Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Silvering написа:

Ти нормален ли си? Тва, че ти си живял под наем в някакъв цигански катун за 47 лв на месец, не значи, че нямало вътрешни тоалетни в Аспарухово. Я малко по-сериозно с изказванията.

И аз това се опитвах да кажа, ама само в Берлин има вътрешни тоалетни. Няма ток в България дори.
На ЖП гарата в Бургас има информационни табели и постоянно мрънка една лелка на микрофона да не изпуснеш влака.
Във Варна е същото. В Русе на ЖП-гарата съм бил през нощта и честно казано не помня в детайли, ма да каже че чакалня няма..хапсурд.
Значи в България си е свинщина, ама не сме баш страна от третия свят като Гана или ЦАР.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Megumi написа:

Днес отивам на село Най-накрая

Аз до ся щях да отида пеша до твойто..село... :biggrin:
Добро утро, Мегумче. Дишай спокойно. Нищо повече от редовното дракане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Megumi написа:

Защо си мислиш, че винаги трябва да ти обръщам внимание, когато ти искаш ?

Всъщност ти и сега го направи, важничейки. А аз чисто и просто те поздравявам с Добро Утро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Silvering написа:

Ти нормален ли си? Тва, че ти си живял под наем в някакъв цигански катун за 47 лв на месец, не значи, че нямало вътрешни тоалетни в Аспарухово. Я малко по-сериозно с изказванията.

Нали това бе целта да останат 5 млн доволни граждани в България. Добре Варна е Маями биийч, Русе е малката Виена, а България е Швейцария на Балканите. Да живял съм само в катуни,  защото това има.  Къде да живея в Евксиноград ли? Или квартал Чайка. Или направо в морската градина. 

Явно не знаещ че повечето къщи в България са построени от времето на СССР. И е имало външни градски бани. И това сякаш не знаете. Къде в къщите е предвидено да има баня? Щом има градска баня?

Добре както и да е пишете си нали сте всички тук роднини, милиционери. Както и да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в момента в ума ми се върти една етична дилема и нещо от света, което така и не мога да разбера.

преди 24 минути, acnekt написа:

Явно не знаещ че повечето къщи в България са построени от времето на СССР. И е имало външни градски бани.

Повечето къщи си имат външни бани, но свои. Не знам каква е била идеята да са външни, може би щото къщата е била дюшеме, а не плоча и от влагата е щяло да изгние. И вода е имало, но вън, а не вътре..!? Все едно е трудно да се опъне една тръба и една мивка да се сложи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, acnekt написа:

Нали това бе целта да останат 5 млн доволни граждани в България. Добре Варна е Маями биийч, Русе е малката Виена, а България е Швейцария на Балканите. Да живял съм само в катуни,  защото това има.  Къде да живея в Евксиноград ли? Или квартал Чайка. Или направо в морската градина. 

Явно не знаещ че повечето къщи в България са построени от времето на СССР. И е имало външни градски бани. И това сякаш не знаете. Къде в къщите е предвидено да има баня? Щом има градска баня?

Добре както и да е пишете си нали сте всички тук роднини, милиционери. Както и да е.

Братле, вземи си опресни малко датабазата, че май говориш за средновековието. Турската баня в Пловдив и сега съществува... като архитектурна забележителност обаче. Най- малкото си спомни, че тук, на тази изтерзана земя е имало цивилизация, когато в германия е нямало и маймуни даже! Тук там някое диво прасе и толкоз...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, _crusader_ написа:

Братле, вземи си опресни малко датабазата, че май говориш за средновековието. Турската баня в Пловдив и сега съществува... като архитектурна забележителност обаче. Най- малкото си спомни, че тук, на тази изтерзана земя е имало цивилизация, когато в германия е нямало и маймуни даже! Тук там някое диво прасе и толкоз...

И аз затова се ядосвам. Не може един социалистически или комунистически  град като Берлин, който има само някакъв Бундестаг или Бундесрат и е преживял доста катастрофи, инфлации и войни, даже е бил разделен на сектори и различни управление и не е бил столица на Германия и сега са заселили всякакви кланове от близкия изток и вече към 4 млн хора, да функционира, да има що годе работеща система, а един или повечето красиви градове в България с история, с дух, с прекрасна атмосфера да тъне в мизерия и да е в ръцете на някакво малцинство или някакви некадърно управление, което само грабе и не модернизира града. В Берлин е имало метро  даже преди 100 години. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.08.2018 г. в 12:10, haidukpikaso написа:

И не така с обвиненията моля.

