Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

За какво си мислите в момента? (съмър едишън)

algor

@Yvan Sergeev, получавате последно предупреждение, че следващия път, в който споменете който и да е роднина на човек от форума (майка, баща, съпруга, съпруг, дъщеря, син, братовчедка, братовчед и т.н.) или в момента, в който дори загатнете сексуалните си мераци към която и да е персона тук, ще бъдете лишен от достъп до форума завинаги!
Никакви сексуални постове, никакви сексуални предложения, никакви видеоклипове с такива сцени, никакви вулгаризми и циницми не си позволявайте повече от тук нататък, ако желаете да продължите да пишете във форума!

Съобщение от algor

Препоръчан отговор

За мен е важно, че ти ще я направиш без значение от титлата.:D

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Ох, забравих, че вече на главния готвач му казват шеф.Или пак бъркам нещо?

В тези среди нещата стоят малко по изчанчено

Да си главен готвач е едно, да си Шеф е друго

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Лин написа:

Тоест , не ме разбра 

Аз ще ти я направя 

А Шеф е по високото стъпало в кулинарията 

Наум да правят каквото си искат 

И абсолютно ти забранявам да ми докосваш поредните нови пердета

И круиз от Силистар още не съм чувала да тръгва 

Неам нерви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно ще трябва да изкарам курс за да ги разбера.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, M.Николов написа:

Ма много са ви объркани понятията.:D

както каза- все тая

Важно е пасти да се ядат :biggrin:

току-що, Silvering написа:

Неам нерви.

:*

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, darkterminal написа:

Ми страм ме малко... Щото натопих жениците, пък те не беха виновни... Този път...

извини ли се на сиганетски?

То твойто колело да открадне чоек, че и да се вози... Верно треа да е смел....

така като ги нареждаш, какво ще си помислят хората за мойто колело:D

А какво, да са усатая да ме овършеете с другите ли? Тц! Умре Марко - не стаа... За тава пут калимавката, фъф рясото, на амвона и анатема на сички баби и сички яги... Тува йе...

брях че се ежи,чак анатемосва.

я да си преместим кокошите краци през девет планини в десета , ще го питам Марко

пп плюс това казах,че си любимец на бабите яги, ко се прайш на застрелян, м

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, M.Николов написа:

Имай предвид, че единствено органите от прасе, не се отхвърлят от човешкия организъм.

Голям човек е прасето

• Харесване 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добро утро! :newspaper:

преди 6 часа, skalata_73 написа:

пулвин час да си кьоркютук пиян

Мъ ..... чакай бе бате ....... ъъъъъ ..... ъз сега снимам други ..... сцени ..... ъъъъъ ...... тъй ми каза Продуцентъ въ ...... :)

Ама ай да се разберете там с Резисьору, Декустьору и бля, бля останала сволач кой какво да снима в даден мамент бе батища и дети .... :)

Глейдиши чушлетата и мадрахейцате си там разните Ваши матрибути и нъ мъ занасяйте .... ъъъъъ .... сега снимам "Как се калявав плодовете за да ставан от джибри на ракия.... К'во бутилки..... въъъъъ ..... Аз кът съм от Сливен и мислиш че се занимавам с бутилки ли ве ..... ръгъм ги в бурета бе бате ..... съй е по м оя сценариии .... я съ разберете там и със Сценаристъ и т.н. ,...... :)

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, M.Николов написа:

маймуна и прасе

горила по точно ..... :) Насмукала са и понеже не била Алфа Горил объркал Глиганката и тъй ..... започнали два рода .... белите ора и питумните прасета .... :) ъъъъъ забравих и мешаното - негрото де .... дет ни гу знаеш к'во прасе е докът не се напие де ..... :) и почне да избива я комплекси я расисти и т.н. :) .... ся цигъните са друга ракия бате .... те са деца на Бога .... тъй де и там има едни свади и прочие ....;)

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Хитрейшио написа:

ТИИИ!!!?? ползваш Инстаграм!? :ohmy: И имаш...фейсбук? Баси...

Ще се повторя: Е, и?

И уотсап ползвам. И вайбър. И електронна поща. 

Какъв е проблема?

Добрютро

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, emmi написа:

...

Какъв е проблема?

...

Няма проблем... Диви ти се момчето...

преди 10 минути, emmi написа:

...

Добрютро

Добрютрю...

• Харесване 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, darkterminal написа:

Няма проблем... Диви ти се момчето...

