Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

Препоръчан отговор

преди 26 минути, algor написа:

Така е.

Провокация. Диверсия (отвличане на вниманието). Срещу по лабилен човек, може да се използват за по продължителна манипулация и предизвикване на определени желани постъпки.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, algor написа:

Къде е това "и тука"?

Nederland, наздраве сипах си една водчица:cheers:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, franchesko написа:

Nederland, наздраве сипах си една водчица:cheers:

:cheers:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BMW Маниак написа:

Ти си отново в каменната ера. Коя ти е програмата за платки ?

Sprint Layout. Ако ми трябва нещо по-сериозно има Proteus. Или Orcad. И двете имат модули за създаване на печатни платки и автоматично рутиране. Ако искам повече платки, но сам си ги правя, няма проблем да използвам sprint layout, да експортирам до gerber и след това да го дам на цеха за изработване на печатни платки. Ако обаче ми трябва една едничка платка, по-лесно е да си я направя на ръка.
Щото дори и да направя файл, като няма да го подавам никъде, няма голям смисъл от него.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъката много обидчив 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, BMW Маниак написа:

...

Мани инак, не питай. Уж се държи ама аз нали бях един ден в болница заради гастрита и си говорим на видео и като ме видя в болницата и като се уплаши и ревна ...
То вече страхова невроза че след болницата и ... пътя.

Да ти е жива и здрава... Пък, ти минавай от време на време... Занасяй дрешка, сладолед, играчка... Прекарвайте малко повече време заедно... Времето, слънцето и общението с хора лекуват всичко :)

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, PigManu написа:

Мъката много обидчив 806

A ето някой, който мога да напсувам с удоволствие и без това да се смята за нарушаване на добрия тон. Пиги, приеми ги... моите поздрави. Към цялата рода. :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _crusader_ написа:

A ето някой, който мога да напсувам с удоволствие и без това да се смята за нарушаване на добрия тон. Пиги, приеми ги... моите поздрави. Към цялата рода. :)

Е кво тая вечер няма ли клиенти 806

пп. Много господари имаш 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, PigManu написа:

Е кво тая вечер няма ли клиенти 806

Две твои родственици питаха нема ли да има нещо благотворително, ама им отказах... не съм си го намерил на улицата все пак. :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _crusader_ написа:

Две твои родственици питаха нема ли да има нещо благотворително, ама им отказах... не съм си го намерил на улицата все пак. :)

Предлагаш услугите си на нов господар 806

пп. Възрастна си вече 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

Предлагаш услугите си на нов господар 806

пп. Възрастна си вече 806

Kaжи им да не реват и че не съжалявам дето им бих шута. Направи нещо хубаво за близките си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Махнах FRP на Lenovo смъртфон. Айде, ся е време да се почерпя.
Между другото, @DarkEdge , само като споменах на клиента, че китайската батерия идва без гаранция от какъвто и да е вид, той ми каза че не я иска. Защото е факт, че ако кихне 1 седмица след пристигането й си навътре с пари за батерия и пак нямаш батерия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _crusader_ написа:

Kaжи им да не реват и че не съжалявам дето им бих шута. Направи нещо хубаво за близките си.

Колкото и да се предлагаш не те отразяват вече 806

пп. Влез в дамското си профелче и драсни една приказка само за тва те бива 806

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

Колкото и да се предлагаш не те отразяват вече 806

пп. Влез в дамското си профелче и драсни една приказка само за тва те бива 806

Утеши жените бе, стига се упражнява в писане на стандартни тролщини- и това не можеш.

преди 6 минути, Хитрейшио написа:

Махнах FRP на Lenovo смъртфон. Айде, ся е време да се почерпя.
Между другото, @DarkEdge , само като споменах на клиента, че китайската батерия идва без гаранция от какъвто и да е вид, той ми каза че не я иска. Защото е факт, че ако кихне 1 седмица след пристигането й си навътре с пари за батерия и пак нямаш батерия.

Бате, не ти се бъркам... само да ти кажа че с чак толкова тънки сметки пари не се правят, ама ставаш идиот.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, _crusader_ написа:

Бате, не ти се бъркам... само да ти кажа че с чак толкова тънки сметки пари не се правят, ама ставаш идиот.