Не е лошо като препоръка, наистина.

преди 23 часа, haidukpikaso написа:

И тъй като търсачката не намери и предните части на темата - защото тя имаше дори няколко части - извода знаете ли какъв е - никой админ или мод не я е изтрил - автора се е изтрил от сайта, наистина не помня кой е, но след като е негова темата е изтрил де що има негово, е вижте че ги няма и останалите части.

Търсачката си намира всичко:

И така нататък.

Също прочетох някъде по-горе, че било забранено да питате (или нещо подобно).
Не виждам кой и защо го е забранил това, ама мен ме питайте и ще видите, че се отговаря без проблем за каквото и да е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, algor написа:

тамън да съ престрашъ да пиша в ена тем и тя взе та изчезна
оня па я създаде и си викам, ей ся вече я оспамих, но па немах късмет...изчезна ве
тъй де, ку знайш кво става, сподели със сигънту

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

тамън да съ престрашъ

Ут де па страф у тебе?
Знай са само за срес ут Мецъ...ма страф...

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, DarkEdge написа:

Ут де па страф у тебе?

кво стана с оня ве, що му чезнат темите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, дръндю написа:

кво стана с оня ве, що му чезнат темите?

Кой? оня, дет кат оди стъпя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой? оня, дет кат оди стъпя?

де съ оплаква, че десетката не му вървяла, па ас останах с фпечатлението, че харда...и т.н
тъй де, искал десетка ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробудихме сме. Днес пак път ме чака. За един лагер чак до столицата ама ще го комбинирам с нещо.
Тоя сеат ме разби. През 20 Хил скоростната кутия пак долу.
То не бяха семеринги, от там касета на съединителите, то не бяха скъсани Алуминиеви болтове, един лагер, сега другия , почва да ми писва вече ама добре че съм и чак.
243ec4b95c141716e2d4166471a34fc3.jpg
Защо все на мем се случва ?

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, BMW Маниак написа:

треа Панка да ти прибае за уроки

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

треа Панка да ти прибае за уроки

Против срах и срес

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, BMW Маниак написа:

Ти жената смени, ся за една кола умуваш...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, acnekt написа:

По скоро русофил, комунист, русофил, комунист, Мадона, Реджеп, русофил, комунист............................

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти жената смени, ся за една кола умуваш...

То ясно че колата иска да ме оставя ама аз не я оставям. Добре че е само лагер ако беше някой друг по сериозен чарк по кутията направо смятах да я разхвърля цялата, да и слагам едни тръби вътре, смяна на мотор без турбо и скоростна кутия и да я приготвям за състезателна.
Само чакам някой по мотивиращ ме момент.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, BMW Маниак написа:

Пробудихме сме. Днес пак път ме чака. За един лагер чак до столицата ама ще го комбинирам с нещо.
Тоя сеат ме разби. През 20 Хил скоростната кутия пак долу.
То не бяха семеринги, от там касета на съединителите, то не бяха скъсани Алуминиеви болтове, един лагер, сега другия , почва да ми писва вече ...

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Брейй, тоя лагер направо се е изсипал вътре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, darkterminal написа:

Ади банда... Ас неска съм разбит... На моя сметка са записани 4892 килокалории, 22389 крачки, 17.09 километра, 88 етажа, 187 активни минути... Отделно няколко дължини на кварталното басейнче... За капак неска овършах в кухнята и напълних кутийките за през другата седмица... Защото през уикенда ще обикалям из дайв шоповете... Трябва да купувам нова тюленска кожа... Ботуши, плавници и компютър...

От мен лека нощ... На вас приятни мигове... На Емата лек и безавариен път!

ъмммм, мерси

Ама ако си мислиш за игуменяцата - другата събота е

Днес се събудих с главобол и никъде не съм мърдала. Кротко си шкурих скрина на Док. Една страна ми остана и ще е готов за лакиране. Но огляднях. Сега ще похапна и мъъъничко ще подремна.

Естествено главобола е в историята. Няма по-добър лек за главобола от физическото натоварване.

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.