Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

algor

@Yvan Sergeev, получавате последно предупреждение, че следващия път, в който споменете който и да е роднина на човек от форума (майка, баща, съпруга, съпруг, дъщеря, син, братовчедка, братовчед и т.н.) или в момента, в който дори загатнете сексуалните си мераци към която и да е персона тук, ще бъдете лишен от достъп до форума завинаги!
Никакви сексуални постове, никакви сексуални предложения, никакви видеоклипове с такива сцени, никакви вулгаризми и циницми не си позволявайте повече от тук нататък, ако желаете да продължите да пишете във форума!

Съобщение от algor

Препоръчан отговор

преди 5 минути, M.Николов написа:

Не щъ, яжте си ги.:getout:

чакай да  видим сега , коя зодия пали така :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, M.Николов написа:

Бати, щом за едни бухтички толкова трябва да се моля.........:speak:

ти не се молиш

Ти чакаш да станат

Готови са впрочем. Сложи ли масата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

А сега ме изкара и овен.

аз ли..дето го написах и го изтрих:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Уиш... написа:

трай малко деее.. тия бухти искат търпение

От многото кафе е

Изнервя се

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, emmi написа:

ти не се молиш

Не мисля и да се моля за закуска.Да си имаме уважението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все тая

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 23 минути, emmi написа:

Изнервя се

туй щото неще да пий мартини с маслинка
:clown:

пп

нещо много бавно ми се появяват писаниците
ней ли време, моята голема либоф, да пусне нова тема
ас от благодарност, утре, сабалян, шъ пусна къртача още ф 5 часа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Mediterranean написа:

Аз си мисля в момента за мъжки задник. Леко надупен. Като задника на Папи Ханс- стегнат.

Линдо, това ти ли си била!?!?  :eek:

преди 8 часа, Akademika10 написа:

image.png.b9c1f577e36857205a6af05a7cd8c2d5.png

Гледам ги тия 2 лева и сеприсетих, че на тия банкноти пишеше, че са обезпечени със злато и всички активи на банката... Сега всичко е фалшиво и дори парите са обезпечени с въздух под налягане.

• Харесва ми 2
  • Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Йебу баба. Нгумааанее... (тук следва темане)

Единайстата божа заповед гласи: Не обсъждай килограмите на жена си, да не обсъжда тя сантиметрите ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден!
Снимка на Zdravka Velcheva.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, simtech написа:

Добър ден на всички хора и жени.

Айде... още с влизането и червен картон. Симко, тези неща може да си ги мислим, но никога не ги казваме.

Ако се чудите защо българите сме бедни... Килограм масло в Англия- 8 паунда. Килце в БГ- 33 кинта и отгоре...

42297069_10211749339068937_1378957387058

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 24 минути, _crusader_ написа:

Айде... още с влизането и червен картон. Симко, тези неща може да си ги мислим, но никога не ги казваме.

Той сигурно не иска да ги принизява към хората

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, simtech написа:

Забравих си вече мисълта, погълнат в дълбочината, нюансите и...страстта на спора.
Вместо да ми викаш ти-ти-ти мисля да те отвратя като те целуна страстно и толкова.
А след това ще си тръгна оставяйки те да се чудиш какво точно е станало по дяволите...
:lol6:

Много филми си гледал

преди 1 минута, bornofash написа:

Или може би жените са по-малко хора според него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Megumi написа:

Много филми си гледал

Това не означава, че не мога да превърна някой в реалност. :*

преди 1 час, _crusader_ написа:

Симко, тези неща може да си ги мислим, но никога не ги казваме.

За разлика от теб, аз не съм лицемер. Казвам каквото мисля..и си патя от това. Но все пак има хора, които уважават честността.

преди 39 минути, bornofash написа:

То и друг лаф има... Бог е мъж...Жена не може толкова да прецака положението.
Абе..един да се сети...че се закачам и провокирам просто... :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами то това са хората – мъжете и жените

Ако жените не са хора, то значи само мъжете са хора

Така цялата представа за човек се променя и става същата като за мъж

Тоест това, което иска да каже, е, че жените не са мъже

:masquerade2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, _crusader_ написа:

Ако се чудите защо българите сме бедни... Килограм масло в Англия- 8 паунда. Килце в БГ- 33 кинта и отгоре...

Това освен 5 кратните разлики в заплатата? Ми купувай си БГ масло от някоя мандра. И струва 15-18лв/кг.
Забелязал съм, че всичко вносно в БГ автоматично му се вдига цената и става "само за ценители" и да се изтъкват хората колко били патрони, че си купили масло президент и кафе Коста. Ае е*ем ти и Костата и Старбъкс. Имам един приятел и мели кафе на 10лв/кг.
Купувам си квото ми харесва и не робувам на марки. Ако ще на опаковката да е написано ръкописно с флумастер.

преди 6 минути, bornofash написа:

Тоест това, което иска да каже, е, че жените не са мъже

Режеб, що крадеш на порнуто профила?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, emmi написа:

Фсъштност, съм скорпион

Тъй де ..... аз едновременно съ и Гитлер и Стали .... и бая жени плаша .... :)

БО, .... хм .... Но .... все пак не съм Джендар-будист .... :) та .... не искам да ми вярваШ, а да бъдеш себе си .... и най-общувам с ва ... скорпионите ... не хапете без да ви предизвикат .... хм ... но малко хора знаят това ... и все се надяват, че са крокодили,  димек вечни .... ;) а кОлко малко му рябва на човек: една шепа зубло, една шеша вода и една шепа пръст.... :)

Та .... ДА .... в тоя смисъл съм като Хитлер .... и си водя своята "Моя война" ....... :)

Уви ..... това не е модно .... :) а ..... и знам защо ...... но, все ми е у на .... аз ке бъда докато някой не е решил, че не биде ..... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, simtech написа:

За разлика от теб, аз не съм лицемер. Казвам каквото мисля..и си патя от това. Но все пак има хора, които уважават честността.

В такъв случай е редно да бъдем наистина честни и да признаем, че жените са човеци точно колкото и мъжете. И онзи твой пост да бъде считан за сексистки- тоест, аморален!

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ДиоиД написа:

Тъй де ..... аз едновременно съ и Гитлер и Стали .... и бая жени плаша .... БО, .... хм .... Но .... все пак не съм Джендар-будист .

Ти си едновременно да не казвам кво.  Сталин и Хитлер ми бил. Знаеш ли какво става с хора като тях? Рано или късно на някого му писва и ги затрива от лицето на земята. Бил плашил. С какво ще изплашиш ти, освен с бастуна, на който едвам се подпираш?

преди 6 минути, _crusader_ написа:

В такъв случай е редно да бъдем наистина честни и да признаем, че жените са човеци точно колкото и мъжете. И онзи твой пост да бъде считан за сексистки- тоест, аморален!

А ти кво си мислиш..Че замисълът му не беше да е сексистки ли, какво? Ако някога си чел нещо друго, написано от мен, щеше да знаеш че вярвам в равенството между хората и го защитавам. Идеята на това мнение беше да взема чужда реплика с цел да провокирам някаква реакция...най-вече да стане забавно. Виж, навярно тук няма хора, които не разбират от сарказъм и ирония. Ако има - значи са осакатени интелектуално и няма просто какво да използвам, че да им го подам за патерица. Тия хора са ощетени до живот.
Явно, щом се налага да обяснявам....сети се сам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.