Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

Препоръчан отговор

Аз пък съм традиционно на вино

Д1 прави сушито и някакви пролетни рулца 

Чакам да ме викнат за вечеря

Кеф.....

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тий ся заслужена пучифка лий или експоатация на децки трут?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Беръ плодовете на многогодишния си труд

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Maleficient Идеята на веганите е не просто да не ядат животински продукти, а да са против убиването на животни. Те именно затова не ги ядат, защото са убити с цел прехрана. Като не убиваш животни не те прави веган, след като ги консумираш ама ти това много добре го знаеш, знам. Затова възникна въпроса ми, склонни ли са да отнемат живот на животно дори и да не е за прехрана. Да убият муха или да стъпчат буболечка, които са в техния дом и са живи същества. Това са техни термини

Баси злобата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деба тва "съмър едишън" все го чета като "спамър едишън" и ми предизвиква полуфилософски размисли...

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Богатир написа:

На село съм..На село съм...

Зимнинка...

37179902_2111056362470006_72217692766407

Кисели краставички

Ще умра

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Богатирче, не е ли малко тано за кеаставичките и боба - да не "бомбясат" бурканите, че.....язък :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е рано..Берем и консервираме..Няма да хвърляме я

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, street racer написа:

кеаставичките

На тес краставури краставички ли им викаш?

преди 24 минути, _crusader_ написа:

Деба тва "съмър едишън" все го чета като "спамър едишън" и ми предизвиква полуфилософски размисли...

Ко викаш, ко? Сламър едишън ли?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, DarkEdge написа:

На тес краставури краставички ли им викаш?

Ко викаш, ко? Сламър едишън ли?

От време на време и сламър, да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, добре, де сега кво - ще се заяждаме ли :)

Не стига, че пиша през един абсолютно но-нейм таблет, мъча се да усмиря кучето и малкия (на един акъл са), да не прегоря кифтетата, а сега и ти.... таковата

Ама за КРАСТАВИЧКИТЕ, наистина се притеснявам!

ПС: Тука, по морето, им викаме "курнишони" - за "у"-то не съм сигурен :(

и ги правим "на есен", щото сега ....жега

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята не е за разправяне.
Направо ми идва да посегна на раздела с изповедите.
Аз като рогоносците все последен научавам.
Бившата била болна от рак и три години пълно мълчание. Нейно лично персонално решение. В стремежа си да имала още едно дете отказала да я режат. Станала религиозна и го обърнала на молитви в последно време. Нямам думи. Резултата остави 9 годишната си дъщеря си без майка.

Уважавам ѝ решението ама да имаме толкова общи бизнеси и сега да се занимавам с наследници като майки, ... не знам дали ще мога да ѝ го простя просто.
Колата ми на нейно име че тия застрахователи вече на мен не искат да ми ги застраховат. Отделно си има и лична.
Идва преди време и ми вика дай ми колата си! Нещо какво станало с нейната. Отишла и ми я ипотекирала !!! Вчера разбирам.
Ще откача направо. Не мога да си отговоря на въпроса защо моята при условие че има нейна а след като си замине от тоя свят аз трябва да и плащам задълженията!

• Еха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, BMW Маниак написа:

Бившата била болна от рак и три години пълно мълчание. Нейно лично персонално решение. В стремежа си да имала още едно дете отказала да я режат. Станала религиозна и го обърнала на молитви в последно време. Нямам думи. Резултата остави 9 годишната си дъщеря си без майка.

Уважавам ѝ решението ама да имаме толкова общи бизнеси и сега да се занимавам с наследници като майки, ... не знам дали ще мога да ѝ го простя просто.
Колата ми на нейно име че тия застрахователи вече на мен не искат да ми ги застраховат. Отделно си има и лична.
Идва преди време и ми вика дай ми колата си! Нещо какво станало с нейната. Отишла и ми я ипотекирала !!! Вчера разбирам.
Ще откача направо. Не мога да си отговоря на въпроса защо моята при условие че има нейна а след като си замине от тоя свят аз трябва да и плащам задълженията!

Много съжалявам за всичко случващо ти се

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Megumi написа:

Много съжалявам за всичко случващо ти се

Някакви сериозни грехове имам да плащам май.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Някакви сериозни грехове имам да плащам май.

:emoji_smiley-17:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, BMW Маниак написа:

...Резултата остави 9 годишната си дъщеря си без майка....

Милото дете, за нея загубата е най-тежка ...

Всякакви финансови бъркотии и неудачи - имат решение (живот и здраве ...), но да останеш без майка ... 

Пожелавам ти късмет и кураж. Детето, вероятно ще живее при теб вече?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, DarkEdge написа:

Е, лошо лий пък да си иска джъпенскуту момичи

Mного иска :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, BMW Маниак написа:

Пич, чета го това и не знам какво да кажа. А ми се ще да кажа нещо... аз уж винаги имам какво да кажа. Гледай да не започнеш да се обвиняваш за някакви неща.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, divna написа:

Детето, вероятно ще живее при теб вече?

И там една каша. Бабата реве не иска да го дава. Замествала дъщеря й, лелите и те ми скочиха и те че не мога да го гледам понеже съм нямал стабилна връзка а било момиче. Така де искат да им го оставя при тях в колибите. Навиват я да остане при тях, така де манипулират го. Каша голяма.
Казах им че единственото което мога да направя в случая да им го оставя до края на ваканцията. Около 20 август си я прибирам и ще я виждат само по време на ваканциите. Детето трябва да учи понеже от там вече е доказано с пример че ума жена няма как да излезе. Направо им го казах че са простички и от там под техен контрол няма как да очаквам нищо повече от една селянка - домакиня за цял живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Megumi написа:

Затова възникна въпроса ми, склонни ли са да отнемат живот на животно дори и да не е за прехрана. Да убият муха или да стъпчат буболечка, които са в техния дом и са живи същества. Това са техни термини

Аз съм неутрален към всичко, което не ми пречи. Костенурките, птичките или лисиците в гората не ми пречат. И не бих ги убил просто така, с цел извратено удоволствие. Бих го направил единствено, ако ми заплашват живота или няма какво да ям.  Няма смисъл да убиваш нещо, което няма да ядеш. Виж, ако нещо вземе ме нападне няма да имам никакви скрупули да го излекувам с лопатата, независимо човек ли е, звяр ли е. Всичко има право да си живее, докато не започне да ме заплашва или не гладувам. Ако трябва да избирам аз или някой заек, избора е ясен - заека отива на скарата.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Хитрейшио написа:

Аз съм неутрален към всичко, което не ми пречи. Костенурките, птичките или лисиците в гората не ми пречат

Не говоря за тях, а за вредителите в дома. Аре чети малко

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Megumi написа:

Не говоря за тях, а за вредителите в дома. Аре чети малко

Ам нали казах. Вредителите са вредители, съответно ми пречат и ми вредят и ми застрашават здравето. И следва контролирано избиване. Виж, всичките не мога да ги избия, колкото и да ми се иска, щото ще застрашим баланса на света като екосистема. Ама...по-далече от мене ги искам. Безпощаден съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.