Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Решил съм да сменя стария 20" CRT телевизор с нов. Бюджет - 200 лева. Ще се гледа цифрова кабелна на Blizoo, разстояние около метър. Изисквания - да има DVB T/C тунер и CI+ слот. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 200лв...  Нещо втора употреба само!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

в Кауфланд, често има промоции
последния преди около месец, месец  и полвина,
видях че е 22 инча за 240 лева...ъ-ъ-ъ...тъй де, куча марка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е ясно, че ще е куча марка. Иначе разглеждам телевизорите в емаг и вероятно  ще се купува оттам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 6 минути, ncl написа:

То е ясно, че ще е куча марка. Иначе разглеждам телевизорите в емаг и вероятно  ще се купува оттам.

туй е малко повече парици, ама е 32 
https://broshura.bg/kaufland/kaufland-broshura-do-15-07-18-3?rs=8601#page=23

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но е доста над бюджета. Не ми се чака 4 месеца, за да събера още 150 лева като мога да отделям не повече от 35-40 лева на месец.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето 22-инчов за 199 лв. Давам този линк, защото вкъщи ползвам телевизори от Плесио, имат добър сервиз при нужда - досега не съм имал проблеми. У дома работят 32, 40 и 42-инчови Turbo-X, тамън три броя. Full HD е, вграден DVB-T2 тунер.

https://plesio.bg/televizori-c-69980053/turbo-x-led-tv-txv-2254-22-full-hd-p-325802.html

Колегата с "офертата" на Кауфланд - пич, за 350 лв. вече има евтини Full HD модели телевизори около 40-инчови, Blaupunkt-а е HD Ready и определено НE Е оферта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. А дали има CI+ слот, че не можах да видя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че няма. Но можеш да попиташ за конкретния модел по телефона - 0800 18 200, безплатно е, и ще ти кажат. Или пиши в чата на сайта на Плесио на някой консултант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще го имам предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка поръчах Star-Light 24DM3500 за 170 лева. Ще пиша допълнително за отзиви. Благодаря за мненията и помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак сега виждам темата, но ако някой я чете и търси нещо до 200лв, намерих ето ТАЗИ обява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.