Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Имам проект, който развивам и е свързан със спорт - бодибилдинг, добавки, тренировки, схеми и методики, макроси, процеси в тялото и т.н., като името му идва от цикъл в тялото за разграждане на макросите. 
Задължително трябва да му направя/измисля лого, защото взе да събира популярност, но нямам никаква представа как, колко и какво.. Имам определен бюджет, който е над 60 лв. и предполагам, че за тези пари ще се измисли нещо красиво и подхождащо на проекта. 

Разбира се, че за направата на логото ще се обърна към човек-фрийлансър или агенция и пускам тази тема само за предложения, като - как трябва да е, какво е добре да бъде, какви цветове са за предпочитане, може и някакви идеи за цяло лого. Идеята ми е просто да придобия някаква обща представа за логота, като цяло. 
Предполагам, че този/тази към който/която се обърна за направата на логото ще ме насочи и даде идеи, какво, как и т.н., но искам да съм подготвен и да имам поне малка представа. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да обявиш конкурс с парична награда. Но все пак е желателно да кажеш за какво точно става въпрос, какъв е проекта, каква е идеята и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари не обявявай конкурс, ами иди в сайтове за лога и си купи. Няма гаранция, че конкурса ще произведе нещо, което да харесаш. Не помня сайтовете наизуст, ама лесно ще ги откриеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Stoicho.k7 написа:

Здравейте.

Имам проект, който развивам и е свързан със спорт - бодибилдинг, добавки, тренировки, схеми и методики, макроси, процеси в тялото и т.н., като името му идва от цикъл в тялото за разграждане на макросите. 
Задължително трябва да му направя/измисля лого, защото взе да събира популярност, но нямам никаква представа как, колко и какво.. Имам определен бюджет, който е над 60 лв. и предполагам, че за тези пари ще се измисли нещо красиво и подхождащо на проекта. 

Разбира се, че за направата на логото ще се обърна към човек-фрийлансър или агенция и пускам тази тема само за предложения, като - как трябва да е, какво е добре да бъде, какви цветове са за предпочитане, може и някакви идеи за цяло лого. Идеята ми е просто да придобия някаква обща представа за логота, като цяло. 
Предполагам, че този/тази към който/която се обърна за направата на логото ще ме насочи и даде идеи, какво, как и т.н., но искам да съм подготвен и да имам поне малка представа. :)

Прегледай първо тук нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро https://www.google.bg/search?ei=FchDW4rCD5DSwQL0i5HYAg&q=free+logo+-maker+-program+-software&oq=free+logo+-maker+-program+-software&gs_l=psy-ab.3...24191.35731.0.36019.30.29.1.0.0.0.174.3230.4j23.27.0....0...1c.1.64.psy-ab..2.2.329...0j0i131k1j0i67k1j0i10i67k1j0i22i30k1.0.fNOwoafkvFA

ПП: Ама или са супер елементарни и безлични или са безплатни за сваляне, щото са крадени, т.е. не са с уредени права. Купи си, това е най-простото.

ППП: Купувал съм и бяха към 25 лв., това зависи и от размера и формата. Дава ти и право да ги разпространяваш с търговска цел до еди колко си хиляди бройки, т.е. можеш да ги лепиш по твои стоки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.