Премини към съдържанието
I love anime

Препоръчайте ми рутер

Препоръчан отговор

Здравейте,препоръчайте ми рутер до 50лв (магазина който продава,да работи с еконт е предимство) не е задължително да има усб на него(излишна екстра ми е ) желателно е да бъде с две антени,за къща с тухлени стени,на него ще се закачат около 10 устройства,бях се спрял на тп линк,но имат прекалено много модели в този диапазон и се обърквам,колкото е по голям обхвата на рутера,толкова по добре ще бъде (Единствено не желая да ми се предлагат рутери с марка Tenda) и настройването на предложените,да е сравнително лесно,а не да е за професори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, I love anime написа:

Здравейте,препоръчайте ми рутер до 50лв (магазина който продава,да работи с еконт е предимство) не е задължително да има усб на него(излишна екстра ми е ) желателно е да бъде с две антени,за къща с тухлени стени,на него ще се закачат около 10 устройства,бях се спрял на тп линк,но имат прекалено много модели в този диапазон и се обърквам,колкото е по голям обхвата на рутера,толкова по добре ще бъде (Единствено не желая да ми се предлагат рутери с марка Tenda) и настройването на предложените,да е сравнително лесно,а не да е за професори.

Всеки един в този ценови диапазон ще ти върши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TP-LINK Archer C20 AC750

TP-Link Archer C50 AC1200 Dual Band
Като вторият е за предпочитане, ако искате по високи скорости в ac. стандарта.

Но все пак при условие, че сте готови да увеличите бюджета.

Скоростта им към LAN е само до 100 Mbps, което е недостатък. Но това все пак това са бюджетни модели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.