Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

Препоръчан отговор

преди 4 минути, franchesko написа:

Чисто и просто, че със скъпи оригинални части съм брал също толкова ядове като с ефтиното.

Някои неща е по-добре да се купуват оригинални. В случая проблема е липсата на гаранция. Търсех заместител в България, нямаше. То и оригинална няма никъде. Без гаранция не се навивам, аз не обслужвам гаранционни дефекти на чужди продукти. Никой не ми плаща за това.
Още по-малко Алиекспрес ще ми издаде фактура по ДДС, та нямам никаква файда да се занимавам с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Хитрейшио написа:

ама аз ще си купувам скъпи, става ли?

Скъпото не винаги е хубаво ама хубавото никога не е евтино.
На Жоро е израза. Да се застраховам от сега.
Не съм като теб къде използваш моите лафове най нагло срещу мен.

преди 1 минута, Хитрейшио написа:

Някои неща е по-добре да се купуват оригинални. В случая проблема е липсата на гаранция. Търсех заместител в България, нямаше. То и оригинална няма никъде. Без гаранция не се навивам, аз не обслужвам гаранционни дефекти на чужди продукти. Никой не ми плаща за това.

Защо до сега никога не си ни показал един ремонт извършен от теб ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, BMW Маниак написа:

От къде знаеш клиента какви програми му трябват за да ги заложиш в автоматичния инсталатор?

Клиентът няма право на избор за цената на инсталацията. Слагат се стандартни програми - Скайп, Вайбър, Плеър за аудио, за видео, кодеци за WMP, браузер, PDF четец, торент клиент. Който има специални изисквания, плаща допълнително. Навсякъде е така.
За драйверите също имам решение.

преди 8 минути, BMW Маниак написа:

Защо до сега никога не си ни показал един ремонт извършен от теб ?

Не съм длъжен и пускайки снимка, няма да спечеля нищо. И по принцип нямам навика да правя снимки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Хитрейшио написа:

Слагат се стандартни програми - Скайп, Вайбър, Плеър за аудио, за видео, кодеци за WMP,

Нищо от това не инсталирах днес на моя лаптоп.

преди 2 минути, Хитрейшио написа:

браузер,

От къде му знаеш предпочитанията попитах че да го сложиш към автоматичния инсталатор. Ръчно ако е ще трябва да оставиш за малко кафето.

преди 3 минути, Хитрейшио написа:

торент клиент.

Тука също! Аз ползвам Qtorrent от къде знаеш клиента какво иска ?

Пиел  кафета и всичко автоматично !!! На кого тия ве ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, BMW Маниак написа:

от къде знаеш клиента какво иска ?

Слагам стандартно използвани програми. Всички слагат подобен списък, хората са свикнали с тях. Тях слагам и аз и няма ядове. Защото 40 годишната счетоводителка ще ме пита къде е иконката с конуса, хич няма идея какво й трябва, просто иска филма да тръгне. Казах - който иска специален списък - плаща допълнително. Винаги мога да инсталирам свиндолса и драйверите, а той да си качи каквото иска.

преди 13 минути, BMW Маниак написа:

От къде му знаеш предпочитанията попитах че да го сложиш към автоматичния инсталатор.

Каквото аз предпочтам ще ползва. Той не знае кое е най-добре. Аз избирам кое е най-добре, най-безопасно и най-бързо върви.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Хитрейшио написа:

Само че аз съм слагал видеонаблюдение на паркинги. Има 2 камери в будката самата. И дори микрофон. Не само не можеш да спиш, ами не можеш и да правиш тарикатщини. И те гледат постоянно и те глобяват за всичко.
Те щото тия които са концесионери на паркингите са будали, нали?

Аве ти ша тарикатееш ве.Няма да са ръгаш о некой баровки паркинг къде има повече камери от колкото парко места.Глей се метнеш у некоя невървежна автокъща къде имат 5 бангии от 90-те на кръст с некоя бутка от шперплат къде ще е охраната , от страни с куче пазач порода ,,Улична превъзходна,, там нямат пари за видео наблюдение, и само ще спиш, пърдиш, и ще решаваш крастословици по цял ден и нощ и накрая на месец удряш кинтата.Аз така преди години имах тука 200 часа обществено полезен,ебеси първите няколко дена ма пратиха да монтирам стойки за колела, обаче после изтарикатях и си изкарах часовете до края ,като пазач на паркинг за колелета в центара на града.Само слагам табелата на входната врата ,,До тоалетна съм,, и половината време ми минаваше в съседния бар.Компренте?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, franchesko написа:

Аз така преди години имах тука 200 часа обществено полезен

Значи и познах, че са те и съдили.