Начи, много е просто. Купувам батерия, тя дефектира, на мене никой не ми е дал гаранция, защото не я взимам от дистрибутор.
След това идва клиента и ми казва "Тая батерия, която ми я продаде е скапана, ти си виновен че умря след 2 седмици"
След това аз поръчвам втора батерия и си я плащам от джоба, за да мълчи и да не говори лошо за мен. Защото лошото реноме съсипва и после никой няма да дойде повече при мене. Съответно не само не съм спечелил, ами съм навътре с пари за втора батерия и купчина ядове.
С такъв сценарий ще спечеля ли според теб? Плюем ти на 50-те лева печалба от поръчката и поставянето на вградената батерия.
Не си струва просто. По-добре да преинсталирам 2 компютъра и ще ги взема същите пари, ама без ядове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Хитрейшио написа:

По-добре да преинсталирам 2 компютъра и ще ги взема същите пари, ама без ядове.

Ама разбира се. Има ли още тикви къде не могат да си преинсталирват компютрите ?
Не ти се бъркам ама ти за това ли толкова книга изчете и инженер стана за да преинсталирваш компютри ?
Нали уж беше от ония 5% къде създавали а останалите сме били паразити. Това ли ти е създаването на нови технологии ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BMW Маниак написа:

Има ли още тикви къде не могат да си преинсталирват компютрите ?

Има.

преди 3 минути, BMW Маниак написа:

ама ти за това ли толкова книга изчете

Не, защото ми е било интересно. Днес отново си купих книжка. Защото искам.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Хитрейшио написа:

Начи, много е просто.

Окъсал си го ааа... ама ти си мести дупки по платките.... хм .... странно познавах един чиляк дето местеше един дупки по едни платки между две игри на танкове ... ама той бе от Карлово .... та като го изхвърлиха от работа, хм .... трябва да питам на къде се е преместил.... туко виж в Бургас.... :)

Да ти даде някой и друг съвет как се живее след хубава работа.... ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, BMW Маниак написа:

да преинсталирваш компютри

Нямам проблем да взимам пари за лесна работа. Никого не крада, никого не лъжа. Като не му харесва, сам  да си я свърши.
Още повече, автоматизирал съм си инсталаторите на Windows и програмите след това.  Взимам пари, за да пия кафе и да хвърлям по едно око на монитора, ако ми е кеф. Ето за тва съм учил, да мога да си го направя тарикатската :D

преди 4 минути, ДиоиД написа:

ама ти си мести дупки по платките.

Ъъъъ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Хитрейшио написа:

Начи, много е просто. Купувам батерия, тя дефектира, на мене никой не ми е дал гаранция, защото не я взимам от дистрибутор.
След това идва клиента и ми казва "Тая батерия, която ми я продаде е скапана, ти си виновен че умря след 2 седмици"
След това аз поръчвам втора батерия и си я плащам от джоба, за да мълчи и да не говори лошо за мен. Защото лошото реноме съсипва и после никой няма да дойде повече при мене. Съответно не само не съм спечелил, ами съм навътре с пари за втора батерия и купчина ядове.
С такъв сценарий ще спечеля ли според теб? Плюем ти на 50-те лева печалба от поръчката и поставянето на вградената батерия.
Не си струва просто. По-добре да преинсталирам 2 компютъра и ще ги взема същите пари, ама без ядове.

Не, обесняваш му как седят нещата , а пък той да си направи избора.Сега ако със по-скъпи части далаверата е по-голяма лошо няма,само недей да се правиш на по вярващ от папата.Има хора, които предпочитат с по ефтино и да рискуват от колкото с по-скъпо което често се оказва толкова добро колкото и ефтиния вариянт.Много добре знаеш, че има и кчествени ефтинджози, има и боклук ефтинджози.Ако можеш да ги различаваш недоволен клиент няма да имаш.Кой не иска хем ефтино хем хубаво.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Хитрейшио написа:

Има.

Не, защото ми е било интересно. Днес отново си купих книжка. Защото искам.

