Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Какво мнение имате за този лаптоп? 

(АMD E Series e2-6110 quad core processor: 1.5GHz processor speed.

4GB RAM DDR3.

128GB SSD storage.) 

За баща ми е, ще го ползва главно да говори по скайп ( с мен :D ).

Някой друг филм може да гледа свързан със телевизор. 

Благодаря за отделеното време. 

Поздрави, 

Христо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е за без пари става. Ако е втора употреба, задължително обстоен тест, най-вече на температурите под товар 15-20 минути и ако всичко е нормално сервиз и хубава профилактика със смяна на термопастата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Raze написа:

Ако е за без пари става. Ако е втора употреба, задължително обстоен тест, най-вече на температурите под товар 15-20 минути и ако всичко е нормално сервиз и хубава профилактика със смяна на термопастата.

нов за 200 лири ? (442лева) 

със две години гаранция...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слаб процесор, лъскав екран. Не бих си го взел.

За £200 може да се намери (предполагам) някой свестен употребяван реновиран лаптоп, с по-добри параметри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В този ценови клас нямаш особен избор - втора употреба, подобен AMD процесор или 2/4 ядрен Intel celeron/atom. Ако вдигнеш поне още 100-150 лири, ще можеш да намериш някой I3. Преди 3+ години бях взел за нашите лаптоп с 4 ядрен celeron, 4 GB RAM, 500 HDD, който в последствие смених със SSD. Лаптопа още работи, дори и батерията му издържа над час. Не се изключва изобщо, най-много да заспи при затворен дисплей, ако не е включено зарядното. Майка ми постоянно си го ползва - интернет, фейсбук, скайп, доста прилично си работи машинката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взех го! Честно да си кажа съм приятно изненадан! Много ми хареса това, че е малък и лек. Уин 10 върви доста пъргаво, и лаптопчето работи много тихо. Направи ми впечатление че няма никакви вентилационни отвори, но се чува вентилатор... стори ми се странно, дано няма проблем с температурите в бъдеще. Има  128 ГБ ССД което е голям плюс според мен заради скоростта, като се има в предвид, че на разположение има допълнителен слот за 2.5" хард/ссд ако искаш да съхраняваш повече информация. Процесора е определено слабото звено, когато отварям ютуб и искам да направя картината на цял екран се усеща леко забавяне.

Като цяло ще върши перфектна работа за това за което е взет, скайп, ровене в интернет и гледане на филми... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

15 вата процесор, up to 1.5 GHz (no boost), какво охлаждане очакваш? Като знам на майка ми лаптопа с Celeron процесора какво охлаждане има....една метална планка около 2 кв. см. върху процесора и отзад едно малко вентилаторче, което се включва при температури над 60 градуса. Няма тръби, няма нищо...то не му и трябват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.