Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

algor

@Yvan Sergeev, получавате последно предупреждение, че следващия път, в който споменете който и да е роднина на човек от форума (майка, баща, съпруга, съпруг, дъщеря, син, братовчедка, братовчед и т.н.) или в момента, в който дори загатнете сексуалните си мераци към която и да е персона тук, ще бъдете лишен от достъп до форума завинаги!
Никакви сексуални постове, никакви сексуални предложения, никакви видеоклипове с такива сцени, никакви вулгаризми и циницми не си позволявайте повече от тук нататък, ако желаете да продължите да пишете във форума!

Съобщение от algor

Препоръчан отговор

преди 2 минути, BMW Маниак написа:

Оправи ли резбите на дръжките ?

Дръжката се ядосах и я хванах отвътре със самонарезки. Писна ми. За 2 години сигурно 8 дръжки съм сменил. Стана абдсурдно вече.
Друго не правя, все дръжки ремонтирам....
Щита на диска се е счупил и хлопа. Там трябваше да свалям спирачния апарат, основата, диска и после да видя, че болтовете са кашкавалени и нямат развиване. Толкова са меки, че не знам...Не се развиха..Разпробивах...Резба правих. Самонарезка пробвах на едното...скъса се, въпреки дупката 3.5мм Викам да изтарикатя..ама неее...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, simtech написа:

Дръжката се ядосах и я хванах отвътре със самонарезки. Писна ми. За 2 години сигурно 8 дръжки съм сменил. Стана абдсурдно вече.
Друго не правя, все дръжки ремонтирам....

Тя има едно кръстато болче само от страни на вратата, какво толкова може да и стане. То като я сложиш веднъж и тя там си остава. Да не я махаш и слагаш през ден ?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, BMW Маниак написа:

Тя има едно кръстато болче само от страни на вратата, какво толкова може да и стане.

Нещо не си в течение на нещата. Има винт кръстат, така е. Обаче по средата на дръжката има ушички, които влизат на вратата зъбчета, върху които има пластмаска. Точно малко зад тия зъбчета е най-тънката част. Дръжките се чупят през средата. Това е шибания проблем. :mad:
Направени са от ЦАМ. Оригиналните карат там малко повече..ама навсякъде само заместители. Те са много по-зле...
А пък тая простотия..щита на диска...сумати време си играх за глупост. Трябваше да го фърля просто и да седна да пия кафе. И толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, simtech написа:

Нещо не си в течение на нещата.

Симка, забравяш че съм имал корадо  което е със същата дръжка. Знаеш ли колко пъти съм я свалял за да си оправям ламарината на вратата къде ръгаха под нея отверки за да го отварят и да го крадат. Така де, за отварянето го отваряха ... после само работа ми създаваха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, BMW Маниак написа:

Симка, забравяш че съм имал корадо  което е със същата дръжка.

То е с голфова дръжка, не с пасатова....

преди 11 минути, BMW Маниак написа:

Знаеш ли колко пъти съм я свалял за да си оправям ламарината на вратата къде ръгаха под нея отверки за да го отварят и да го крадат.

Абето не трябва да огъваш ламарината дръжките се чупят с поглед. :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, simtech написа:

То е с голфова дръжка, не с пасатова....

Можеш да направиш едно бързо търсене в google и да си поправиш поста.
Ама щом ти прилича на голфска ! На кой голф ?

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, BMW Маниак написа:

Можеш да направиш едно бързо търсене в google и да си поправиш поста....Ама щом ти прилича на голфска ! На кой голф ?

Видях я...пасатова е. Все едно. Спориш, че не се чупят ли, какво? Или се хвалиш, че си имал корадо?
Мислех, че е с голф 3-кови дръжки.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, simtech написа:

Видях я...пасатова е. Все едно. Спориш, че не се чупят ли, какво? Или се хвалиш, че си имал корадо?
Мислех, че е с голф 3-кови дръжки.

Е сега, все едно!  Не е все едно. Казал съм ти да не спориш с мен. Аз като говоря, приказвам.
Е хвалел съм се. То първия път като съм го казал може да е прозвучало така ама то беше преди години. Няма как да се хвалиш с едно и също нещо постоянно.
Аз не помня да са ми се са чупели дръжки. Може цама да губи качества със годините, нямам идея защо не ти издържат !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 17.09.2018 г. в 17:27, M.Николов написа:

Ти виждал ли си сиви очи?:rolleyes:

Има такъв цвят очи, макар и много рядък. Но все пак най-редкия си остава жълтия. Аз веднъж съм виждала чисто жълти на една жена от ромски произход. 

А чисто сиви има Тита. 

00127595.jpg

Отидете на 4:15 и на 15:10 за близък кадър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Уиш... написа:

долна инсиноация

много си заядлиф нещо.. някоя баба яга да не те е стигнала :D

сефте..  рускинята, най- много нея ядосвах

завист ли подушвам..мм???? бабоягешките пръчки са по- добрите пръчки.. точка  плюмпечат.  и женската ще се държа докогатси искам. жълтофръц на рибя кост и котешки опашки

Мерилкее, ила си... че вече зор виждам да защитавам всички бабешки флангове. извадих  де що  има жълто от клетия си гардеролб.:clown:

Хохохохохоооо... Как си се развилняла... Ари, дубре, няма а тте обезпръчкирам... Лети си на митлата и си бабоягирай... Неска съм със шълтата фанела... Тя беше бяла, ма с тоя крем карамел...

