Премини към съдържанието
Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

algor

@Yvan Sergeev, получавате последно предупреждение, че следващия път, в който споменете който и да е роднина на човек от форума (майка, баща, съпруга, съпруг, дъщеря, син, братовчедка, братовчед и т.н.) или в момента, в който дори загатнете сексуалните си мераци към която и да е персона тук, ще бъдете лишен от достъп до форума завинаги!
Никакви сексуални постове, никакви сексуални предложения, никакви видеоклипове с такива сцени, никакви вулгаризми и циницми не си позволявайте повече от тук нататък, ако желаете да продължите да пишете във форума!

Съобщение от algor

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Megumi написа:

Защо трябва да е точно да южното черноморие и черномоерието като цяло ? И защо трябва да е с автобус или влак, а не с кола ?

Оф бе. Не се ли усещаш, че просто се опитвам да създам и реализирам пъклен план...
да те докарам в обзора ми, тъй че да мога да те докопам с ръчичките ми.
:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

току-що, simtech написа:

Оф бе. Не се ли усещаш, че просто се опитвам да създам и реализирам пъклен план...
да те докарам в обзора ми, тъй че да мога да те докопам с ръчичките ми.
:D

Няма никаква логика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Megumi написа:

Няма никаква логика

Има бе. Ако дойда в София, няма как да те видя по бански.. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Megumi написа:

...

Ти разбираш ли, че ще застана с колата на релсите, само и само да отклоня влака ти към  Бургас? :D
Като си навия нещо..така и става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Megumi написа:

...

Хаха...Баси дечковците сме си...Щом тръгнахме да се бием с анимационни герои :D
tom-and-jerry-what-s-the-catch.jpg?v=142

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си дечко, аз не съм

Ама сега гледам епизоди

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие Том и Джери ли гледате по това време, мале, вие верно сте си деца.

А аз пак мисля за мъжки задници:D

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Mediterranean написа:

Само с мисленето ще си останеш така като гледам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро! :newspaper:

преди 10 часа, simtech написа:

Голфът е надценена кола.

VW стават до 97-ма година.

Голфа не е надценена кола .... а си е супер ....

VW и след '97 стават .... От тази обща група съм карал: Пасат 2, 3, 4,5, 7 TDI и един бензин .... Поло ... хм 5 или 6 1.4 TDI .... АУДИ А6 3.0 TDI и едно 4.2 FSI и естествено в момента Шкода Скаут 2.0 FSI ....

По пътищата доста съм ги дразнил Мерцедеси, БМВ-та и други "култови" автомобили ....

Да .... преди '93, 94 нямаше чак толкова електроника в същите, но блаженство е системата за стабилност ESP и другите ел. системи...

От всичките тези най съм доволен от АУДИ А6 3.0 TDI ....  но това бе в миналото .... сега се радвам на Шкодата .... :)

Хм .... не ма послушаха младите и си взеха А7, а не А8 .... но така са младите .... по-спортна изглеждала .... абе млади .... к'во да ги прай човек .... не слушат старите кучета и туй си е .... :)

Вярно минах на "по-долен" клас автомобили, но така е .... не ми трябва да се състезавам или пък да правя имидж .... кът за пенсионер ми е тамън .... :)

Та .... така ми .... мило ми ИИ-че не се срами с твоя Пасат .... хубав си е автомобила ....

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 2 часа, Mediterranean написа:

нормално
щеше да е ненормално, ако си мислеше за задника на Монро
:giggle1:
добро утро, ранобудници и всички заспали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Уиш... написа:

праиш ми изкушения

:devil2::halloween7:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, DarkEdge написа:

:devil2:

Резултат с изображение за свръхестествено снимка

:)

преди 19 минути, DarkEdge написа:

:halloween7:

Резултат с изображение за вещица снимка

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така. Точка първа "Да се събудим" - изпълнена

преди 17 минути, ДиоиД написа:

Резултат с изображение за вещица снимка

Вещиците от Истуик - мноооого як филм

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, emmi написа:

як филм

Така е .... не че ме гони носталгия за старите филми .... даже и български, но някак си в днешно време не мога да намеря някой свестен ....

И друго .... има доста романи които не се екранизират .... а по мое мнение със съвременните техника на видео обработка биха се получели сносни филми, но уви .... продуцентите обслужват комерсиалните заинтересовани ....

Вчера или оня ден гледах един български филм по БНТ 1 произведен 2016 и някак си ми се възвърна надеждата, че могат да се правят доволно качествени филми дори и в България ....

И естествено .... хм .... май от известно време съм се увлякъл от наистина реалния сериал или сериали тук в този форум .... но какво пък .... като по другия Дявол .... нещо не ме хващат ни сериалите, ни филмите които се излъчват там .... та така .... :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, emmi написа:

Вещиците от Истуик - мноооого як филм

Oт тоя филм си спомням само, как едната разправяше на другите две, че на чичо Джак му е закривен наобратно.  :)

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, _crusader_ написа:

Oт тоя филм си спомням само, как едната разправяше на другите две, че на чичо Джак му е закривен наобратно.  :)

Ами.... това те е впечатлило

преди 15 минути, ДиоиД написа:

Така е .... не че ме гони носталгия за старите филми .... даже и български, но някак си в днешно време не мога да намеря някой свестен ....

И друго .... има доста романи които не се екранизират .... а по мое мнение със съвременните техника на видео обработка биха се получели сносни филми, но уви .... продуцентите обслужват комерсиалните заинтересовани ....

Вчера или оня ден гледах един български филм по БНТ 1 произведен 2016 и някак си ми се възвърна надеждата, че могат да се правят доволно качествени филми дори и в България ....

И естествено .... хм .... май от известно време съм се увлякъл от наистина реалния сериал или сериали тук в този форум .... но какво пък .... като по другия Дявол .... нещо не ме хващат ни сериалите, ни филмите които се излъчват там .... та така .... :) 

Много рядко гледам филми.

Бих гледала Мамма миа 2

Заради Шер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, emmi написа:

Ами.... това те е впечатлило

Mоже да е нямало друго впечатляващо просто. Беше си доста отдавна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дубрютрю

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, _crusader_ написа:

Mоже да е нямало друго впечатляващо просто. Беше си доста отдавна.

Вярно. Доста отдавна беше. И аз не помня подробности. Само едно общо усещане за филма.

преди 1 минута, Вили* написа:

Дубрютрю

Ше арбайтваме или не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, emmi написа:

Вярно. Доста отдавна беше. И аз не помня подробности. Само едно общо усещане за филма.

Така е. Ама онова си е анатомична рядкост така да се каже, та е по- запомнящо се. :)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _crusader_ написа:

Така е. Ама онова си е анатомична рядкост така да се каже, та е по- запомнящо се. :)

И, викаш, си се фпечатлил трайно:biggrin:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.