Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

algor

@Yvan Sergeev, получавате последно предупреждение, че следващия път, в който споменете който и да е роднина на човек от форума (майка, баща, съпруга, съпруг, дъщеря, син, братовчедка, братовчед и т.н.) или в момента, в който дори загатнете сексуалните си мераци към която и да е персона тук, ще бъдете лишен от достъп до форума завинаги!
Никакви сексуални постове, никакви сексуални предложения, никакви видеоклипове с такива сцени, никакви вулгаризми и циницми не си позволявайте повече от тук нататък, ако желаете да продължите да пишете във форума!

Съобщение от algor

Препоръчан отговор

преди 6 минути, PigManu написа:

Отдавна е резервиран за друга трапеза spiteful.gif

О, аз съм вегитарианка, не ти ли казах. Щото не убивам животни. Особено мухи. За това леко не ми дреме. Даже и тежко. А и по принцип не ме блазни храна. Аз само да видя как става залавянето и опичането, пък после гуляйте, щом така ви харесва.

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Злоба, злоба и пак злоба

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Maleficient написа:

О, аз съм вегитарианка, не ти ли казах. Щото не убивам животни. Особено мухи. За това леко не ми дреме. Даже и тежко. А и по принцип не ме блазни храна. Аз само да видя как става залавянето и опичането, пък после гуляйте, щом така ви харесва.

Най много да му видиш част от перушината GayFighT.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Maleficient написа:

иска ми се да видя как прасенце ще опече птица, но знае ли човек :bubblegum:

Ще кацна на един дирек и ще му гледам сеира с тия копитца как драпа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, PigManu написа:

Най много да му видиш част от перушината GayFighT.gif

е то така няма да е интересно. Ше го организирате на арена. Пък като в гладиаторска битка. Аз ще съм публика ... и така се прай... се да ви учи човек начи :hit:

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Megumi написа:

Злоба, злоба и пак злоба

Върху автобиография ли работиш?

• Любов 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

Върху автобиография ли работиш?

Да

Позна

Бълнувам си просто 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

е то така няма да е интересно. Ше го организирате на арена. Пък като в гладиаторска битка. Аз ще съм публика ... и така се прай... се да ви учи човек начи :hit:

Кви арени кви чудеса отива директно в казана най много и комбола да му видиш 806

СвÑÑзано изобÑажение

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PigManu написа:

Кви арени кви чудеса отива директно в казана най много и комбола да му видиш 806

СвÑÑзано изобÑажение

... ама кажи ни предварително. Да му организираме изпращане :bye1:

и нямаш предприемачески дух. Знаеш ли колко кинти можеше да изкараш от публична битка... :sunglasses:

преди 13 минути, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

Кажи ми накратко какво се случва/ше докато ме нямаше, че не мога да изчитам назад или по дваесестраници като се разпишат? Моля.

Някой стар потребител интересен завърнал се, нов интересен, който бързо и безвъзвратно се е отказал. Годежи, разводи, печалби от националната лотария, или от далаверки, любовници, за които още не са разбрали законните ... от тоя род, м? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Maleficient написа:

... ама кажи ни предварително. Да му организираме изпращане :bye1:

и нямаш предприемачески дух. Знаеш ли колко кинти можеше да изкараш от публична битка... :sunglasses:

Ма и теб те зарази че аз искам да го ям!!! 

Това е лукава птица 806

Тез които го искат на трапезата си, са чревоугодници и няма да го замърсяват в разни битки и тн.806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

Търсиш си закрилница и някоя да те къпе.... ма няма 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, PigManu написа:

Търсиш си закрилница и някоя да те къпе.... ма няма 806

А няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Megumi написа:

А няма

Ти го изяж по скоро,  другото е виртуален момент 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PigManu написа:

Ти го изяж по скоро,  другото е виртуален момент 806

Е тъкмо си хапнах зелена салатка салатка 

Хайде за вечеря

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Maleficient написа:

Кажи ми накратко какво се случва/ше докато ме нямаше, че не мога да изчитам назад или по дваесестраници като се разпишат? Моля.

Някой стар потребител интересен завърнал се, нов интересен, който бързо и безвъзвратно се е отказал. Годежи, разводи, печалби от националната лотария, или от далаверки, любовници, за които още не са разбрали законните ... от тоя род, м? :rolleyes:

Нищо интересно не се е случило. Емата работи и снима котки. Всички се наливат с алкохол, а Скалата им се подиграва. Мадона денем бяга, нощем сънува извънземни и паяци.... Това само съм запомнял. 

• Харесва ми 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

Нищо интересно не се е случило. Емата работи и снима котки. Всички се наливат с алкохол, а Скалата им се подиграва. Мадона денем бяга, нощем сънува извънземни и паяци.... Това само съм запомнял. 

Ще си намериш спасители 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

:wors:покорно Благодар-ско Мистър :mail1: вече само теб ше те питам... Нещо някой пропускаш обаче. Гларусът бургаски някоя съседка или квартална продавачка не е ли извел на рандеву нещо? или поне на пейките пред блока ... И, най-вече ти как си иначе?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мегумито и Агамирион щяха да се свалят по едо време, но някой обърка нещо и както един ден се разбираха прекрасно, на следващия бяха вече смъртни врагове.

От Мерил няма ни следа, а Дарктерминал не спира да я привиква.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, bornofash ..^(OvO)^.. написа:

Мегумито и Агамирион щяха да се свалят по едо време, но някой обърка нещо и както един ден се разбираха прекрасно, на следващия бяха вече смъртни врагове.

А не

Аз не си търся бъдещия мъж във форумите

Да ревнувам, да злобея и всякакви такива интелигентни неща

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гларусът бургаски си го заплю Хайдукпикасо. Писала е някъде че е на 25 години и са гаджета, за да дразнят беемвето, или нещо такова

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Птицата се пули по цял ден и после клюкарства 806

пп, Няма та изкъпат 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Космонавт Дюминич! Оправихте ли техно религията с оня рунтавия?

Той нищо не разбира от религия, камоли от техно. Ама са пъне щото оня падналия от кайсията знае повече от него и тос гледа да изпъкне.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, skalata_73 написа:

Оправихте ли

А.... тя вече се движи по самотек, хм по божи пътеки.... ъъъъъъъ .... аз съм стяр чиляк.... де мога да им насмогна на младите... :)

Бистрим там една политика с тез млади... ко ... да .... занимъвкаме читавите.... ъъъъъъъ.... тъй де ноомалните хоала с нящи пликазки за кое е първичнята и кое е вечернята.... хм, добре, че е жинята, та котките видяха вечернята инчи га я се освободя я мехуа или от компа... :)

хм.... я :beer: кой с каквото може и има.... било то безхаболно безместно ън тъ дъ я хлана я течност..... а за тея де не сващат тъз нааздлавеча:

Наздраве! 

Да сте ми живи и здрави и все тъкинка к'ви гадинки ще или минерали, адмирали и т.н. господа и дами които сте в таз и не таз тема ....

Да разпуснем мале, че утре па нази чека....

Емми - ък четеш туй .... вярвам в теб.... ще се справиш.... силна жена си .... я ги подреди от към правилната страна на тревата.... :) го се взират у бетона....

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наздлаве да ти е Дюминич, ма аз тъс вечер нема а пия. Щото снощи изпих два сока и ма короноваха и мен за пияница.

Ша са нашмуля пак с една голя-а-ама диня. И малко сириньи.

Ако са весне оня дрътия циганин дръндака ша го замоля да ми даде меката си пишка на заем за тъс нощ, че пак ша требва да връзвам чучура на възел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.