Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Как може да се разкодира Samsung J1 с парола тип шаблон? Опитах с Dr. Fone, но нищо не се получи - този модел не го открих, а и версията май е демо и за цялата трябва да се плаща. Пробвах също опцията да възстановя фабричните данни като въведа комбинация от натискане копчето долу в средата, копчето за включване/изключване и копчето за усилване/намаляване, но без желан резултат. Познат човек, който е в час с мобилните устройства, ми каза, че единствения вариант е преинсталиране на Android-а. Вие какво мислите по въпроса - мога ли някак си да го разкодирам или възстановя фабричните настройки, или да го дам за преинсталация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Deyancho написа:

Здравейте! Как може да се разкодира Samsung J1 с парола тип шаблон? Опитах с Dr. Fone, но нищо не се получи - този модел не го открих, а и версията май е демо и за цялата трябва да се плаща. Пробвах също опцията да възстановя фабричните данни като въведа комбинация от натискане копчето долу в средата, копчето за включване/изключване и копчето за усилване/намаляване, но без желан резултат. Познат човек, който е в час с мобилните устройства, ми каза, че единствения вариант е преинсталиране на Android-а. Вие какво мислите по въпроса - мога ли някак си да го разкодирам или възстановя фабричните настройки, или да го дам за преинсталация?

Hard reset ще свърши работа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е донесен от сащ само покупка на нов.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не стане го флашни с фабричен фирмуеър с один. След като го изтеглиш, работата става за няколко минути.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Person, не е от САЩ. От България си е, просто му е забравена паролата.

Raze, идея си нямам какво е това, за което говориш. Ако не стане по начина, предложен от AAUUXX, ще го водя на чичо доктор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре флашни нов фърмуер с один.

Има  други начини примерно с къстъм рековъри и после да намериш къде е запазен шаблона и да изтриеш, но не те съветвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи му хард ресет. Идва с Андроид 4.4 и няма FRP, няма да се заключи към гугъл акаунт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефонът е на близък. Тези дни като се видим ще ми го даде и ще видя какво мога да направя. Ако имам питания, ще драсна някое редче тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ако не е тайна? Най-малкото ще е от полза за някой с подобен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчистих данните от телефона по начина, който е описан тук: https://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-j100f-galaxy-j1/hardreset/first-method/. Тоест чрез Hard Reset. Телефонът след тази операция системно става като излязъл от магазина и сякаш никога досега не е ползван.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.