Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 

Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, наскоро брат ми взе този телефон Xiaomi Redmi 5 http://tmobibg.com/xiaomi-redmi-5-dual-sim-16gb-2gb-ram-redmi-5-16gb Супер доволен от всичко освен от един бъг който забеляза при заснемане на видео качеството е добро първите 2-3 секунди след това е доста зле. Други проблеми не съм забелязал и от долу едното е колонка другото е микрофон доста се чудех. За 30лв повече можеш 32/3гб рам да вземеш. Батерията издръжлива, екарана голям общо взето доста добър телефон гледах доста тестове дори и в игри се представя добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, This Is BamBam написа:

Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 

Благодаря предварително. 

Ще преинача (допълня) малко думите на колегата Денков, а именно: в ниския ценови сегмент (до 300 лева), няма кой да бие Xiaomi.
Ако вие все пак не искате тази марка е друг въпрос, но гледам, че въртите към модели извън нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:

Ще преинача (допълня) малко думите на колегата Денков, а именно: в ниския ценови сегмент (до 300 лева), няма кой да бие Xiaomi.
Ако вие все пак не искате тази марка е друг въпрос, но гледам, че въртите към модели извън нея.

Не съм голям почитател на Xiaomi затова търся други модели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Иван 12
      Здравейте , търся си телефон до 400 лева. За сега съм се спрял на Samsung Galaxy J6 2018 и ASUS Zenfone Max Pro. 
    • от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте!
      Днес за първи път получих следното съобщение относно активиране на защитата на литиево-полимерната батерия на моя телефон. Стори ми се странно, защото се активира при сравнително висока температура (11-12 градуса) по време на зареждане. 

Реших да прочета някой ред относно батерията на устройството и намерих следната информация: 

Та искам да попитам, тази защита нормално ли е да се активира при толкова висока температура? В крайна сметка 11 градуса не са нищо, на фона на условията, в които би трябвало да функционират тези устройства в далеч по-студени части на света. Ползвал съм други устройства на далеч по-ниски температури от тази, без абсолютно никакви проблеми, та ми с стори странно активирането на този вид защита. Възможно ли е да се е активирала поради софтуерен или хардуерен проблем, или е напълно нормално? 
    • от Ramiram
      Здравейте. Казвам се Рамин и имам един въпрос.
      Имам телефон Nokia с Windows 8.1 и наскоро случайно деинсталирах някои приложения от телефона. Опитах се да ги изтегля от Windows Store, но за съжаление те вече не са достъпни за моя тип телефон. Бихте ли ми казали как мога да изтегля тези приложения и откъде?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.