Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

algor

@Yvan Sergeev, получавате последно предупреждение, че следващия път, в който споменете който и да е роднина на човек от форума (майка, баща, съпруга, съпруг, дъщеря, син, братовчедка, братовчед и т.н.) или в момента, в който дори загатнете сексуалните си мераци към която и да е персона тук, ще бъдете лишен от достъп до форума завинаги!
Никакви сексуални постове, никакви сексуални предложения, никакви видеоклипове с такива сцени, никакви вулгаризми и циницми не си позволявайте повече от тук нататък, ако желаете да продължите да пишете във форума!

Съобщение от algor

Препоръчан отговор

преди 4 минути, Megumi написа:

Не знаех, че държавата е срещу тях

Да бе не е необходимо

Ние тамян пръскаме

държавата е против народа

против печенето на ракия

против самолечението

против нещата които могат  да и катурнат стълбата 

представи си от утре няма  болни

държавата губи милиарди от ддс  от продажба на лекарства.

и тнт

на държавата и е нужно разхищение да се харчат пари  наляво и надясно без значение от ефективност важнотото е ДДС да има .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днешния празник не се ли отнася за католиците?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напръскай с тамян

преди 1 минута, Akademika10 написа:

Днешния празник не се ли отнася за католиците?

Не

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Megumi написа:

Не

мерси,малко съм скаран с тия неща от някъде чух че е католически празник за това питам.пък ние нали сме християни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, Akademika10 написа:

мерси,малко съм скаран с тия неща от някъде чух че е католически празник за това питам.пък ние нали сме християни.

еднакви празници са, нъл сичкото е християни бре
ама они го празнуват на 28 щото с тия календари стар/ноф объркаа нещата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки човек, дори и най-незначителния и захлупения, през живота си е натрупал някакви впечатления за  света около него.  А има и друга една порода хора, които попиват знания, на принципа на чужди  преживявания и на чужди изводи и мисли. По принцип, няма лошо в това. Всеки си решава за себе си, какъв да бъде и как да си живее живота. Проблема, според мен е, че налага своите възгледи и мисли и впечатления като меродавни.  И с някаква фанатична  упоритост доказва, че е най-прав и най-знаещ и най-можещ....Аз пък, се стремя, да гледам обективно на нещата и да проверявам източниците си на информация.  Стремя се, никога да не изразявам крайни мнение и да не съм болна фанатичка. Понякога,  не успявам, естествено е. Но пък кой ли е идеален :)  И винаги, казвам каквото мисля, без да го натрапвам на всички. А кой, как и защо си го интерпретира, въобще не ме вълнува.

Всъщност, честно да си кажа, не зная за какво ги пиша тия неща. Ами.... ей така, понякога ми идва от вътре :wub:

• Харесва ми 3
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Ma_ri написа:

Всеки човек, дори и най-незначителния и захлупения, през живота си е натрупал някакви впечатления за  света около него.  А има и друга една порода хора, които попиват знания, на принципа на чужди  преживявания и на чужди изводи и мисли. По принцип, няма лошо в това. Всеки си решава за себе си, какъв да бъде и как да си живее живота. Проблема, според мен е, че налага своите възгледи и мисли и впечатления като меродавни.  И с някаква фанатична  упоритост доказва, че е най-прав и най-знаещ и най-можещ....Аз пък, се стремя, да гледам обективно на нещата и да проверявам източниците си на информация.  Стремя се, никога да не изразявам крайни мнение и да не съм болна фанатичка. Понякога,  не успявам, естествено е. Но пък кой ли е идеален :)  И винаги, казвам каквото мисля, без да го натрапвам на всички. А кой, как и защо си го интерпретира, въобще не ме вълнува.

Всъщност, честно да си кажа, не зная за какво ги пиша тия неща. Ами.... ей така, понякога ми идва от вътре :wub:

Добре е, че ги казваш

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 минути, Ma_ri написа:

Всеки човек, дори и най-незначителния и захлупения, през живота си е натрупал някакви впечатления за  света около него.  А има и друга една порода хора, които попиват знания, на принципа на чужди  преживявания и на чужди изводи и мисли.

мъ ас си мисля, щото сичките сме натрупали чужди знания...ъ-ъ-ъ...тъй де, нъл одим на даскало
уф, забрайх, че съм дрът и вече не ода на даскало
баси склерозата дет мъй налегнала
:crying10:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Турист пита в селото:
Дедо,имате ли някаква атракция в селото за туристите.
Имахме,ама се омъжи...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

аве нескъ дъ ней петък
питам щото Денкоф/Калансуф, пак е заел топ пространството
:no-no:

пп
преди, само в петък го правеше това

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Megumi написа:

Добре е, че ги казваш

А де, понякога нещо ме базикне и взема че си го кажа :wub:

Повод да напиша нещо подобно, виждам по няколко пъти на ден. Преди малко например,  преправих леко един анекдот - "Ако след първа среща, момчето помни очите на момичето, означава че момичето е било с малки цици", като очите подмених с усмивка и намесих рускините, в тон с темата. И съответната реакция - Аз съм виждал/а рускиня с големи гърди- това означава, че всички рускини са едрогърди и други няма :) Ами, меко казано е смешно. Да не говорим, че есенцията не е в това. Да не говорим, че личното впечатление от един, два, или десет човека, е достатъчно да се направят генерални заключения.  Както и да е. Зная, че няма да ме разбере който трябва, а и не ми е това целта. Правя си го, за мое и успокоение на душата, не за нечия друга.

