Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

algor

@Yvan Sergeev, получавате последно предупреждение, че следващия път, в който споменете който и да е роднина на човек от форума (майка, баща, съпруга, съпруг, дъщеря, син, братовчедка, братовчед и т.н.) или в момента, в който дори загатнете сексуалните си мераци към която и да е персона тук, ще бъдете лишен от достъп до форума завинаги!
Никакви сексуални постове, никакви сексуални предложения, никакви видеоклипове с такива сцени, никакви вулгаризми и циницми не си позволявайте повече от тук нататък, ако желаете да продължите да пишете във форума!

Съобщение от algor

Препоръчан отговор

преди 2 часа, acnekt написа:

Добре както и да е пишете си нали сте всички тук роднини, милиционери. Както и да е.

Никому тук не съм роднина. И не съм милиционер, а се занимавам с електроника. Ако си огорчен - разбирам. 
Но жестоко преувеличаваш и хиперболизираш. Просто това, което казваш не е истина.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пу, аз съм милиционер!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, emmi написа:

...

Ама ако си мислиш за игуменяцата - другата събота е

...

Имам чуството, че постоянно го отлагаш това пътуване и че го правиш нарочно,за да ни държиш накокържени!

преди 14 минути, emmi написа:

Пу, аз съм милиционер!

Хъхъхъ... Капитан Падна-Ли-Ми...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, acnekt написа:

Нали това бе целта да останат 5 млн доволни граждани в България. Добре Варна е Маями биийч, Русе е малката Виена, а България е Швейцария на Балканите. Да живял съм само в катуни,  защото това има.  Къде да живея в Евксиноград ли? Или квартал Чайка. Или направо в морската градина. 

Явно не знаещ че повечето къщи в България са построени от времето на СССР. И е имало външни градски бани. И това сякаш не знаете. Къде в къщите е предвидено да има баня? Щом има градска баня?

Добре както и да е пишете си нали сте всички тук роднини, милиционери. Както и да е.

Пич, не знам на кой свят живееш. 90 процента от къщите са преустроени преди повече от 15 години. Останалите 10 са на хора над 60-те, на които или не йм дреме, или нямат финансовата възможност да си ги преустроят с вътрешна тоалетна/баня. Варна не е Маями бийч и България не е Швейцария, ама не са и в третия свят в централна Африка. А тука, че не сме ви роднини, не сме, ама поне имаме реален поглед над света.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

Пу, аз съм милиционер!

Kапитан Радул Мисирков. Документите моля. Договори, доставки, клиенти, пътни листове... по- бързичко.

"Днес не се казва "ще скова кочина", днес се казва "ще реализирам кочина"... " :D

А най- днес се казва... "ще създам кочина".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи бе Чучарка. Дай увод, въведение, изложение и заключение... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, _crusader_ написа:

Kапитан Радул Мисирков. Документите моля. Договори, доставки, клиенти, пътни листове... по- бързичко.

"Днес не се казва "ще скова кочина", днес се казва "ще реализирам кочина"... " :D

А най- днес се казва... "ще създам кочина".

Стига простотии

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Брейй, тоя лагер направо се е изсипал вътре...

Излезе в насипно състояние.

Тука търся една простотия по навигацията през какви каруцарски пътища ме прекара не е истина това Waze.

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Silvering написа:

Ти нормален ли си? Тва, че ти си живял под наем в някакъв цигански катун за 47 лв на месец, не значи, че нямало вътрешни тоалетни в Аспарухово. Я малко по-сериозно с изказванията.

Аве незнам, ама покрай Слънчев бряг между  лукзозните вили на така наречените пишман богаташи тревата е израстнала два метра.начи имаш 500 хил лева за лукзозна вила на европейски курорт, а нямаш 30 лева да платиш на някой да ти окоси избуялата трева.Това ако не е цигания?да не говорим ,че на самият Какао бийч, няма ни една баня за плажуващите, които след плаж да се изплакнат и да не налага да влизат с калните крака по колите си.Има само една, която е към заведението, което е точно на самият плаж,ама за да я ползваш трябва да си клиент на заведението.Трябваше да си миеш краката на паркинга със шише, ако не искаш да се качиш с кални крака в колата.Да не говорим за така наречения най-баровски квартал на София Драгалевци, където до преди няколко години така наречения ,,български елит,, нямаха нормална канализация, а само септични ями и фекалиите течат по улиците.Ето на чети https://www.dnes.bg/sofia/2016/07/29/v-dragalevci-kanalizaciia-niama-no-stroejite-ne-sekvat.310608 Там като отидеш смърди на лайна по-зле от най-мощния краварник.И това е елитен столичен квартал.Ти ми говориш за селата в дълбоката провинция, че 90% от къщите били оборудвани с вътрешни тоалетни и бани.Стига глупости и свободни съчинения.На тях само такива къде живеят по форумите като Хитрейшо може да се върже, ама не и някой нормален човек.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, emmi написа:

Пу, аз съм милиционер!

