Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

algor

@Yvan Sergeev, получавате последно предупреждение, че следващия път, в който споменете който и да е роднина на човек от форума (майка, баща, съпруга, съпруг, дъщеря, син, братовчедка, братовчед и т.н.) или в момента, в който дори загатнете сексуалните си мераци към която и да е персона тук, ще бъдете лишен от достъп до форума завинаги!
Никакви сексуални постове, никакви сексуални предложения, никакви видеоклипове с такива сцени, никакви вулгаризми и циницми не си позволявайте повече от тук нататък, ако желаете да продължите да пишете във форума!

Съобщение от algor

Препоръчан отговор

преди 7 минути, Уиш... написа:

бабите яги пенсии??

Не знае какво говори. Нито на български, нито на френски...

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимка на Serhan Metin.

• Харесва ми 2
  • Ха-ха 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, _crusader_ написа:

Знам че няма как да вденеш,

Днес се прибрах 6 вечерта...и ми се обадиха да ходя някъде спешно..и се прибрах към 8 вечерта...моята работа...е иначе...
Инак да има и нощна смяна, верно ще излезе медицинска сестра. Удари кьоравото ти... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, simtech написа:

Добър вечер.  Нямах точно теб предвид... Просто с повечето хора тук съм с разлика в акъл и годинки. И не става въпрос за знание, а за поведение.

както ни подкара по домовата книга.. не че имам претенции да съм ти на акъла и годините де. да не се обидиш и ти:biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, simtech написа:

Карай си умрелия бус и разнасяй питките за дюнери.

А ти сед у калдата 24/7 хвайщай хемороиди,  прави си дръжките на 35 годидишната бангия и са чуди тая зима с какво ще купуваш дърва да се грееш.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Уиш... написа:

както ни подкара по домовата книга.. не че имам претенции да съм ти на акъла и годините де. да не се обидиш и ти

Не знам, ма някои хора тук ли...олицетворявам на леко дремещи котки. А други..други са опулени бухали :P
Бе някак си е...гадно..нещо кажеш и т.н..и кво ти викат..лапе...и все накриво :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, franchesko написа:

А ти сед у калдата 24/7 хвайщай хемороиди,  прави си дръжките на 35 годидишната бангия и са чуди тая зима с какво ще купуваш дърва да се грееш.

Какво друго да прави един пенсионер с 300 лева пенсия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, franchesko написа:

Каза човекът, който по телевизията за пари дори би свалил гащите.... Виж..пари се печелят и губят. Ама самоуважение или имаш или нямаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, simtech написа:

Не знам, ма някои хора тук ли...олицетворявам на леко дремещи котки. А други..други са опулени бухали :P

аха , ясно .. към дъртите кукумяфки минавам:D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, _crusader_ написа:

Просто съм антисоциален психопат, който трупа милионите в банковите сметки зад гърба на НАП...
и правя планове да купя Слънчака и да го срина с багерите. :mad:

преди 10 минути, Уиш... написа:

аха , ясно .. към дъртите кукумяфки минавам:D

E...пак си по-добре от последното ми селфи...
Tape-Face-3-1024x683.jpg?resize=1024,683

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, simtech написа:

E...пак си по-добре от последното ми селфи...

не си много убедителен :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, _crusader_ написа:

Е стига ве, много бързо го пенсионира Жиката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, simtech написа:

Za6to?  Казвай бърже!

отлетях преди малко ,

лек ви спам, нощни птици

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, simtech написа:

Каза човекът, който по телевизията за пари дори би свалил гащите.... Виж..пари се печелят и губят. Ама самоуважение или имаш или нямаш.

За какво самоуважение говориш когато нямаш една стинка да са усмихнеш...безпаричието само те потиска и ти създава комплекси за малоценност.Сега да имаше 1 бон джоб парсъ, и твойта мечта пред блока.Е36-ца с енджълайс,на ниска гума и джанта 17-ка от  E39 5-ца.Скачаш в риската от абитюреснкия,лустрошваш перчема,махаш лупите, мяташ рейбана от илиенци за 2 лева,ама кой щи гледа серийните номера на очилата.От там мяташ са в бумера,тръгваш на прекъсвач за да те разберат всички комшии ,че излизаш.Спираш при Марешки, казваш на бензенджията 95 октана до капачка, и да те измие стъклата и да те провери маслото и антифриза, че те бумерите пипат и от двете,тва не ти Пасат Б2 Асма,  от там, минаваш през казата,взимаш и два дълги парламента,оставяш и 5 кинта бакшиш на мацката зад касата за да те запомни, и дирекцион София студендски град дискотеките.И гледаш как младите студентки кат ти се лепят като мухи на лайно.Ще забравиш и калдата и сателитни чинии на руснации и чупени пасати и мъки и теглила, и ще видиш как така самочутсвието ще скочи 5-6 октана на горе.

