Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

като няма как да се провери в Гугъл

па ногу си сигурен ве
:giggle1:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, darkterminal написа:

Ше четъ... Мерси :)

Къде - къде по интересно е да ходи да се гмурка човек... Нали :)

Много увлекателно пише. Интелигентен изказ и не се напъва да се прави на интересна.

Има и други пътеписи. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Julius Decimus написа:

ааааа, не
ас няма да го беля, изпрати Чебурашкатъ

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

Много увлекателно пише. Интелигентен изказ и не се напъва да се прави на интересна.

Има и други пътеписи. 

Виш Неапол

Не случайно му пеят песента. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Madonna написа:

То па един свят... на кой ли му е тъпнало да го покорява... :stop:

Уж на никого, ама като изляза, опашката по-дълга от тая на баничарницата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, darkterminal написа:

И това ми се е случвало... Още съм жив...Май ти си се поразглезил повече отколкото трябва... Бани в къщите (особено в България) има от едно 50 - 60 години... Да се чуди човек, как ли са оцелявали хората преди това... Къпали ли са се - не са ли...

Едно време..така де - по времето на средните векове..В Западна Европа... Есента са зашивали един кат дрехи направо върху себе си и не са ги сваляли чак го лятото. И не са се къпали около 6 месеца. И пак хората са оцелявали. Така де, живели са до 45-50 и са пукали от тиф, дизентерия и чума..Ама някои от тях са оцелели, за да ни има и нас. Има едно нещо, което е наречено технологичен прогрес. Не искаш да се върнеш в онова време, нали? Много е приятно да се изкъпеш във външната баня и както си топъл да излезеш навън на -10 и да отидеш до вас. Освен това е и здравословно, предполагам. Не съм се разглезил. Просто що трябва да ти е гадно и мизерно, ако може да ти е удобно?

преди 57 минути, Madonna написа:

..

Добър вечер.

-----------
iPhone са адски долни телефони. Настройвам си един. Нямам предварително създаден мейл и му казвам - ми направи ми безплатен мейл в icloud.Да, регистрира си профила, ама после му натискам - свърши iCloud профила с app store - и греда..Дава "Не мога се свържа към сървъра". След това пълен ресет и тоя път с мейл от gmail, който създадох предварително всичко стана както си трябва. Това е много тъпо, системата им никаква я няма. И навсякъде параноици с по 10 пароли. Бахти тъпнята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ще каже на детето че отново не е схванало за какво си говорят възрастните?

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Хитрейшио написа:

Едно време..така де - по времето на средните векове..В Западна Европа... Есента са зашивали един кат дрехи направо върху себе си и не са ги сваляли чак го лятото. И не са се къпали около 6 месеца. И пак хората са оцелявали. Така де, живели са до 45-50 и са пукали от тиф, дизентерия и чума..Ама някои от тях са оцелели, за да ни има и нас. Има едно нещо, което е наречено технологичен прогрес. Не искаш да се върнеш в онова време, нали? Много е приятно да се изкъпеш във външната баня и както си топъл да излезеш навън на -10 и да отидеш до вас. Освен това е и здравословно, предполагам. Не съм се разглезил. Просто що трябва да ти е гадно и мизерно, ако може да ти е удобно?

...

Ти се както винаги се люшкаш между крайностите... Никой не ти казва къде ти да си сложиш тоалетната, а къде аз предпочитам да ми е тоалетната... Прави разлика...

П.П. Инак си прав, не си единствено ти разглезения, всички ние сме разглезени от технологичния прогрес... Факт... Просто някои са повече, други са по-малко... Казвам го без упрек...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, darkterminal написа:

Ти се както винаги се люшкаш между крайностите... Никой не ти казва къде ти да си сложиш тоалетната, а къде аз предпочитам да ми е тоалетната... Прави разлика...

П.П. Инак си прав, не си единствено ти разглезения, всички ние сме разглезени от технологичния прогрес... Факт... Просто някои са повече, други са по-малко... Казвам го без упрек...

Понякога ти се възхищавам на търпението

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.