Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

algor

@Yvan Sergeev, получавате последно предупреждение, че следващия път, в който споменете който и да е роднина на човек от форума (майка, баща, съпруга, съпруг, дъщеря, син, братовчедка, братовчед и т.н.) или в момента, в който дори загатнете сексуалните си мераци към която и да е персона тук, ще бъдете лишен от достъп до форума завинаги!
Никакви сексуални постове, никакви сексуални предложения, никакви видеоклипове с такива сцени, никакви вулгаризми и циницми не си позволявайте повече от тук нататък, ако желаете да продължите да пишете във форума!

Съобщение от algor

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Megumi написа:

Защото тая тема, която си ми пратил за напускането на дома, хората раказват живота си и как те са напуснали. Точно като изповедалня

Заглавието нали го видя...И въпроса..не е тръгнала като съвсем такава. Но нищо, не я прави по-малко интересна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, simtech написа:

Заглавието нали го видя...И въпроса..не е тръгнала като съвсем такава. Но нищо, не я прави по-малко интересна.

Да, разбрах въпроса

Но на друго място щяха да дават акъл, а не да разказват така подробно историите си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Megumi написа:

Да, разбрах въпроса...Но на друго място щяха да дават акъл, а не да разказват така подробно историите си

И какъв акъл да й дадат на авторката на въпроса, която пита "Моят годеник казва, че не е жестоко да изриташ детето си от вкъщи като навърши 18 поради друга причина освен че вече е пълнолетно. Вярно ли е това?" И хората съответно дават отговор в контекста на житейския си опит. В случая ми е интересно да чета мнения и да си упражнявам езика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какъв акъл да й дадат на авторката на въпроса, която пита "Моят годеник казва, че не е жестоко да изриташ детето си отвкъщи като навърши 18 поради друга причина освен че вече е пълнолетно. Вярно ли е това?" И хората съответно дават отговор в контекста на житейския си опит.
В случая ми е интересно да чета мнения и да си упражнявам езика.

Я дай някаква друга тема, че на мен ми иска регистрация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Megumi написа:

Я дай някаква друга тема, че на мен ми иска регистрация

Ми направи си..И на мен ми досажда и си направих. Искат мейл, не пращат спам и общо взето можеш да си регистрираш както искаш профила.
Тоя линк, който ти го дадох да го отвориш него ти иска регистрация ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми направи си..И на мен ми досажда и си направих. Искат мейл, не пращат спам и общо взето можеш да си регистрираш както искаш профила.
Тоя линк, който ти го дадох да го отвориш него ти иска регистрация ли?

Не ми иска, но ми иска, за да си търся други въпроси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Megumi написа:

Не ми иска, но ми иска, за да си търся други въпроси

От гугъла ги търси и ги отваряй.
Заради http referer-а разбира че от самия сайт се опитваш да отвориш друга тема и затова ти иска регистрация.
Примерно друга - https://www.quora.com/If-Bulgaria-enters-the-eurozone-will-the-prices-go-higher

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, simtech написа:

От гугъла ги търси и ги отваряй.
Заради http referer-а разбира че от самия сайт се опитваш да отвориш друга тема и затова ти иска регистрация.
Примерно друга - https://www.quora.com/If-Bulgaria-enters-the-eurozone-will-the-prices-go-higher

Добре Хитрейшио :biggrin:

преди 24 минути, simtech написа:

И какъв акъл да й дадат на авторката на въпроса, която пита "Моят годеник казва, че не е жестоко да изриташ детето си от вкъщи като навърши 18 поради друга причина освен че вече е пълнолетно. Вярно ли е това?"

Е как какъв

Всякакъв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Megumi написа:

Добре Хитрейшио :biggrin:

Ей...мнооо си лека. Ща изям ти казвам. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, simtech написа:

И какъв акъл да й дадат на авторката на въпроса, която пита "Моят годеник казва, че не е жестоко да изриташ детето си от вкъщи като навърши 18 поради друга причина освен че вече е пълнолетно. Вярно ли е това?" И хората съответно дават отговор в контекста на житейския си опит. В случая ми е интересно да чета мнения и да си упражнявам езика.

Ти представяш ли си баща ти да те беше изритал на 18 години ?
Аз от първи курс вече се бях самоизритал на квартира.
Така де, дето ще се караме всеки ден с баща ми по добре по малко да се виждаме и да си живея живота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей...мнооо си лека. Ща изям ти казвам. :lol6:

Тия твои бургаски изрази

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, BMW Маниак написа:

Ти представяш ли си баща ти да те беше изритал на 18 години ? Аз от първи курс вече се бях самоизритал на квартира.
Така де, дето ще се караме всеки ден с баща ми по добре по малко да се виждаме и да си живея живота.