преди 2 минути, franchesko написа:

накрая на месец удряш кинтата.

А мога ли теб да те ударя..опа..посъветвам..дисциплинирам...с един тръбен ключ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи и познах, че са те и съдили.

Да,но съм счисто съдебно минало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхм. Явно ти се работи и куче в колибката до будката на пазач.

преди 4 минути, franchesko написа:

Без значение. Явно достатъчно нередни неща си направил. Мен защо не са ме съдили и осъждали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхм. Явно ти се работи и куче в колибката до будката на пазач.

Аз какво то е трябвало съм си го отработил.А теб те светкам как да изкарваш по лесно същите пари къде сега си късаш нервите с некви дърти лаптопи, които отдавна са за боклука.Ако ти си бачка по цял ден като погребален агент на антики от света на електроника,ок твоя воля.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А теб те светкам как да изкарваш по лесно същите пари

Моля? Ти нещо ми преброи парите в джоба или какво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, darkterminal написа:

В тефтерите пиша ас. А ти трябва да си го пъхнеж в турбата това цвете та да не го забравяж :P

аха, и всичко в торбичката .ишова да за.хае:D

преди 18 часа, emmi написа:

Аааааа, не знам, не знам....  факт е че се е смалило до точка:biggrin:

малко са магиите, дето се пол.чават от раз, к. ме разбираш:D

преди 17 часа, emmi написа:

1532063873208-2142041494.jpg

а Пролетината къдей?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Хитрейшио написа:

Явно достатъчно нередни неща си направил. 

Дааа няма да отричам,като някои мишоци къде се правят на по католици от папата.Като те поучука и теб живота, ще видиш, че не винаги всичко минава по мед и маргарин..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дааа няма да отричам

Дай да позная...Наркотици. И такъв човек като теб ще ми дава акъл нещо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля? Ти нещо ми преброи парите в джоба или какво?

Стига ве с тия детски дискотечни,къде ги изкарваш, няма да си вечно на 17.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, franchesko написа:

Стига ве с тия детски дискотечни,къде ги изкарваш, няма да си вечно на 17.

Много елементарни са опитите ти да докопаш информация. Предлагам ти да се завреш в задника на кучето на оная колибка до оная будка, за която ми говореше и да ми се махнеш от главата. И после марш да работиш пазач за 600лв, щото толкова дават.
Ако си мислиш, че ще иронизираш тънко - хахахаха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Хитрейшио написа:

Дай да позная...Наркотици. И такъв човек като теб ще ми дава акъл нещо?

Не позна, но няма значение.Но недей забравяй,че батко е завършил Университет.Винаги може да удари едно рамо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, franchesko написа:

Не позна, но няма значение.Но недей забравяй,че батко е завършил Университет.Винаги може да удари едно рамо.

Батко за мен честно казано е по-прост от галош. Бях безкрайно търпелив да обяснявам цивилизовано, но реши да се направиш на интересен и да принизиш труда ми до пазач, който взима 600лв заплата. Щото пазачът хич не взима жълти стотинки. И си мислиш, че ще продължа с добрия тон, а ти просто така ще се подиграваш и подсмихваш под мустак. Ще ти изкривя усмивката, да знаеш.
Ся си оправи поведението, щото съм с нисък праг на търпимост. И да знаеш, тва че си дебел не означава, че си страшен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И после марш да работиш пазач за 600лв, щото толкова дават.

Е ти по колко изкарваш? Щом си се заместил в София от 2015г. сега е 2018г. само да те светна.Що не си събрал за едно местен,значи ако ги разделиш 36 месец на х пари на месец, то ще излезе, че ,,Уличната превъзхода,, къде пази до шперплатовата колиба изкарва повече от теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ти по колко изкарваш?

Не те засяга. Важното е, че ме съм такъв дебил да ме хванат. :lol6:

Щом си се заместил в София от 2015г.

Никога не съм казвал подобно нещо, тва е измислица на някого тук. 2015 бях студент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще ти изкривя усмивката, да знаеш.
Ся си оправи поведението, щото съм с нисък праг на търпимост. И да знаеш, тва че си дебел не означава, че си страшен.

Добре ще го имам впредвит, само гледай да не си забравиш блуската с мускулите на излизане от вкъщи.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, _crusader_ написа:

Утеши жените бе, стига се упражнява в писане на стандартни тролщини- и това не можеш.

Теб няма кой мъж да те утеши вече :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.