахаха...

Той никога няма да разбере кога какво да направи, защото е нещастник

Така е, не съм щастливец

Според държанието си, той никога не е имал приятелка

Нямал съм Мен никой не ме харесва.. За тва освен да навивам тия, които ме мразят...

Ako ли пък не винаги можеш да го продадеш за органи, въх какъв черен хумор имам XD

Най-много да й изям ушите.

преди 9 часа, Megumi написа:

Той ме обвинява, че едва ли не съм ужасен човек. Кой е той, че да го определи, след като нищо такова не съм му казала ?

Много добре разсъждавам. Няколко човека тука вече потвърдиха, че за тях "Така е като..." означава "Така ти се пада". Т.е назидателно...

преди 9 часа, Tanner Foost Foust написа:

Хихи, да не се състезаваш с него

Остави, дори и затова не става.  :D

Ако искаш да се забавляваш, трябва да излезеш на вън.

Навън е гадно. Има хора.  Приключенията са надценени :D

Не мога постоянно навън, ясно е защо.

Няма кинти???

Защото аз дори и да мълча, той като ме изкарва лоша, мислиш ли, че няма да му повярват.

Ахааа..Затова докато ме няма дори все някой се опитва да ме изкара лош. За достоверност.

преди 9 часа, _crusader_ написа:

Симко е ...пенсионер.

Не съм пенсионер...

но го вкарват в правия път. По това си личи, че този човек няма комуникации в живота. Не знае на кой как да говори

Аз съм кривнал от правия път като индийска влакова композиция по железопътните релси. Можеш само да броиш очакваните жертви.
В реалния живот се правя, че не разбирам какво ми говорят, освен ако не ми отърва :D

преди 9 часа, _crusader_ написа:

малд и знае какво е ел печка лъч

Нямахме пари за по-хубава...

Остава да може да смята и интеграли двойни тройни и диференциали 

Мога. Баси, колко ги мразя. Оправям ги някак, но не ми е любимо.

преди 7 часа, Megumi написа:

Тоя човек е психично болен

Това...вече всички го знаят. Нищо ново не каза :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

Затуй няма да я чуя от човек

Еми нормално е, птица си 806

Ся се вкл. и Харманлиеца 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, PigManu написа:

Еми нормално е, птица си 806

Още завиждаш за пуловера

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

Още завиждаш за пуловера

Добре че все пак са те съжалили 806

пп. Или просто не искат да настинеш преди да те завъртят на грила 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

Още завиждаш за пуловера

виш ква мадама съм му намерил
ся кът са флюби и теп штъ забрави
РезÑлÑÐ°Ñ Ñ Ð¸Ð·Ð¾Ð±Ñажение за облеÑено пÑаÑе

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

Още завиждаш за пуловера

Чудя се колко бухала са необходими да си направи човек...възглавница? :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Хитрейшио написа:

Чудя се колко бухала са необходими да си направи човек...възглавница? :P

Зависи колко прасета я правят :lol6:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.