Не ми се спори с теб, защото знам че ще започнеш да ръсиш глупости. От 15 да съм започнал да работя. По всяко време и навсякъде съм способен да извадя хляб, колкото да имам ядене на масата и това не ме притеснява. Недей ми говори на каква квартира си се изритал първи курс, защото тогава квартирата е можело да се плаща с парите, които си намерил в пакета зрънчо. Сега една квартира струва колкото половин  средна месечна заплата на цяла бройка - т.е 8 часа работиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, simtech написа:

По всяко време и навсякъде съм способен да извадя хляб,

За хляб ясно ама за луканка дали ще изкараш ?

преди 3 минути, simtech написа:

защото тогава квартирата е можело да се плаща с парите, които си намерил в пакета зрънчо.

Аве не беше баш така ама за 20 лева се намираше някоя стая като на Бенито.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, BMW Маниак написа:

За хляб ясно ама за луканка дали ще изкараш ?

Ако си без висше образование, да намериш работа на много над средната заплата за страната ще ти е достаааа трудничко в момента. С 800лв заплата и 400лв за наем и сметки не ти остават много пари за живот. Освен ако не продаваш наркотици или не крадеш коли и не ги разпарчетосваш в някой гараж под наем..сметката ти доста трудно ще излезе днес. Това е причината и в България много млади да  не бързат да се изнасят. Няма какво да ми правиш сравнение с времената на твойта младост, когато литър бензин бил 10 стотинки, а ти си бил в общака на техникума и сте пили на етажа, вместо да учите.

преди 16 минути, Megumi написа:

Тия твои бургаски изрази

Какво за тях? Ела в Бургас и ги чуй на живо.  :grimace: Или те е страх, че ще ти подсвиркват на улицата? :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, simtech написа:

Ако си без висше образование, да намериш работа на много над средната заплата за страната ще ти е достаааа трудничко в момента.

Ако  завъртя бизнес дали някой би ми искал изобщо образование ?

преди 7 минути, simtech написа:

не крадеш коли и не ги разпарчетосваш в някой гараж под наем.

Вече ми е ясно от къде ги намираш тия двигатели за по 120 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, BMW Маниак написа:

Ако  завъртя бизнес дали някой би ми искал изобщо образование ?

Съжалявам, ама това да препродаваш купони не се брои. Като нямаш една стотинка духаш супата. Нямаш капитал = нямаш бизнес.  Точка.
Издържали са те вашите и едва ли по твоето детство някога си видял такова нещо като да няма пари. Да те видим ако беше някое сираче и те изритат на 18 с 2 чифта гащи и без два лева в джоба. Дали щеше да си толкова наперен.
А и твоите бизнеси от препродажбата на купони през краденето на бензин и въртенето на нелегални чейнджове, всичките до един са със съмнителна почтеност и законност. Не всеки иска да става потенциален престъпник.
Бе какво да ти говоря.... Няма да разбереш. Само ще се дразниш и ще провокираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, simtech написа:

Какво за тях? Ела в Бургас и ги чуй на живо.  :grimace: Или те е страх, че ще ти подсвиркват на улицата? :whist:

Или просто не ми се ходи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Megumi написа:

Или просто не ми се ходи

Ама има море. В София няма. Във Видин също. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, simtech написа:

Ама има море. В София няма. Във Видин също. ;)

Защо трябва да ме бърка това ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Megumi написа:

Защо трябва да ме бърка това ?

Рано или късно ще поискаш да почипаш. Но да ти кажа...полунощ мина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, simtech написа:

Рано или късно ще поискаш да почипаш. Но да ти кажа...полунощ мина.

Всичко, което казваш е пълен абсурд и страшно нелогично

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Megumi написа:

Всичко, което казваш е пълен абсурд и страшно нелогично

Кое е нелогично? Обясни ми къде се губи логическата връзка. Цитирай ми го и обещавам да поясня неясното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, simtech написа:

Кое е нелогично? Обясни ми къде се губи логическата връзка. Цитирай ми го и обещавам да поясня неясното.

Първо, че никой не е длъжен да ходи на море и второ, никой не е длъжен да ходи в Бургас на море

И много добре знам, че полунощ мина отдавна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Megumi написа:

Първо, че никой не е длъжен да ходи на море...

Не е длъжен никой да идва на море, но искрено ще се радвам :D И относно Бургас - влакът спира там, както и повечето автобуси от София.
Никой не е казал в Бургас на море, но отивайки на море по южното черноморие, най-вероятно ще се мине през Бургас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, simtech написа:

Не е длъжен никой да идва на море, но искрено ще се радвам :D И относно Бургас - влакът спира там, както и повечето автобуси от София.
Никой не е казал в Бургас на море, но отивайки на море по южното черноморие, най-вероятно ще се мине през Бургас.

Защо трябва да е точно да южното черноморие и черномоерието като цяло ?

И защо трябва да е с автобус или влак, а не с кола ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.