Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Мисля,че темата е за тук.Та какъв е проблема-значи преди няколко дена бащата форматира всичко и инстална ХР-то наново.И сега тряаше да свалям не една и две дискографии.И вече се кефя,че пак ще чуя мойта си музичка и ЦАК!кво излиза-the operation cannot be preformed because the pins are not connected...Е майна причерня ми :wors: Та може ли някой да ми обясни като за тринадесетгодишно как точно да се справя с тва животно,щото тоя уиндоус вече прекалено много проблеми ми прави и ше изперкам sad.gif . Ок,мерси предварително =]

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дай кода на грешка към съобщението което ти дава.Между другото да не сте инсталирали някой от кодек паковете защото грешката попринцип е заради декодера.Предполагам WMP ти е 9

Редактирано от jigsaw (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

80040209

Би тряало да е тва...

Ъммм...ако не се лъжа pins е игли,буквално.А аз си го превеждам като букси.Тоест,че буксата на тонколоните не е свързана.Ама тя е.И то е сложена точно където трябва.Скайпа също мрънка за някъв звук.Ем супер :/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
80040209

Би тряало да е тва...

Ъммм...ако не се лъжа pins е игли,буквално.А аз си го превеждам като букси.Тоест,че буксата на тонколоните не е свързана.Ама тя е.И то е сложена точно където трябва.Скайпа също мрънка за някъв звук.Ем супер :/

нее няма нищо общо с тонколонките :speak: съобщението казва ,че декодера ( Direct Show Filter ) не е свързан с плеъра става въпрос за софтуеър cool.gif.инсталирал ли си някакви кодеци

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ам момиче съм а и както казах в началото на темата-баща ми се занимава с тва.А тва,че плеъра е 9-дам...ся тука инсталвам уинамп да видя кво ще стане.

ПП.Ъ...тва па ми иска някви драйвери.Се едно падам от марс майна /ме гледа засрамено

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

конкретно грешката значи "Invalid business unit ID" получава се и в случай когато се пускат защитени файлове но в случая не е това.WinAmp не би трябвало да ти създава проблем и WMP можеш да се пребориш но е дълга и широка.Cега обърнах внимание на ника "Kami2003" :speak:.Това ,че ти иска драйвери пък значи ,че нещо баща ти не доинсталирал като хората но това е друга тема ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А това,че уиндоуса не е инсталиран свястно си го знам =)Просто не е като предния,а пак е профешънъл.Както и да е,не ме интересува тва,единсвеното,което искам е пак да си слушкам Аеросмит по цял ден ;[

Добре де,ем няа ли някъв начин да сваля тва дет ми го иска уинампа?Не е лесно да си тъп :/

Редактирано от kami03 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво иска.WinAmp си има всичко за да пусне почти всеки формат или по точно 99 процента от форматите в които се рипва музиката

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами инсталираи си някви кодеци щом не си.

Само внимаваи какво слагаш.

Ето ти един вариант.

Първо сканираш със СССР Insurgent след това инсталираш кодека.

Ето ти да се информираш кво слагаш http://www.cccp-project.net/wiki/index.php?title=Main_Page

CCCP Testova 08.07.06

CCCP 2006-05-01 Датаком

CCCP 2006-05-01 Дата.бг

CCCP 2006-05-01 Fens-bg

CCCP 2005-11-17 95-98 and ME Датаком

CCCP 2005-11-17 95-98 and ME Дата.бг

CCCP 2005-11-17 95-98 and ME Fens-bg

CCCP Insurgent 2006-01-01 Хит.бг

CCCP Insurgent 2006-01-01 Дата.бг

CCCP Insurgent 2006-01-01 Датаком

CCCP Insurgent 2006-01-01 Бол.бг

CCCP Insurgent 2006-01-01 Fens-bg

Редактирано от naruto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене нещо ми изглежда като не инсталирани драйвери на аудиото.Уинамп търси само тях а кодеците не го интересуват освен ако не е настроен за изпуълнение и на видео файлове.Пробвайте да преинсталирате навово аудио драйверите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми един приятел ми прати някви драйвери,аз направих квот трябваше и вече не ми изписва такова съобщение,песента си върви.Забавното е,че аз нищо не чувам.Тонколоните на макс и аз пак нищо не чувам...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване