Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

Препоръчан отговор

преди 4 часа, Only Fools and Horses написа:

Да,повечето са цивилизовани.Поне така казват,преди белилите да ги избият.Чувала ли си за Дакота.Американците ги наричат народ.

Ай стига с тез избити индианци.       :sobbing:    И за тях ли да рева сега.        :helpwanted4:       Били са на грешното място в грешното време. Дошъл белият човек от Европа, лаком за безплатна земя и избил квот могъл за да не му се пречкат. Може и някой друг българин да е имало сред убийците, ма не ми се вярва, знае се защо.

Мого са били цивилизовани в родово общинния строй..... :biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам новини, че ми липсваха българси истории. Ами да...Бафмааму кой оака убавото ни моренце край Созопол с мазут бре? Рано сабалем тамън щехме да се изстрелваме нанатам. Убу, че неам предварителна резервация и ся ша фърляме чом накъмту къде некъде по-нанагоре да зацепим.
Тю-у-у-у нема ме 20-тина дена в булгарията и са осрахте, та чак по морето стигнало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, emmi написа:

Скиф какви хубави крачета

гледам активността и що да видя, Емата показва крачета
флизам в темата и о бошке, големо разочарование

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, дръндю написа:

гледам активността и що да видя, Емата показва крачета
флизам в темата и о бошке, големо разочарование

Пардон:shy11:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Хитрейшио написа:

Тоя часовник струва 100лв, щото е за ценители. Който нещо не го кефи - да се такова отзад. Айде, баста.

Бъзикам та ве. На база данните от МАП сензора (този пасат има), дори проста изчислителна машинка може да сметне моментен разход, при това много точно. След това при сбор от моментните, да сметне среден. За температура на маслото нямаш датчик, та там нищо. Налягане на маслото също няма да мери. Разходите ще са верни ама само за бензин, за газ ще слагаш около 20 % отгоре.

Та затова ти се чудя, защо я правиш тази гимнастика? Явно имаш много свободно време...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Николов, Николов...Туй русенско нещо не ще едно кафе да ти напрай, ти я чиниш за жена! Мчи то гладно и жедно ща умори.
Плюй си на петите и бягай с 200 докато е време.

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, M.Николов написа:

А тия отвертки излязоха много яки.:D

Мхм

Имам известно количество от тях

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, emmi написа:

...

Инджинер:lol6:

Зе ми гу от устата...

преди 3 часа, M.Николов написа:

Браво, как да го разбираме това............., че на морето няма от къде да си купиш презерватив ли?:D

Може да намери нешо преди да е стигнал до афтеката...

преди 2 часа, M.Николов написа:

Много ясно, на твоята ще наслагам камери.:biggrin:

Не камери, а кабъри....

преди 2 часа, emmi написа:

....

Триглавата ламя?:biggrin:

Няма я Тръгъзата Ламя вече...

преди 1 час, emmi написа:

За камерите ли:biggrin:

Гаднярка!

преди 1 час, Madonna написа:

Ще вложа целия си наличен ресурс от чар, гальовност и убедителност... Ако не..ще пусна в действие и тежката артилерия от..ред сълзи, ред сополи... :topsecret2:

Жени...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оооо, скаутъ гуй метнал мустанг чак ф русиуту
А, дубря душъл по наште ширини @skalata_73

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

Скала, споко, казаха, че няма разлив на мазут.

То ко имаше, Дьо Дрън тук ли щеше да дреме... :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, darkterminal написа:

Зе ми гу от устата...

Може да намери нешо преди да е стигнал до афтеката...

Не камери, а кабъри....

Няма я Тръгъзата Ламя вече...

Гаднярка!

Жени...

Ко да го земам? То ястно.

Малко ми се струва на мен само едно пакетче, обидно малко....

Ай, ся кабъри. Не му давай якъл и ти.

Ама Мерил наистина вече прекалява!!!!

Факт. Предупредила съм. Гаднярка съм.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Скала, споко, казаха, че няма разлив на мазут.

Къ да няма бре? Нъл ся гледаф по новините. Нейде южно от Созопол било, от некъф си потънал кораб май. Честно чак са чудим с Кукон ко да прайм. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е оградено.

Мисля, че пратиха и специален кораб да събере изпуснатото.

Интересно защо до сега не са го изпомпали тоя мазут, пишат, че бил към 100 тона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ади на море, шъ станити на цвет и на мирис кът мен
https://btvnovinite.bg/bulgaria/novi-petna-ot-mazut-po-plazhovete-na-jug-ot-sozopol.html

• Харесва ми 1
  • Еха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, M.Николов написа:

Интересно защо до сега не са го изпомпали тоя мазут, пишат, че бил към 100 тона.

Щото българска работа и да не се мине някой да даде някой лев и ако може да се мине метър !?

Найш ли кво ме впечатли най много в щатите.

Една сутрин ( към 10 часа) гледам на улицата довтасаха линейка, полицейска и пожарникарска кола.

Питам ги тия нашите кво толкова е станало, че такава тарапана.

Оказа се, че на комшийка им и станало лошо и се обадила на 112 ли, там на техния си телефон за спешни случи.

При такива обстоятелства било задължително да присъстват коли на медицинските екипи, полицаите и пожарникарите. Нещо като превантивна мярка ли, кво ли. 

Останах втрещен. Имат закони хората и ги спазват, не като тука.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май беше 911.

Богата държава, но гледат и поне привидно да се спазват законите.

При нас е такава тиня, че трябва всичко да се бутне и да се почне съвсем от нулата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Май беше 911.

Богата държава, но гледат и поне привидно да се спазват законите.

Май наистина 911 беше, но това не е толкова важно в случая. Сещаш се какво точно ме впечатли.

Колкото до законите-не знам, бях просто няколко дена като турист. Далеч съм от мисълта, че там няма корупция и прочее, но поне привидно се усещаше, че хората имат някакво уважение и почитание към ''властите'' Примери видях не малко, един от които, че има закони и се спазват бе когато видях с очите си и как на един гъзар (май някакъв афро-американец беше) с едно Ламборджини на едно кръстовище, който явно се правеше нещо на интересен и полицаите се разправяха с него. Но явно си бе направил някакво нарушение и докато той ръкомахаше и видно се правеше нещо на интересен  за няма и 5 минути дойдоха още двама с мотори и му закопчаха белезниците.

Е, питам аз кога това нещо ще се види тука.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бъзикам та ве.
Та затова ти се чудя, защо я правиш тази гимнастика? Явно имаш много свободно време...

Ти наистина ли му вярваш че той прави нещо подобно ?!!!

Enviado desde mi iPhone utilizando Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, skalata_73 написа:

Е, питам аз кога това нещо ще се види тука. 

Няма да е скоро, не виждаш ли, че у нас се действа след като стане някаква голяма беля, тогава се сещаме, че всъщност някой някъде не си е свършил работата.И което е най-интересното на този някой обикновено му се разминава или го накажат леко(колкото и да не им харесва на някои, но по времето на соца в такива случаи, някой го отнасяше яко и за това хората имаха усещането, че има държава).Последният пример със застраховките - дали на чужда компания да продава застраховки в България, но не предвидили при евентуален банкрут на тази компания, кой ще обезщети потърпевшите!Пълна некомпетентност или безхаберие!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Хитрейшио написа:

Свалих сензора от донор и ще го слагам.

Чакаме резултата с температурата на маслото и останалите "екстри" които са си стандартни за съвременните автомобили но при теб се водят екстри.

преди 43 минути, skalata_73 написа:

При такива обстоятелства било задължително да присъстват коли на медицинските екипи, полицаите и пожарникарите. Нещо като превантивна мярка ли, кво ли. 

Че то и в Донимиканска е така. На спешна помощ колите им са на стендбай в районното на полицията и тръгват заедно с конвойна кола или мотор на полицията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, M.Николов написа:

...Последният пример със застраховките - дали на чужда компания да продава застраховки в България, но не предвидили при евентуален банкрут на тази компания, кой ще обезщети потърпевшите!Пълна некомпетентност или безхаберие!...

Чудех се за какво пишеш понеже не знаех (прибрах се в ранния следобед и още не съм в час с последните новини), но сега чукнах в нетя и видях, че става на въпрос за застрахователната компания Олимпик.
Ами...немам коментар. 
Само се чудя туй бългаско племе докога ще търпи и най интересното е, че колкото по му го набиват, толкова по си върти задницата и се кефи.
Нещо сбъркано има в тая държава, ама и аз не знам точно каво е.

пп. Интересен събеседник си ми тази вечер, за което ти благодаря, но мисля да ви оставя, че още не сме решили с Кукон на къде ще откинаме рано сабалям. Май ша чукам и ша легам, че не съм евал от 20 дена на бългасрка земя.

Ай кажете си наздраве и си раздумвайте на спохуйстие, че само ви преча тая вечер. Ма...ко да прая кат съм си типигьосче.

Лека вечер и обещавам да ви досаждам ча-а-а-а-ак къмту неделя некъде :biggrin:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.