Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от 3 дена лаптопа ми се включва до ниво работения плот и след това не се показват икони и нищо не става. Показва ми през 2 минути една грешка windows explorer has stopped working. Windows is checking for a solution. Windows is restarting. Опитва се да се рестартира ама даже и това не му се получава. Лаптопа ми е Toshiba с windows 7 съм. Благодаря предварително за помоща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toshiba имат поне 1000 модела. В рамките на над 15 години, може и повече. Тестван ли е диска за грешки?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

При стартиране на лаптопа "помпи" клавиш F8 и като се покаже менюто за избор на режим със стрелките освети Last Good Known Configuration и натисни Enter.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое от нещата можете да направите:

- да заредите Windows в Safe Mode

- да си спасите важните неща от лаптопа

- да направите диагностика на лаптопа - примерно с инструментите от Hiren's Boot CD

- да си инсталирате наново Win7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Модела на лаптопа е Toshiba Satellite C75-A-10W. Това с помпането на F8 и опцията не проработи същото си е.

Като заредя windows в safe mode продължава да ми дава тази грешка и немога да направя нищо. Не знам как се прави диагностка и не мога да си преинсталирам лаптопа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 10 минути, manqka98 написа:

опцията не проработи същото си е.

Не възстанови или няма промяна след възстановяване. Ай да разказваш с повечко думички, не да си дърпаме с ченгел. И ние да изписваме по един чаршаф текст, а ти да отговаряш едносрично.
След F8 влез в Safe mode with networking

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друга компютърна техника имаш ли където да свалиш и запишеш инструменти за диагностика?

Другите ти варианти са:

- познат с необходимите познания на колко да си платиш за услугата

- сервиз

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиша тук, защото се опитвам да избегна сервиз. Това което ми каза да натисна преди last good known configuration нямаш нищо различно ако знаеш как да си реша проблема мога да ти пратя номера си на ЛС и да ми обясниш Darkedge благодаря предварително. ☺

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, DarkEdge написа:

След F8 влез в Safe mode with

command prompt  и в черния прозорец напиши
sfc /scannow
и натисни Enter. Като свърши направи снимка на прозореца и я покажи тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.