Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

algor

@Yvan Sergeev, получавате последно предупреждение, че следващия път, в който споменете който и да е роднина на човек от форума (майка, баща, съпруга, съпруг, дъщеря, син, братовчедка, братовчед и т.н.) или в момента, в който дори загатнете сексуалните си мераци към която и да е персона тук, ще бъдете лишен от достъп до форума завинаги!
Никакви сексуални постове, никакви сексуални предложения, никакви видеоклипове с такива сцени, никакви вулгаризми и циницми не си позволявайте повече от тук нататък, ако желаете да продължите да пишете във форума!

Съобщение от algor

Препоръчан отговор

преди 8 часа, Megumi написа:

Видяхме вече на Хитрейшио приходите и разходите

Така ли...И ти нещо с меркантилност го удряш. Аз не си знам приходите и разходите дори..па ти вече ги преброи! :D

преди 3 часа, ДиоиД написа:

Честит празник на всички които се считат за българи!

Мхм...

преди 9 часа, Megumi написа:

Не ти ли е ясно какво значи ?

Не, честно казано не..

преди 55 минути, _crusader_ написа:

Tоя и аз го знам. И все гонеше момичките да ги щипне по нослето. Щото друго и без това не може. 

Както ти казах..отвратителен си...

преди 25 минути, Madonna написа:

Тея мангали  с горелките все едно в моята спалня баха, егати... А днес ми беше единствения ден, в който можех да поспя до късно...

Ремонт на покрива ли? Добрутро между другото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, algor написа:

Последно го плющях така някъде из Балчик преди...де да знам колко време беше, ама от тогава където и когато и да ходим и питам за прясно паламудче, получавам отговор (и от приятели из района и по кръчмите) Няма!...

То май сега го ловят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, _crusader_ написа:

Абе щурмови самолет си го водят. Той няма никакви изтребителски възможности- бавен е, слабоманеврен... но може да носи доста "полезен товар", затова и са му дали хубавото име "летящ танк". За бомбардировач пък е твърде малък... абе нещо като Москвич!  :)

Някои не знае дефинициите дори.  И Вики-то не знае да ползва.

Цитат

Изтребителят е боен самолет, предназначен главно за унищожаване на самолети и други летателни апарати на противника във въздуха.

Цитат

Бомбардировач е боен самолет, предназначен за поразяване с авиобомби, авиационни ракети и други средства на наземни, подземни и морски обекти, както и жива сила на противника.

Цитат

Щурмовик - Това е летателен апарат, предназначен за атакуване на наземни и морски цели и поддръжка на пехотата. Щурмуването с бомби, стрелково оръжие и ракети са особено ефективни удари от въздуха върху походни колони на пехота и техника или върху разположена на открито жива сила, транспортни средства, аеродруми, бронирана техника, военни съоръжения.

Та...Щурмовик не е недъгав бомбардировач. Просто изглежда понякога има нужда да се нанесе точен удар със скалпел, а не със сатъра. Щот навремето бомбардировачите не са били особено точни. И някак е имало шанс да си пометеш собствените хора с неточно метнатите бомби.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, simtech написа:

Както ти казах..отвратителен си...

Безсърдечно ти благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

То май сега го ловят. 

Да де ....поне така пише .... вече е затлъстял ... :) а иначе .... и на пролет става, ама след като си е хвърлил хайвера ....  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, simtech написа:

Някои не знае дефинициите дори.  И Вики-то не знае да ползва.

Та...Щурмовик не е недъгав бомбардировач. Просто изглежда понякога има нужда да се нанесе точен удар със скалпел, а не със сатъра.

Симчо, а да не ма учиш на авиация ако обичаш. Гоглето знае много по- малко от мен по въпроса. Знаеш ли какво е основното въоръжение на Су 25?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, _crusader_ написа:

Симчо, а да не ма учиш на авиация ако обичаш. Гоглето знае много по- малко от мен по въпроса. Знаеш ли какво е основното въоръжение на Су 25?

Ти си виждал авиация само през бинокъла на аерошоуто. Освен това си 50 годишен злобен пенсионер, който се заяжда с хората на произволен принцип, без нищо да са му направили. Защото не са му пуснали с оправданието, че е много дърт и просто не може да си го вдигне вече. Ходи си пий хапчета да вдигнеш твоя самолет, а недей ги мисли бойните самолети, които без това не ги разбираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Madonna написа:

Няква облицовка поставят....Ма верно си е хорър.така сладко спях и изведнъж все едно два-три изтребителя ми влизат в спалнята...