Добрютрю...

страаааашен кайсиеф мармалат съм забацала. Фчера го опитахме. 

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, M.Николов написа:

Имай предвид, че единствено органите от прасе, не се отхвърлят от човешкия организъм.

преди 6 часа, M.Николов написа:

Аз може ли по нанагорнището?

:D

:) Хм .... в начало бе една амино-киселина .... тя семе на една нечовешка раса ..... :)

А после попопонадалнището с без предпазни средства каква стана тя .... китайците надминаха своя гуро и полека, полека се изкачват към върхът на хранителната верига.... то някъде бе писано = ще дойде момент на жълтата преса, раса и всичко което олицворява жълтия цвят в психологията.... :)

На кой му трябват оранжеви облаци или розови очила .... всеки иска да е добре нахранен и да му е топло и да не превлича светлина .... а само да я поглъща топлина и не стопля другите .... :) Да предпазва себе си от прегряване, хм .... май мернах такава тема във този форум .... :)

Чакай да не ме упрекнат в авторски права пак.... че не съм ползвал търсачката както трябва ..... :) 

преди 6 минути, emmi написа:

мармалат

Тази година само черешово сладко, крушово направи жената .... сега чакаме сините сливи .... в нашия регион нещо кайсиите и прасковите не са добре, т.е. в двора де ....

Иначе направи малко от купешки малини, че храстът къпини дет го имаме в двора е стар и не е разсаждан преди това.... хм ще имаме и малко дренки обаче и ябълки .... щото подрязах навреме дръвчетата.... :)

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Уиш... написа:

извини ли се на сиганетски?

...

Ми нали ти викам, че ме е страм от тъс история... Натопих ги каките, че са ми цапардаосали паспорта с некфи дребни кинти... Даже до районното ги водих... А като се прибрах дома, той пашапорта останал заедно с дрените у джебака на другия панталон... Опитах да звъня на следователя, ма не го намерих и така си и остана... Навярно са ги пущили на следващата сутрин... Историята е интересна и поучителна - как предразсъдъците могат да те вкарат в крачка... И то баш тогава, кога си мислиш, е всичката правда на света е на твоя страна... Ей така...

...

така като ги нареждаш, какво ще си помислят хората за мойто колело:D

...

Как така какво? Ще си помислят, че не бива дори и да си смилят, да помислят да ти крадат колото!

...

брях че се ежи,чак анатемосва.

я да си преместим кокошите краци през девет планини в десета , ще го питам Марко

пп плюс това казах,че си любимец на бабите яги, ко се прайш на застрелян, м

А кво? Да дигам лапките и да давам 5. Отец Онуфрий не е напраен от таквос тесто! Видя ли вешпици на хоризмонта, веданга заемам кръгова отбрана в църквата и почвам да прожектирам Сталинградската Епопея, но наместо с куршуми, ше воювам с молитви и благочестие! Мхм... Врагу не сдается наш гордый "Варяг"!

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ех ..... замечтах се за сладко от разни плодове комбинирани с орех.... ох ..... но тъй е ..... все се дърляме с жената, че не и помагам в домакинството и си зная само и единствено да си варя ракията и чаткам във "Калбука" .... та тъй..... не и подхвърлям идеи, че все ще е в моя двор хвърляния камък .... :)

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, emmi написа:

...забацала...

За мармалата не знам... Но глагола е трепач! Като го чуя и незнам защо винаги се сещам за тъс сцена:

преди 3 минути, ДиоиД написа:

Ех ..... замечтах се за сладко от разни плодове комбинирани с орех.... ох ..... но тъй е ..... все се дърляме с жената, че не и помагам в домакинството и си зная само и единствено да си варя ракията и чаткам във "Калбука" .... та тъй..... не и подхвърлям идеи, че все ще е в моя двор хвърляния камък .... :)

Хъхъхъ... Ас кат ти казвам, че няма спасение от жините, ти ми се репчиш, че си постигнал мир и сговор дома... С женския род няма споразумяване... Ей за тфа и руча... Инак рачел от сини сливи, кубчета тиква и половинки орехи... Ееееехххх! Красота! Сливите и тиквата се изкисват предварително във варно мляко и остават твърди и добре оформени в рачела... А между зъбите, плодчетата хрускат нежно, със сладостта на пукащите между зъбите скрежинки от захарни кристалчета и носят усещането за късна есен, за горяща печка, топла стая и уют...

