Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

algor

@Yvan Sergeev, получавате последно предупреждение, че следващия път, в който споменете който и да е роднина на човек от форума (майка, баща, съпруга, съпруг, дъщеря, син, братовчедка, братовчед и т.н.) или в момента, в който дори загатнете сексуалните си мераци към която и да е персона тук, ще бъдете лишен от достъп до форума завинаги!
Никакви сексуални постове, никакви сексуални предложения, никакви видеоклипове с такива сцени, никакви вулгаризми и циницми не си позволявайте повече от тук нататък, ако желаете да продължите да пишете във форума!

Съобщение от algor

Препоръчан отговор

преди 18 минути, algor написа:

Припомням си (за съжаление) жалката картинка на скъпото ни родно здравеопазване.
Избори на екипи и кой да ти пърди в операционната, инструменти, конци, дрога и минерална вода (за екипа бе, не за тоя на операционната маса) и кво ли още не - един тон пари.
И въпреки горното, приема се случва за 3 астрономически часа - Въри горе да те приемат, ама от там ти казват Ти що идваш горе, като долу трябва да те приемат - ай наобратно и там чакаш да те викнат и кат те викат те питат Е ти ко прайш тука, като горе трябва да те приемат...
А ти стоиш гладен и жаден, щот трябва днес да те изследват, за да те оперират утре и ку ще да умираш все тая, щот поне ше умреш здрав и в болница.

Е, как да искаш да стоиш в тази прекрасна "държава" и да се възхищаваш на чудесния доктор, който ще те обреже яко (не патката, а вътрешностите) и който се счупва да псува колегите си, които в изминалата година не са видяли това, което трябва и е можело да не стигаш до голямото рязане?!?!

Неделно идилично, дет се вика...
Време е за стихотворение със заглавие "На умиране", щото "На прощаване" сме още от раждането си тук. 3a1cf74f02f8d901c3d758cb466db2dd.gif

Олелеееее, какво ще ти режат :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Хитрейшио написа:

Имаш си мартеника. Със здраве да си я имаш.

Бреййй... Мерси. Чак се изненадах, че не ми пожела да се обеся на нея

• Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _crusader_ написа:

Бреййй... Мерси. Чак се изненадах, че не ми пожела да се обеся на нея

Баси...За толкова злобен ли ме имаш. Не, радвам ти се. И аз имам един приятел от Пловдив, който си взе билети.
Просто аз имах работа и няма смисъл днеска да се опитам някъде да ходя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Хитрейшио написа:

Баси...За толкова злобен ли ме имаш. Не, радвам ти се. И аз имам един приятел от Пловдив, който си взе билети.
Просто аз имах работа и няма смисъл днеска да се опитам някъде да ходя.

Днес ще са Айрън Мейдън и ще е баш навалицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _crusader_ написа:

Знам, че ще са. Вече ми казаха.

преди 1 час, ДиоиД написа:

И тъй значи..... приключих с всички инсталации и преинсталации на домакински хардуер и софтуер планирани до тоз ден....

Ето го...Ето гооо...Диманич.. :D

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

въх, голема изненада
Чорабейшо нескъ нормален
:scared3:

• Харесва ми 2
  • Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз днес културно мероприятие.
Отивам да гледам състезания.
Колата не успях да я подготвя ...
Имам задържан от 20 дена в митницата автоматичен блокаж за диференциала поръчка в Аржентина и се опитват да ми извиват ръцете.
За последните  4 години съм поръчал над 300 части за автомобили и нищо не съм платил като мито. Името ми фигурира като едва ли не търговец на авто части.
Баси смешката. Щели да го освободят каза куриера ама когато те решели кога!!! За напред да се обръщам към някой дилър да ми прави поръчките и да си плащам митата. Или да си сменя paypal-a и адреса за доставка на друго име.
Ми при тези обстоятелства май ще е второто.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Хитрейшио написа:

Ето го...Ето гооо...Диманич.

Се чекай да се разберем, хм че не съм плешив е ясно..... май съм онзи дет е седнал и гледа сеира.... хм .... не възразявам.... ама ти сякаш ми изглеждаш на онзи с лопатката в пясъчника..... :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ДиоиД написа:

хм че не съм плешив е ясно.....

Викаш..Като гарфийлд. Той не страда от излишно тегло, просто от недостатъчен ръст :D

преди 6 минути, BMW Маниак написа:

и нищо не съм платил като мито

Принципно мито се плаща? Не може да те учудва, че хората си търсят парите.
Тука всичко над 50 долара от Китай примерно е с мито..Или колкото беше там. Не само при вас извиват ръце.
И най-накрая ти е по-евтино през вносителя да си го купиш...