Аз да ти се похваля днес си преинсталирвах лаптопа. Спестил съм 25 лева.Надявам се следващия път направо да сменям хардуера. От 3 USB само едното работи и то на магия.
Всички се чупиха защото ги забравям с включени флашки на леглото и изкъртиха портовете.
Смятам че 2 и половина му е предостатъчно че издържа.  Дано да издържи 3 и в някой шкаф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Хитрейшио написа:

Взимам пари, за да пия кафе и да хвърлям по едно око на монитора, ако ми е кеф. Ето за тва съм учил, да мога да си го направя тарикатската :D

Мога да те светна къде ще изкарваш същите пари още по тарикатската.Ставаш пазач на паркинг и хем ще спиш хем ще изкарваш същите пари,че даже и ще ти бъдат сигурни си взимаш всеки месец фиша и си я караш дайчовата по цял ден.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, franchesko написа:

Много добре знаеш, че има и кчествени ефтинджози, има и боклук ефтинджози.

Безплатен обяд няма и евтиното е обезателно с компромиси. Много пъти съм купувал по-евтино, за да си купя след това отново, но по-скъпо. Много добре знам, че примерно батерии заместители не живеят толкова дълго, колкото оригиналните.  Аз може да обясня на човека, че евтината батерия е без гаранция и така направих. Е, човекът не се нави. А дори и да беше, ако се скапе батерията, пак аз ще съм виновен, независимо какво съм казал. Ти ако искаш си слагай на колата и лагери от колело Балканче за 50 стотинки/бройката, ама аз ще си купувам скъпи, става ли?

преди 3 минути, franchesko написа:

Мога да те светна къде ще изкарваш същите пари още по тарикатската.Ставаш пазач на паркинг и хем ще спиш хем ще изкарваш същите пари,че даже и ще ти бъдат сигурни си взимаш всеки месец фиша и си я караш дайчовата по цял ден.

Само че аз съм слагал видеонаблюдение на паркинги. Има 2 камери в будката самата. И дори микрофон. Не само не можеш да спиш, ами не можеш и да правиш тарикатщини. И те гледат постоянно и те глобяват за всичко.
Те щото тия които са концесионери на паркингите са будали, нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Хитрейшио написа:

Безплатен обяд няма и евтиното е обезателно с компромиси. Много пъти съм купувал по-евтино, за да си купя след това отново, но по-скъпо. Много добре знам, че примерно батерии заместители не живеят толкова дълго, колкото оригиналните.  Аз може да обясня на човека, че евтината батерия е без гаранция и така направих. Е, човека не се нави. А дори и да беше, ако се скапе батерията, пак аз ще съм виновен, независимо какво съм казал.
Ти ако искаш си слагай на колата и лагери от колело Балканче за 50 стотинки/бройката, ама аз ще си купувам скъпи, става ли?

А ти си знаеш,мен не ме ощетяваш с твойте решения.Обаче такива майстори къде са опитат да ми набутат скъпото напрао не го и доислушвам и кръгом назад.Чисто и просто, че със скъпи оригинални части съм брал също толкова ядове като с ефтиното.Почти всичко вече се прави в Китай и Турция, и са много малко прозиводителите вече ,които продават скъпо,но знаеш за какво плащаш.Иначе скъпото като са сговняса си скубеш косите после ,че си набрулил една шапка пари и пак си преебан.А пък с ефтиното си каеш ,,Еми за тия пари толкова,, и си отвориш една бира с усмивка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Хитрейшио написа:

Още повече, автоматизирал съм си инсталаторите на Windows и програмите след това. 

Хайде не на нас тия, а?
От къде знаеш клиента какви програми му трябват за да ги заложиш в автоматичния инсталатор?
То ако е за теб и си знаеш предпочитанията и програмите къде ще ползваш не е проблем да си направиш 25 програми да се инсталират автоматично една след друга включително и с попълването на серийни номера ама от къде знаеш на клиента дали това му трябва ???

От къде знаеш какви драйвери ще са му нужни за хардуера ?
То да поддържаш 50 машини като сис админ разбирам ама ти както винаги на хващаш за слушатели къде да си пробутваш номерата и кафетата. Не се ли запитваш че има хора с по две книги къде ще те хванат пак в лъжа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.