• Харесване 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, darkterminal написа:

С женския род няма споразумяване

Ма тъй е щото има жени които се водят по ума на майките си бе .... ай .... се .... всички забравят бащите си и т.н. ....

Да, в матриархат живеем, мъ ти много бърже се предаваш бе .... :)

Аз не се оплаквам от жената .... хм .... толкова си може .... па като ми кривни ..... хм .... имам съселяни .... и без хубави неща не съм останал .... :)

Сега провеждам курс върху жената .... тъй де тя нъл е градско чедо ..... и показвам от къде изгрява слънцето .... не споря вече а показвам .... и не наказвам .... пийвам си ракията с хубава салата от пресни (био) домати с прясно сирене от щастливи овце и крави и затуй ми завидеха и пращат някакви чуми сега ..... ;) и все проповядват вредата от алкохола и ма наричат пияница.... мре ми ми на .... ръгам си чушките в боба и т.н. .... те ще ми казват какви домакини и какви специализъки са ...

Ох.... мани остров лезмост е навлезнал на материка и се засилва към Виена ..... :)

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ас, лично, за себе си отдавна съм решила да не се занимавам с жени. И съм си шес.

• Харесване 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

И уотсап ползвам. И вайбър. И електронна поща.  

Какъв е проблема?

Имаш книшка

• Харесване 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, ДиоиД написа:

Ма тъй е щото има жени които се водят по ума на майките си бе .... ай .... се .... всички забравят бащите си и т.н. ....

...

Ми те майките на жените, те и те пак жени... Хич не ми ги фали...

...

Да, в матриархат живеем, мъ ти много бърже се предаваш бе .... :)

...

Мене ако питаш - ти си се предал... Ас поне оше ритам...

...

Аз не се оплаквам от жената .... хм .... толкова си може .... па като ми кривни ..... хм .... имам съселяни .... и без хубави неща не съм останал .... :)

Сега провеждам курс върху жената .... тъй де тя нъл е градско чедо ..... и показвам от къде изгрява слънцето .... не споря вече а показвам .... и не наказвам .... пийвам си ракията с хубава салата от пресни (био) домати с прясно сирене от щастливи овце и крави и затуй ми завидеха и пращат някакви чуми сега ..... ;) и все проповядват вредата от алкохола и ма наричат пияница.... мре ми ми на .... ръгам си чушките в боба и т.н. .... те ще ми казват какви домакини и какви специализъки са ...

Ох.... мани остров лезмост е навлезнал на материка и се засилва към Виена ..... :)

На... Чети си историята... Написана от мастор преди 80 и кусур години... Та да видиш, че ни ти си първият смирил се с капризите женски, ни ас съм последният пострадал от своеволията женски...

Цитат

Без късмет

- Жената бе, братче, жената - оплаква се бай Симо, шивачът от казанджийската чаршия. - По цял ден мели, чумосва комшийките и подмамва чуждите кокошки да носят в нашия полог, а вечер, като се прибере, кълне, кълне, докато й се запенят устата.

- Да пукнеш - вика, - да се смряскаш, че и червеите да не могат да те намерят. От моста дано цопнеш, кога се връщаш пиян вечер - вика, - че и аз бял ден да видя! Мари, боже - вика, - какви бяха тия късметлии жени, дето по два мъжа им измряха, а аз трийсет години вече от една рошава маймуна не мога да се отърва?... Дано озъбен те намерят насред пазаря агентите, - дума, - та и аз да се засмея един път в живота си...

Ей такива червиви приказки нарежда, знаеш, братче, и ми тормози семейното положение.

- Цанке бе - думам й, - мъча се бе, гълъбо, трудя се и денем, и нощем да те зарадвам и да се махна от тоя свят, ама не ме ще господ бе, душке! От дете още, от пеленаче, мама, бог да я прости, е усещала, види се, че на такава холера като тебе ще налетя, та със сърпа пъпа ми е отрязала, дано ме хване инфекцията, ама на. Главата ми е била като пъпеш дълга, кога съм се родил. Натискала я, горката, мачкала я да я прави валчеста, ама не се пука, пущинята, и не се пука. И с въглен ме е парила по долния край на корема, «клини» да ме не ловят, и с вряла вода ме е къпала, та ми се е свличала кожата като на смок пролетно време, ама кога не е писано на човека да мре, вари го, печи го - все толкова. На третия ден от рождението ми пак ме посолила с две кила едра сол, по очите, по устата и навред ме насипала, та съм заприличал на колибарска сланина, ама ха де! Не ще и не ще! И замърсена светена вода с пръст от здравец и босилек ми е сипвала в коритото, и козина, и перушина за «песцата» ми е слагала във водата. По едно време, като нямаше мляко, започна да ми дъвче залъци и да ме храни, ама й омръзна и почна да ми ги тика в устата целички. Опъвам шия аз и очите ми изскачат като на малко гардже, кога поглъща скакалец, ама насила не се умира!