преди 12 минути, дръндю написа:

въх, голема изненадаЧорабейшо нескъ нормален :scared3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Хитрейшио написа:

Принципно мито се плаща? Не може да те учудва, че хората си търсят парите.

Тука при мен мито се плаща кога стоката е над 200 долара. Но ако днес поръчам нещо за 200 и утре пак за 200 и пак така в различни дни никой по закон не може да ме задължи да им плащам мита. Лошо е кога ти пристигнат 2 или повече неща едновременно на митницата ама аз си ги кординирам да са в различни дни.
Така че това тяхното е извиване на ръце понеже аз нищо незаконно не извършвам.Отделно всичко е за лично ползване а не за търговия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, BMW Маниак написа:

Така че това тяхното е извиване на ръце понеже аз нищо незаконно не извършвам.Отделно всичко е за лично ползване а не за търговия.

Ооо, тук дори Еконт го свързаха с НАП и ако те усетят, че често пращаш пратки алармират НАП и те обвиняват, че си търговец с нелегална дейност. Един приятел имаше негов познат с 2 коли у тях, които реши да разпродава на части и един ден му цъфнало известие от НАП, че имал да плаща данъци, защото според тях извършвал нелегална търговска дейност. И то му искат върху всичко продадено от колите все едно, че води бизнес данъци. Та то не бяха съдилища....не беше чудо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

"На умиране"

Задава се но не го виждаме

борим се с последни сили

за един живот, за едната чест

Да, ще умираме, но защо в този ден

И защо в таз чужбина и таз ухота

По добре да се върнем

да видим тоз наш предишен живот

С приятелите останали да се захилим кът хлапета

С гробовете на нашите праотци да се здрависаме

И как е рекъл господ - да се смирим

А после .... младите да му мислят

За тях ще дойде ден в който и те ще са като нас

Дали ще бият камбани или ще се рита кофата е все едно

Но, по добре камбана! Амин 

преди 1 час, _crusader_ написа:

Абе.... хм какво стана с бай Цонко от Каварна.... хм, а? Че нещо се разединиха някак си нещата и се не знам къде е истинското.... хм....

Ай моя идол, бог да го прости малкия велик човек вече е увековечен в Каварна и не знам какво става с паметника, но за "Дон Цонко" питам .... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ДиоиД написа:

Абе.... хм какво стана с бай Цонко от Каварна.... хм, а? Че нещо се разединиха някак си нещата и се не знам къде е истинското.... хм....

Ай моя идол, бог да го прости малкия велик човек вече е увековечен в Каварна и не знам какво става с паметника, но за "Дон Цонко" питам .... 

Ами Цонко го изгониха от Каварна комунистите и сега го играе контра на Пловдив, организирайки Мега Рок Фест на варненското пристанище другия месец. Няма начин и там ще се ходи, ако оживеем след Ада довечера. Засега са обявени Найтуиш и Камелот... няма начин да пропусна просто.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Хитрейшио написа:

Викаш..Като гарфийлд.

Тц... нещо като Честър Артър .... Се .... кой е Гарфийлд и т.н. е друг въпрос ....

Примерно - еквивалент в България:

Едно е Стефан Стамболов, а друго е Константин Стоилов....;) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, _crusader_ написа:

варненското

Хмм...Варна е по-близо. Може да се разходя..Ммм..Трябва да се обмисли. Епф...Сам...Оф, ще видим. Ни моа да зема ришений.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Хитрейшио написа:

Хмм...Варна е по-близо. Може да се разходя..Ммм..Трябва да се обмисли. Епф...Сам...Оф, ще видим. Ни моа да зема ришений.

Не знам, за мен лично това са лесни решения. Е да, сам е малко тъпо, но не е пречка...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Хитрейшио написа:

Ооо, тук дори Еконт го свързаха с НАП и ако те усетят, че често пращаш пратки алармират НАП и те обвиняват, че си търговец с нелегална дейност. Един приятел имаше негов познат с 2 коли у тях, които реши да разпродава на части и един ден му цъфнало известие от НАП, че имал да плаща данъци, защото според тях извършвал нелегална търговска дейност. И то му искат върху всичко продадено от колите все едно, че води бизнес данъци. Та то не бяха съдилища....не беше чудо.

