Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

algor

@Yvan Sergeev, получавате последно предупреждение, че следващия път, в който споменете който и да е роднина на човек от форума (майка, баща, съпруга, съпруг, дъщеря, син, братовчедка, братовчед и т.н.) или в момента, в който дори загатнете сексуалните си мераци към която и да е персона тук, ще бъдете лишен от достъп до форума завинаги!
Никакви сексуални постове, никакви сексуални предложения, никакви видеоклипове с такива сцени, никакви вулгаризми и циницми не си позволявайте повече от тук нататък, ако желаете да продължите да пишете във форума!

Съобщение от algor

Препоръчан отговор

преди 1 минута, simtech написа:

Ма когато си вземеш Самсунг Галакси 8 за 1500лв не го хвърляш като му мине гаранцията.. Или недай си го изпуснеш и го чукнеш и 6 месеца след това нещо стане с телефона - и му анулират гаранцията заради предполагаемо изпускане. И тогава какво правиш? Вадиш още 1500лв?

Сега да не се оказа че и Галакси8 приемаш за ремонти ?
Аве ти виждал ли си на живо изобщо тоя телефон ?

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Madonna написа:

Нещо интересно да се е случило, че скоро не съм ви чела?

Ма в кратце, не повече от 7 изречения, нали? :topsecret2:

Аз като разбрах, че не четеш и не писах

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Silvering написа:

Кой ше ти даде на тебе такъв телефон да ремонтираш бе :D

Шизофрения му викат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Silvering написа:

И кво, турска ракия донесе ли? Не. Файда голяма, че миткосваш.

Не.. прав си..файда никва... :(

преди 5 минути, franchesko написа:

Какъв локум? Рахат или обикновен?:)

Не знам..цветен некъв.. аз локум не обичам ..и баклава, ма за колежките донесох..да се радват...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно, никва файда.

пп. Имам киселини, а ранитидина ми остана в Стокхолм. И за тва те обвинявам, да знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Олеееееееееееееее, как няма да обичаш локум? А баклава да не обичаш, е подсъдимо :angry:

• Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Аз като разбрах, че не четеш и не писах

еха, значи съвсем няма да прелиствам назад страниците..

преди 1 минута, Silvering написа:

Правилно, никва файда.

пп. Имам киселини, а ранитидина ми остана в Стокхолм. И за тва те обвинявам, да знаеш.

http://zdravesani.com/10-domashni-sredstva-za-oblekchavane-na-stomashni-kiselini/

преди 2 минути, Ma_ri написа:

Олеееееееееееееее, как няма да обичаш локум? А баклава да не обичаш, е подсъдимо :angry:

Баклава не обичам, защото е супер сладка.. мразя супер сладко аз..

А локум...щото преди 20-тина години, след великден ми беше останал някъв козунак и аз (умницата) решавам да го стопля в микровълновата.. ма той бил вътре с локум..и това нещо като лава залепна по небцето ми.... такава болка не бях изживявала...адски много болеше...сумати дни... И оттогава не близвам локум....:ph34r:

• Харесва ми 1
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо от тия нямам. Не ме дразни. Лежа в определена поза и гледам да не дишам много много.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Madonna написа:

А локум...щото преди 20-тина години, след великден ми беше останал някъв козунак и аз (умницата) решавам да го стопля в микровълновата.. ма той бил вътре с локум..и това нещо като лава залепна по небцето ми.... такава болка не бях изживявала...адски много болеше...сумати дни... И оттогава не близвам локум....:ph34r:

Уххххххх, ама и ти си една завейкааааааа :biggrin:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, simtech написа:

платка дистанционно

Пич платките .... особено съвременните са изцяло дистанционно .... какви платки ползваш ти .... някои с електронни лампи ли ... :)

Направо си те представих .... ИИ-чето хванало поялник и базика платка на телефон .... ох .... забравих .... ти си ИИ-че ... :) и си като Николов .... не човек, а машина .... :)

Ходи при оня дето си поправя кариесите сам .... да си поправяте взаимно антериорните или постериорните проблеми .... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Madonna написа:

Леле, взех че ги погледнах тези 10 домашни средства. Жална ти майка ако имаш киселини и пробваш някои от тях.  :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@emmi питаше за синеоки - те ти ги те!
41443938_2265129603722997_27399808847687

Че и руси.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Еха 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _crusader_ написа:

Леле, взех че ги погледнах тези 10 домашни средства. Жална ти майка ако имаш киселини и пробваш някои от тях.  :)

а не знам, Силвъро да се оправя... хаха... нищо му няма..той държелив.. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Silvering написа:

Нищо от тия нямам. Не ме дразни. Лежа в определена поза и гледам да не дишам много много.

Сода бикарбонат нямаш ли?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Taка е, кораво копеле съм аз. 

Не, нямам. На хотел съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, simtech написа:

Ма когато си вземеш Самсунг Галакси 8 за 1500лв не го хвърляш като му мине гаранцията.. Или недай си го изпуснеш и го чукнеш и 6 месеца след това нещо стане с телефона - и му анулират гаранцията заради предполагаемо изпускане. И тогава какво правиш? Вадиш още 1500лв?

Аве хората, които си взимат такива телефони,принципно това са хора с възможности,а не сиромаси, които са си дали последните пари за да бъдат гъзарчета пред кафенето.И тия хора не ги бърка, дори след два месеца телефона да даде нещо фира, което не го покрива гаранцията ,да извадят пак 1500лв за друг.Дори и някой сиромах да е ,колйто е решил да бъде гъзарче пред кварталнотокафене,ремонтите на такива техники няма да са им по джоба и така или иначе ще трябва да го метне у кофата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Silvering написа:

Кой ше ти даде на тебе такъв телефон да ремонтираш бе

Хора..ти видял ли си животни..кучета..котки...канарчета..да ползват смартфони?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Silvering написа:

Не, нямам. На хотел съм.

в ресторанта задължително ще имат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, BMW Маниак написа:

Галакси8 приемаш за ремонти

И с поялник, паста за зъби и фотополимерна пломба ги съживява към хубав живот под управлението на iOS .... примерно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, simtech написа:

Чувството ти за хумор ми напомня тва на професор Кучков :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, franchesko написа:

Аве хората, които си взимат такива телефони,принципно това са хора с възможности

Не е задължително да си искал да си гъзар или да си милионер да имаш такъв телефон. Решил си, взел си го на лизинг - имаш го. И като ти върши работа, да го бракуваш заради проблем, който може да се ремонтира на по-малко от 1/10 от стойността на телефона..Абе, ти като спукаш гума, хвърляш колата ли? Дори и милионерите не са такива развейпрахове и пройдохи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, simtech написа:

Аве кой е тоя луд да даде такъв телефон за ремонт на някой, който до днес сутринта е пипал само нокия 3210?А и ако ти разбият пак бангията и го тафат, са чудят бъбрека ли да ти взимат или да пият просто една студена вода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аве кой е тоя луд да даде такъв телефон за ремонт на някой, който до днес сутринта е пипал само нкоия 3210?

Имам една снимка с един АйФон с чашата си чай до него. Пипам ги аз..пипам ги..па ти си мисли, че само 3210 правя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чудят бъбрека

Че той май за това ще ходи в понеделник на скенер .... да видят дали ще може да има с какво да се разплаща след крака в пасата .... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.