Като поотраснах, седем пъти от дърво съм падал, три пъти от магаре и веднъж във воденичен улей. И каруца е минавала през мене, и бясно куче ме е хапало, и пчелите ме натиснаха веднъж и ме жилиха, жилиха, та се надух като гайда, и с гъби съм се тровил - вместо да се спомина, все по-голям раснах и все по левент ставах. Вземаха ме войник. Що бой съм изял там, мале мила! И ефрейторът, и младшият, и старшият, и фелдфебелът по азбучен ред са се изреждали да ме бият. И все толкоз. Като се уволних, налетях пък на тебе. Събрахме се двамката, гълъбо - й думам, - и почнаха войните. Войни, войни, войни!... И с турци, и с гърци, и със сърби, и с англо-френци, и всички се свършиха, само тая с тебе се не свърши. Нападна те фронтално, ти ми направиш обход и ми унищожиш фланговете; окопая се някъде, ти ме откриеш; реча да те подмамя да ми влезеш в територията, че да те подхвана оттам, ти се намъкнеш и не излизаш. Рекох да сключа примирие - не щеш. И аз си кротувам и си плащам редовно репарации, а ти думкаш, врещиш и не преставаш. Отчаях се и реших да се спомина. Ще се отровя, рекох, и го ударих на вино. Пия вечер бяло вино и ям печени дробчета, пия вино и ям кебапчета - не помага. Тогава го ударих на черно. Черно вино и печени костенурки, варени крачка, пълнени шерденчета. Наям се, напия се и на туй отгоре, като се върна в къщи, пак ям, дано се пукна най-после и да се отървеш от мене, ама пак не ще. И на ракия го обърнах, и на мастика, и на коняк, и със сода разредявах виното, дано стомахът се разшири, чер дроб да се повреди или далак да се подуе - няма, та няма!

Кажи ми - думам, - какво да правя, та да ти помогна? Ако искаш да легна, да лежа цял ден под сянка, та да простина и пукна, ще го направя още утре. На баня, ако речеш, да ида във Варна, та дано глътна солена вода и се удавя - и него ще направя. Цял гивеч със зарзават да ме накараш да оплюскам, че да ми се надуе коремът и да се пръсне, и това съм готов да сторя. Ако щеш, и червен пипер му сложи, и черен, и люти чушки му накъсай, та дано се отровя най-подире, да легна и да не стана, та да се освободиш от мене и засмяна да тръгнеш из махалата.

...Тъй й думам, братче, тъй я утешавам, а тя врещи като коза, кълне, кълне и фучи, па седне насред двора, рита, скубе си косите и дрехите, докато се запени като бясна свиня по устата.

Таа... Такива ми ти работи знаеш? Ами! Какво се чудиш? Що ме гледаш? Не е болка за умиране то. Я му дръпни едничко! Тъй си е вървяла открай време и тъй ще си върви. Дето думат старите хора: то чушка ако не люти, краставица ако не горчи, жена ако не гълчи, и мъж ако не мълчи, де ще му излезе краят, а?

автор: Чудомир

• Харесване 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Лин написа:

Да си главен готвач е едно, да си Шеф е друго

А да забъркаш нещо фкусно е трето и четвърто :emoji_smiley-01:

• Харесване 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 1 минута, darkterminal написа:

Мене ако питаш - ти си се предал... Ас поне оше ритам...

все още риташ...ъ-ъ-ъ...тъй де, уточнявъй съ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, emmi написа:

Ас, лично, за себе си отдавна съм решила да не се занимавам с жени. И съм си шес.

Дюминичь! Е! Виш! И жина да ти го каже...

преди 3 минути, дръндю написа:

все още риташ...ъ-ъ-ъ...тъй де, уточнявъй съ

Мхм... Фърлям чифтета ешеклийската... Ноу съм добър...

• Харесване 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...