знайх си, чи шти ти доставя удоволствие с тоя хорър
следващия път шъ пусна къртача ут сабалян, щоту многу тъ обичам
:min08:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За пилето съм подготвил луксозно и удобно канапе от ориз с праз Ð ÐµÐ·Ñ�лÑ�аÑ� Ñ� изобÑ�ажение за uncle ben's:licklips:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, simtech написа:

Ти си виждал авиация само през бинокъла на аерошоуто. Освен това си 50 годишен злобен пенсионер, който се заяжда с хората на произволен принцип, без нищо да са му направили. Защото не са му пуснали с оправданието, че е много дърт и просто не може да си го вдигне вече. Ходи си пий хапчета да вдигнеш твоя самолет, а недей ги мисли бойните самолети, които без това не ги разбираш.

Не знаеш какво е основното му въоръжение нали? :wub:  Не съм 50 годишен, не съм пенсионер и на всичкото отгоре ми пускат. Хапчета пия не за вдигане, а за сваляне на самолета, да не се претоварва един друг орган. А ти си типичното сърдито старче. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, _crusader_ написа:

основното въоръжение на Су 25

КАБ-500 бомба след 240 мм ракета С-24

но:

Цитат

Су-25CM – представлява дълбока модернизация на самолета. Отличава с по-голям спектър въоръжение, по-добри радиоелектронни системи и прицелно-навигационния комплекс. Четири пъти по-добра ефективност при бойно използване, а бойната живучест се подобрява два пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ДиоиД написа:

. те циганите много харесват паламуда и е издигнат в култ при тях ... :)

странно, ас пъ не зная дори, що е туй паламуд
:(

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _crusader_ написа:

Не съм 50 годишен, не съм пенсионер и на всичкото отгоре ми пускат. Хапчета пия не за вдигане, а за сваляне на самолета, да не се претоварва един друг орган. А ти си типичното сърдито старче.

Отивай на бунището, ти си като моята кола - за автоморгата. И не ми казвай сърдито старче. Нито съм стар, нито съм сърдит.
Обаче ми развали настроението за тука. Браво. Кефиш ли се?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, дръндю написа:

Още ли не си краднал таквоз нящо :cantbelieve:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

погледни на предната страница или тук .... :)

Кът е млад е циганка, ъ га остарее е туруц ... :)

преди 1 минута, PigManu написа:

Още ли не си краднал таквоз нящо :cantbelieve:

От свои не краде ... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, ДиоиД написа:

...

Ходи си научи дружката да пие ракия, защото за друго без това не става.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, ДиоиД написа:

КАБ-500 бомба след 240 мм ракета С-24

но:

Така наречения НУРС е основното му въоръжение. НУРС- не управляем ракетен (реактивен) снаряд.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ДиоиД написа:

От свои не краде ... :)

На сигън вяра нямам :getout:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, PigManu написа:

На сигън вяра нямам :getout:

странно, ама си противоречиш, щото на л.с. беше доверчив
:giggle1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, simtech написа:

Ходи си научи дружката да пие ракия, защото за друго без това не става.

Цитат

Изтребителят е боен самолет, предназначен главно за унищожаване на самолети и други летателни апарати на противника във въздуха.

Не сакам да спорим .... но обърни внимание на главното предназначение на изтребителя ....

Цитат

Използва се за съпровождане и защита на бомбардировачи, военно-транспортни самолети и самолети на гражданската авиация от изтребителите на противника.

Съчетанието Щурмови изтребител е оксиморон!!! и буквално няма смисъл но се ползва .... щото има почти същите габарити на изтребителя ....

Та не спори .... по хубаво си дай мнението кое е първичното кокошката или паламуда.... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, _crusader_ написа:

не управляем

Неуправляем си ти. Не се знае кога ще пътуваш към моргата. Смени си батериите. Ама то без тва оная се гъбарка с теб, а ти смучкаш пръстчето.
Ще се занимава тя с някакъв пенсионер за бунището, с голямо его и вечно мазните пръсти с черни от масло нокти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, ДиоиД написа:

погледни на предната страница или тук .... :)

хъ, хъ
демек, наместо да викам на комшийката, чий голяма скумрия, мога да ѝ викам паламуд
:lol6:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, _crusader_ написа:

Така наречения НУРС е основното му въоръжение. НУРС- не управляем ракетен (реактивен) снаряд.

остай го тоя Сомич .... ;) .... а иначе си прав ... но .... всичко зависи от модификацията ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, ДиоиД написа:

Та не спори ....

Не споря с шапкари. Няма смисъл.

@_crusader_ - евгени минчев те чака. присъедини се към клуба му. отговори на приятелство поканата.
------------

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, simtech написа:

Неуправляем си ти. Не се знае кога ще пътуваш към моргата. Смени си батериите. Ама то без тва оная се гъбарка с теб, а ти смучкаш пръстчето.
Ще се занимава тя с някакъв пенсионер за бунището, с голямо его и вечно мазните пръсти с черни от масло нокти.

Това за никой не се знае. Но ето че ти само с един пост, разкри цялата си дълбока душевност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.