преди 4 часа, Уиш... написа:

забравих да кажа, в моя подкрепа  луната е  в най жълтото си жълто тази нощ :ass:

Луната...

Редактирано от darkterminal (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро! :newspaper:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, darkterminal написа:

Тия, нещо ми се струва, че бая са изнагляли!

Шиши. Ти си достатъчно интелигентен човек и ако не ми вярваш, или мислиш, че са си измислили колко да ми удържат от сметката питай чичА ти Гугъл. Него не съм чел, но съм сигурен, че и там има инфо коя банка как и при какви условия си ''уважава'' клиентите.
Те ми казаха 200 лева, проверих си после в договора и да, така пише-при повече от едикаква си сума, с предварителна заявка, като се удържат 0,5 процента от сумата -това е таксата на банката за това, че ти дава пари в кеш. Като тая такса е максимум  едиколко си лева.
Пак са добронамерени гадовете, че имат максимална сума за такса, щото явно ако си милиардер и искаш да изтеглиш 2-3 чувала с пари да не ти скъсат гъзинката:D

Та така е в наща държава драги ми наборе.
На теб лека ти нощ, а на мен набързо едно добрутро, че в 6.20 най-късно трябва да съм на работа. Да изкарам некой лев да има за банките.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, darkterminal написа:

Какъф танк мари? Нали ти сама си каза, че си ходеща поразия! И то с кошер...

Когато го обуеш тогава ше го чуеш!

Е то па голямото признание... Ч цвета на студената лимонада не става за нишо друго освен за копчето на презрамките на палталонките на Дарко...

Пофтаряй след мен! Пише се - СЮ-ТЮ-ЕН!

Само това занете баби яги невчесани! Да плашите с мъдическата си пръджка! Ади оставете си пръджките насрана и да ва видя тугас колко сте окомуш!

Тцъ. Казва се ЦУ-ЦУР-НИК.

А цветът се казва цвят Пустинна буря.

Тчк.

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, skalata_73 написа:

добронамерени гадовете

Абе .... при мен са добри ..... щото си плащам, за да не мога да ги изхарча за пиене .... :)

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

А цветът се казва цвят Пустинна буря.

Цитат

Тя, малката жълта страна,
под жълтата жална луна,
там аз съм роден,
там жълтия, дългия ден
бягай край мен.

По жълтите павета жълти коли минават,
а в черните морета шведки се давят.
Сред жълтите цветя и жлътнали деца,
първо жълто мляко засуках в Жоржия!
Там жътва е жълта сега,
там жълта ме люлка люля,
там жълти уста
там жълтата преса крещя:
“Жълта Ламя!”

Още на: https://textove.com/slavi-trifonov-i-kuku-bend-zhalta-knizhka-tekst
Благодариние на textove.com

:D
добро утро, дружина сговорна

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, M.Николов написа:

Добро утро!

Много рано?

Котките

Тяхната кожа

После заспах обратно

И вече се оспах

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, BMW Маниак написа:

Симка, забравяш че съм имал корадо  което е със същата дръжка. Знаеш ли колко пъти съм я свалял за да си оправям ламарината на вратата къде ръгаха под нея отверки за да го отварят и да го крадат. Така де, за отварянето го отваряха ... после само работа ми създаваха.

Tва са били некви чекиджии. Фолксвагените освен с чупливите си дръжки, се славеха и с това, че се отключват с поглед.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, emmi написа:

Котките

Тяхната кожа

Да опечем една?:cooking1:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, M.Николов написа:

Да опечем една?:cooking1:

Още са кльощави

Имам ли кафе?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дубрутрю 

оказа се, че и днес почивам дамусеневиди

Нема опраят човека когато му е необходимо, сега а дрема кат мисирка тут три дена, вместо да си седа у дма на двора

преди 2 минути, emmi написа:

Още са кльощави

Имам ли кафе?

ХАХААХАХХААХХА

Машината е включена, аз пия второто, дай чаша

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Вили* написа:

Дубрутрю 

оказа се, че и днес почивам дамусеневиди

Нема опраят човека когато му е необходимо, сега а дрема кат мисирка тут три дена, вместо да си седа у дма на двора

Само за два дни да бързаш да са връщаш. Баси. Що не казват овреме?

току-що, M.Николов написа:

Сипвам ти.

image.png.f06568b9f8fc1e6f35c5df7ec4169ae1.png

Направо започвам да та харесвам

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

Още са кльощави 

Ок, ще ги изчакаме да се поохранят.:whist:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

Само за два дни да бързаш да са връщаш. Баси. Що не казват овреме?

А де, от неделя по обяд съм се прибрала, а когато купувах билета за връщане изрично питах да ги фнацисските 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.