След малко, идва един от най-тънките моменти - солта. Номера е,  да направи човек нужното заклинание и да уцели точната пропорция. Защото ако се пресоли курбана - лошо. Ако не се уцели солта- също лошо. Не че не може да се добави сол и в паницата, ама не е същото......Стискай палци :biggrin:

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

въх, как гий надиплил тоа Калансуф/Денкоф
:giggle1:

888335007_.PNG.a77a5d487f926f7e28ddc7709683cb0e.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, _crusader_ написа:

Aз разбрах, че интелигенцията се познавала по това, че напуска демонстративно "блатото на вечната воня". После се завръща (победоносно в очите си), за да го съобщи отново, че някой може да е пропуснал този повратен момент в човешката история. И разбира се да прикани останалата интелигенция, да го даде по- стабилно и да не се занимава с цървули, галоши, тръндафори и други такива прокъсани елементи.

Тва е общо взето. Ко некой не е разбрал, нема проблем- интелигенцията ще се завърне за да повтори отново. Щото повторението е ... извор на белоногата. Тя от своя страна се оказала, не чак толкова белонога, но това е друга тема. Да не разводняваме, че да не се загуби есенцията...

... чудех се дали да го споделя. Не е нещо, което ще промени друго, като вдигането на ръка или размахването на пеперудено крило, но малко се изненадах.

Понеже подчертаното в цитата ми се стори забавно, го споделям с двете си колежки в стаята. Чета на глас. Уточнявам, за повторението и на какво е майка/баща. Двете ме гледат неразбиращо. Не сте ли чели Изворът на Белоногата? Славейков? в училище. По-младата ( в четвъртък ще стане на 32 години) отговори с твърдо "Не"! Препоръчах да цъкне в Гугъл и да попрочете. Но на нея не й е интересно. Сега се върнаха от кОпона на мариенден и тя е много доволна, че се е почерпила с едно виски... такива ми ти работи :sunglasses:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, Ma_ri написа:

като очите подмених с усмивка и намесих рускините, в тон с темата. И съответната реакция - Аз съм виждал/а рускиня с големи гърди-

провокаторка такава!
аааама ха
:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Ma_ri написа:

А де, понякога нещо ме базикне и взема че си го кажа :wub:

Повод да напиша нещо подобно, виждам по няколко пъти на ден. Преди малко например,  преправих леко един анекдот - "Ако след първа среща, момчето помни очите на момичето, означава че момичето е било с малки цици", като очите подмених с усмивка и намесих рускините, в тон с темата. И съответната реакция - Аз съм виждал/а рускиня с големи гърди- това означава, че всички рускини са едрогърди и други няма :) Ами, меко казано е смешно. Да не говорим, че есенцията не е в това. Да не говорим, че личното впечатление от един, два, или десет човека, е достатъчно да се направят генерални заключения.  Както и да е. Зная, че няма да ме разбере който трябва, а и не ми е това целта. Правя си го, за мое и успокоение на душата, не за нечия друга.

След малко, идва един от най-тънките моменти - солта. Номера е,  да направи човек нужното заклинание и да уцели точната пропорция. Защото ако се пресоли курбана - лошо. Ако не се уцели солта- също лошо. Не че не може да се добави сол и в паницата, ама не е същото......Стискай палци :biggrin:

Разбира се, че почти всички тук разбират нещата така както им е удобно и не искат да се напънат да разберат нещата като хората. Не, че не могат ама нали трябва да сме интересни

Затова те подкрепям в това, че каквото ти идва на ум си го казваш. И аз съм така. Да не ме разбират само както си искат, а да разберат всичко точно и ясно. Не спестявам нито една дума, за да няма недоразумение и да няма после "Оооо ама аз не разбрах, защото ти каза това, а не това"

Пожелавам ти успех с курбана! Стискам палци!

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 минути, Megumi написа:

а да разберат всичко точно и ясно

разбрахме тъ вечи...ъ-ъ-ъ...тъй де, падаш си по Чорабейшо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

разбрахме тъ вечи...ъ-ъ-ъ...тъй де, падаш си по Чорабейшо

Да разбира се

И друга като мен няма толкова умна и красива

Затова гледам да го сваля във форума и той да ме ревнува, че иначе никога няма да си намеря мъж

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

мъ ногу мъ кефиш така, като влезеш в тон с шегата
Чебурашке, харесваш ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Мъже много. Но Чорабейшио е един.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, дръндю написа:

мъ ногу мъ кефиш така, като влезеш в тон с шегата
Чебурашке, харесваш ми

Може да не чета по 50 книги на ден, но имам чувство за хумор

преди 1 минута, bornofash написа:

Мъже много. Но Чорабейшио е един.

Не можем да го стигнем него и приятелката ти

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Megumi написа:

Може да не чета по 50 книги на ден

ебаси кой ли чете толко книги на ден:no-no:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Akademika10 написа:

ебаси кой ли чете толко книги на ден:no-no:

Оооо ама ти много си изпуснал

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Числата също могат да бъдат метафори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

В тоя форум всяко изречение е отключение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.