преди 55 минути, simtech написа:

Днес се прибрах 6 вечерта...и ми се обадиха да ходя някъде спешно..и се прибрах към 8 вечерта...моята работа...е иначе...

Твойта работа е, бедни кьорави руснаци да ти се обадят...   Аз ако чакам беден руснак да ме търси за работа..   те поечето те търсят за пиене..  аз ша умра от глад ебати..

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, simtech написа:

Момиче..на мен български не ми трябва. С теб ще си говорим на френски..езика на либофта. Мда... :*
Оф, сори..Липсваше ми. Сериозно. С тия пенсии тук човек не може да се полигави. Всеки гледа на кръв.

Не говоря френски език

преди 1 час, Уиш... написа:

крем карамел се яде с жълта тениска. запиши си:P

И аз ще си го запиша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Megumi написа:

Не говоря френски език

Френският не се говори..Прави се.

преди 19 минути, Уиш... написа:

лек ви спам, нощни птици

Лека :)

преди 14 минути, franchesko написа:

...

Тия, които се впечатляват от посоченото от теб..мен не ме впечатляват с нищо. Задръж си ги...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, simtech написа:

Френският не се говори..Прави се.

Дояде ми се кроасан

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Megumi написа:

Дояде ми се кроасан

Ето...видя ли..не моа да откажа. Имам някакъв тук...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, simtech написа:

Ето...видя ли..не моа да откажа. Имам някакъв тук...?

Абе не можеш ти

И от ръцете ми си способен да го откраднеш

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Megumi написа:

Абе не можеш ти...И от ръцете ми си способен да го откраднеш

Защо да ти крада нещо от ръцете, ако теб просто мога да те открадна цялата? Мисли малко. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, simtech написа:

Защо да ти крада нещо от ръцете, ако теб просто мога да те открадна цялата? Мисли малко. :D

И защо ще ме откраднеш ?

За да ми изядеш кроасана

То е ясно

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Megumi написа:

И защо ще ме откраднеш ?..За да ми изядеш кроасана..То е ясно

Няма да ти изям кроасана, стига мрънка. Дори ще ти дам един и едно кафе/сок/чай към него.

• Ядосан 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, franchesko написа:

За какво самоуважение говориш когато нямаш една стинка да са усмихнеш...безпаричието само те потиска и ти създава комплекси за малоценност.Сега да имаше 1 бон джоб парсъ, и твойта мечта пред блока.Е36-ца с енджълайс,на ниска гума и джанта 17-ка от  E39 5-ца.Скачаш в риската от абитюреснкия,лустрошваш перчема,махаш лупите, мяташ рейбана от илиенци за 2 лева,ама кой щи гледа серийните номера на очилата.От там мяташ са в бумера,тръгваш на прекъсвач за да те разберат всички комшии ,че излизаш.Спираш при Марешки, казваш на бензенджията 95 октана до капачка, и да те измие стъклата и да те провери маслото и антифриза, че те бумерите пипат и от двете,тва не ти Пасат Б2 Асма,  от там, минаваш през казата,взимаш и два дълги парламента,оставяш и 5 кинта бакшиш на мацката зад касата за да те запомни, и дирекцион София студендски град дискотеките.И гледаш как младите студентки кат ти се лепят като мухи на лайно.Ще забравиш и калдата и сателитни чинии на руснации и чупени пасати и мъки и теглила, и ще видиш как така самочутсвието ще скочи 5-6 октана на горе.

Твойта работа е, бедни кьорави руснаци да ти се обадят...   Аз ако чакам беден руснак да ме търси за работа..   те поечето те търсят за пиене..  аз ша умра от глад ебати..

Да си кажа правичката и аз не схващам кво общо има самоуважението с парите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, simtech написа:

Няма да ти изям кроасана, стига мрънка. Дори ще ти дам един и едно кафе/сок/чай към него.

Сок

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.