Ас си заплюф катаджия

преди 1 час, _crusader_ написа:

Kапитан Радул Мисирков. Документите моля.

Тос, пък, къф вежлиф мунсионер. Я, "Дикименти за приверка!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, DarkEdge написа:

Ас си заплюф катаджия

Тос, пък, къф вежлиф мунсионер. Я, "Дикименти за приверка!"

Значи ни трябва един роднина да седне между нас:biggrin:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Митничар? Или дохтур от РИОКОЗ...
(да омешам малко вицовете)

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, franchesko написа:

Аве незнам, ама покрай Слънчев бряг между  лукзозните вили на така наречените пишман богаташи тревата е израстнала два метра.начи имаш 500 хил лева за лукзозна вила на европейски курорт, а нямаш 30 лева да платиш на някой да ти окоси избуялата трева.Това ако не е цигания?да не говорим ,че на самият Какао бийч, няма ни една баня за плажуващите, които след плаж да се изплакнат и да не налага да влизат с калните крака по колите си.Има само една, която е към заведението, което е точно на самият плаж,ама за да я ползваш трябва да си клиент на заведението.Трябваше да си миеш краката на паркинга със шише, ако не искаш да се качиш с кални крака в колата.Да не говорим за така наречения най-баровски квартал на София Драгалевци, където до преди няколко години така наречения ,,български елит,, нямаха нормална канализация, а само септични ями и фекалиите течат по улиците.Ето на чети https://www.dnes.bg/sofia/2016/07/29/v-dragalevci-kanalizaciia-niama-no-stroejite-ne-sekvat.310608 Там като отидеш смърди на лайна по-зле от най-мощния краварник.И това е елитен столичен квартал.Ти ми говориш за селата в дълбоката провинция, че 90% от къщите били оборудвани с вътрешни тоалетни и бани.Стига глупости и свободни съчинения.На тях само такива къде живеят по форумите като Хитрейшо може да се върже, ама не и някой нормален човек.

Говоря за Варна. Селата, слънчака и драгалевци не ме интересуват. Интересува ме мястото, на което живея/живеех. Там имам поглед над нещата. Местата, на които аз ходя на плаж, си имат душове, съблекални и всичко необходимо. Но не са на Сл. Бряг. В драгалевци не живея, но в Аспарухово си има канализация, лайна не текат по улиците. От време на време спират водата за по един ден, за да сменят някой водопровод. Така че да, ще говоря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, DarkEdge написа:

Митничар? Или дохтур от РИОКОЗ...
(да омешам малко вицовете)

Един митничар ше ни дойде добре си мисля аз.....

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо правят минус 25 градуса в киносалоните... освен да ме тормозят и да се треса от студ... :snowflake:

• Еха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Madonna написа:

Не разбирам защо правят минус 25 градуса в киносалоните... освен да ме тормозят и да се треса от студ... :snowflake:

Гадовееее

Друго си е да си имаш сестриче: докато забъркам манджите тя забърка по ено мартини. Безценно.

Та, наздраве, викам аз

received_231886474168217.jpeg

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мартинито трябва да е разтърсено,не разбъркано.

Маус.

Мики Маус.:ph34r:

Банда.:cheers:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, мики маус написа:

Мартинито трябва да е разтърсено,не разбъркано.

Маус.

Мики Маус.:ph34r:

Банда.:cheers:

Натръшка в един буркан от лютеница лед, наля нуждните количества джин и мартини, сложи капачката и го разтръска като чаша за барбут. След това разля по чашите. Вси пак сме си на село - спасяваме се с каквото можем.

Да вадиш маслинката от чашата с пръсти и с кеф да си я изядеш - безценно

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаех си,че сте спазили технологията.:D:*

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Madonna написа:

Не разбирам защо правят минус 25 градуса в киносалоните... освен да ме тормозят и да се треса от студ...

Защото топлото е гадно. А ако ти е студено..Има кой да те топли.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, franchesko написа:

...

А в Нидерландия серат цветя, а не ла*на.Мда.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, emmi написа:

Да вадиш маслинката от чашата с пръсти и с кеф да си я изядеш - безценно

...и да си оближеш звучно пръстите един по един след това, примлясквайки - страхотийка!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 18 минути, Хитрейшио написа:

Защото топлото е гадно. А ако ти е студено..Има кой да те топли.

да ве, кой го знай оня дей блял в некуя чужда пазва
:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.