Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

И що.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Дъжд-ааа

Щото е банален :weather1:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

0000381694-article2.jpg

За Шоко Асахара

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ined написа:

0000381694-article2.jpg

За Шоко Асахара

пиши го бегал

ушушкаа го

баси времето

сякаш оня ден напрай оня золум в метрото

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тайна! :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ined написа:

0000381694-article2.jpg

За Шоко Асахара

Йога терорист crazy-monkey-emoticon-075.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мъже. Всеки ден за различен, щото иначе ми доскучава, ако трябва да е само за един.

От време на време си мисля и за Бог и за АнгелаМиХранител, който доста добре се справя и лично бих го предложила за повишение в Архангел.

А най-рядко- два три пъти в годината- си мисля за Бенедикт Кимбърбач, но се сещам, че е женен и има дете, и ми минава бързо. Не се задълбочавам прекалено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Maleficient написа:

От време на време си мисля и за Бог и за АнгелаМиХранител, който доста добре се справя и лично бих го предложила за повишение в Архангел.

Що, дебела ли си станала от този хранител, та чак повишение ще му ходатайстваш BoilingJoyfulAmericanavocet.gifcrazy-monkey-emoticon-065.gif

преди 18 часа, Хитрейшио написа:

Тайна! :hush:

Да не е мъж бе crazy-monkey-emoticon-060.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10.07.2018 г. в 17:25, аm-аm написа:

Що, дебела ли си станала от този хранител, та чак повишение ще му ходатайстваш BoilingJoyfulAmericanavocet.gifcrazy-monkey-emoticon-065.gif

Да не е мъж бе crazy-monkey-emoticon-060.gif

леле колко мамуни са плъзнали ...

Не съм станала дебела, защото "хранител" може да се асоциира с всичко друго, но не и с ... "тъпкач" примерно. Може да има и такива злоради ангели, които да не ти бодигардстват, а само да отбиват номера и да не те хранителстват качествено според Ангелския кодекс и Устав.

Днес си мисля, за един Мъж - хехе, няма изненадани, защото и преди време съм си признала хетеромислите- който има рожден ден. И съвсем без очаквания реших да го поздравя. А и май последно ... абе имаше за какво да ме игнорира, нооооо той не го направи. И, съм невероятно доволна, че се реших да го поздравя, мислейки за него.

Не знам дали съм отбелязвала, че Лъв-овете-мъже са ми слабост- тази която не можеш да изкорениш, тормози те, но си ти харесва и винаги си готов да се поддадеш на изкушение с тях. Та, утре пък, има рожден ден друг Лъв на лъвовете, на когото съм му замислила и подаръче дори, и знам че ще го оцени- за него вече имам очаквания, но те са някак толкова мои си, че ми е важна емоцията за мен си от това, че ще подаря на някого нещо, а не дали той ще изпадне в еуфория непременно.

За това, е готино да се мисли за някой друг ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Деми Ловато. Няма да казвам какво си мисля за нея, щото е за червена точка с 18+.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За себе си, предимно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за ангела ми хранител и колко добре и професионално се справя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.07.2018 г. в 13:34, Maleficient написа:

Та, утре пък, има рожден ден друг Лъв на лъвовете, на когото съм му замислила и подаръче дори, и знам че ще го оцени- за него вече имам очаквания, но те са някак толкова мои си, че ми е важна емоцията за мен си от това, че ще подаря на някого нещо, а не дали той ще изпадне в еуфория непременно.

С някоя готова купена вещ,няма да минеш при лъв.Тях с вещ не може да ги впечатлиш,те са впечатляват от доста по ,,специялни,, и ,,индивидуални,, подаръци.И трябва много да му чешип,чешиш,чешиш, чешиш... гривата.. че да остане доволен.Все пак това е лъв, а не някой овен...:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от аm-аm
      Ако бях... Дядо Коледа, щях да донеса подаръци само на непослушните деца тази година.
    • от neseizpolzva
      Търся Порше Панамера под наем но не мога да намеря нещо. Попаднах само на това. Колата ще трябва за един ден (искам да зарадвам едно момиче). Максималния бюджет ще е 820лв. И не темата не е fake. 
    • от КрасимирПетковПетков
      Значи имам проблем с камината , над 50 градуса , започва да ШУМИ пищи, все едно почва да кипи водата . Какво ли не пробвах , от радиаторите въздух не излиза , обезвъздушавах помпата , и от там излиза вода. Спирах помпата и я пусках пак , качва се въздух и авт.обезвъздушитела изкара въздух , това го правих многократно и няма промяна. Моля помогнете , защото 5 майстора идваха и всеки си взима парите и нищо не прави.... Филтара чистих . Махнах даже от филтара едно като мрежичка което събира мърсотията , така ми предложиха да направя и това не помогна.  Истаналацията Се пълни от рашерителния съд. Обезвъздуших като напълних системата , изчаках 10 мин на пусната помпа и после пак обиколих , после я запалих на 50 60 градуса пак минах. И тоя звук(Пищене , щумене и ссссъссскане) в камината не изчезна. Изобщо...... Доста е силен и плашещ ... Сега я държа на 40 градуса повече не , гледам да не стане някоя беля.... Пробах и на 1 и 2-ра степен помпата , едно и също !!!

Това са снимки , на всички радиатори . И камина и раширителен съд. 

http://prikachi.com/images.php?images/858/6805858f.jpg
      . http://prikachi.com/images.php?images/866/6805866I.jpg .
      http://prikachi.com/images.php?images/870/6805870T.jpg
      . http://prikachi.com/images.php?images/874/6805874E.jpg
      . http://prikachi.com/images.php?images/875/6805875V.jpg
      . http://prikachi.com/images.php?images/877/6805877M.jpg .
      http://prikachi.com/images.php?images/880/6805880v.jpg . 

Инсталацията е от преди 4 години , преди пак сме имали радиатори и камина . Но бяха махнати 3 години нямаше радиатори и камина . Дефакто сега купихме само радиатори и камина и помпа . Преди проблем не имало изобщо.
    • от MemeHunter
      Здравейте, търся програма с която мога да махна всички тагове от много файлове. Става дума за песни и v3 тагове (не съм сигурен че се казват така) - като заглавие,група,година. Този проблем го направи Winamp като му дадох сам да разпознае песните и му дадох за тези които не е сигурен също да ги приложи. Та на кратко искам да премахна всичката информация за песните и да остане самия файл само
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.