Няма как НАП да му искат пари без установена печалба.Достатъчно е да каже ,че ги е подарявал и мое му пръднат на дедовия.те трябва да докажат,че той е сгазил лука, не той той на тях ,че не го е сгазил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, _crusader_ написа:

контра на Пловдив, организирайки Мега Рок Фест на варненското

Ох .... някак си да се цепим, хм.... ама какво да ти кажа.... хубаво е да има конкуренция....;)

Се .... да има някаква разлика между Метъл и Харт рок, ама чак па контра.... хм .... просто всичко се развива .... едно време спирахме с контра, а днес с дискови спирачки.... примерно.... ;)

Успех и да се изкефиш!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, ДиоиД написа:

О пале ..... как върви попълването на страници, за да не четат хората .... :)

Ко речи???? :)

Уважаеми господа и дами всезнайковци дето програмирате някви си ИИ-та.... сказувах Ви .... не се справяте!

Тея Ви творения безобразни са плитка вода.....

Разплискват се на повече страници, мъ да знаете - гола вода са, ъъъъ тъй де .....зациклят и им излиза само едни глупости дет са архаични.

А моля Ви се да ги научите що е глупост, а.... и как поне смислено да я изтракват.... а не кът на баба ви дъртите килоти.... :)

Понякога направо ми стъвЪ жал за вас мили изкуствени инжилекчета....

Но ко да сее прави..... толкова Ви ед ъкъло..... и не зависи от Вас.... :)

Та.... я им го избълвайте на уния дет Ва програмира..... :)

С уважение Бай Ви Дио /Димман/ по български ..... :)  ст.трол от Сливен

п.п. Дъ знаете я се мерните в Сливен Ва водя директно в кв. Младост и щя Ва оставя на т.ромите да Ви раширят халките .... :) има едно минаре там тамън ще Ви е ... :).

Чи да се научите на меко да говорите.... :)

Кво знаеш ти за Сливен?Откачалка!

Не МЕ предизвиквай,щото само Реджeб в тоя форум знае за кво става дума

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм .... до осемнадесет години съм израсъл там..... това ти стига..... ;)

Ай малко фъндък .... миналата седмица ходих да почистя гробовете на дядо си и баба си.... единия е на старите гробища, зад един техникум в близост до ....

Ай .... толкова ти стига ....

преди 7 минути, Only Fools and Horses написа:

Кво знаеш ти за Сливен?Откачалка!

:) 

п.п. имам и рода в Карнобат и в Бургас, хм .... ай стига.... че инженера ще ми завиди или ще каже, че пак се правя на отгоре.... :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, _crusader_ написа:

Не знам, за мен лично това са лесни решения. Е да, сам е малко тъпо, но не е пречка...

Ми не знам...

преди 27 минути, franchesko написа:

Няма как НАП да му искат пари без установена печалба.Достатъчно е да каже ,че ги е подарявал и мое му пръднат на дедовия.те трябва да докажат,че той е сгазил лука, не той той на тях ,че не го е сгазил.

ТИ май работа с НАП си си нямал, нали?? На една позната, която работи в държавната администрация от НАП й пратили писмо, че дължи 10 стотинки.
Самият плик и марката на него струват повече от нейния дълг. Значи бюрократичната машина стига да иска да се задейства й да и попаднеш под радара, направо си изгорял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пхахах... имаше един манго, дето обикаляше с един чувал да събира празните бутилки и като почна Пейнкилър, оня захвърли чувала и почна да куфее. :)   Викам "брат, ти са обърка бе тва не е Ибряма". Оня реве "метаааааал" и куфее деба... разцепих се да се хиля. Треаше го снимам...

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Хитрейшио написа:

Ми не знам...

ТИ май работа с НАП си си нямал, нали?? На една позната, която работи в държавната администрация от НАП й пратили писмо, че дължи 10 стотинки.
Самият плик и марката на него струват повече от нейния дълг. Значи бюрократичната машина стига да иска да се задейства й да и попаднеш под радара, направо си изгорял.

Данъци
току-що, Only Fools and Horses написа:

Данъци

току-що, Only Fools and Horses написа:

Данъци

Данъци ще плащаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Only Fools and Horses написа:

Реджeб

Хм .... ти май не си фен на Левски явно, но .... к'во да та правим .... прай се на къв та дрънка.... тъй де Дрънди как дрънчи и прочие.... :)

преди 5 минути, _crusader_ написа:

Треаше го снимам

А секън бате .... ся ми излези лошо име в наше село.... :)

Те ма знаят че не съм от теаната клъв ама нищо .... се .... всички сме българи и требе да се уважаваме.... :)

:beer:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ma_ri написа:

лелеееее, какво ще ти режат

ама ти,гоя ли ще ми цитираш?

преди 11 минути, Only Fools and Horses написа:

ама ти,гоя ли ще ми цитираш?

Няма проблем,Мари!

Давай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.