Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! В конкретен сайт, който използвам, постоянно ми излиза досадната reCAPTCHA - трябва постоянно да избирам квадратчета, в които има коли, пътища, пътни знаци и т.н. Избирам ги правилно, но ми излиза след това още няколко пъти. Как мога да я разкарам тази щуротия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако сайтът разчита на бисквити и/или Local Storage, за да пази тази проверка, а ти по някакъв начин ги триеш или блокираш (чрез настройки на браузъра или чрез някое разширение), сайтът няма как да помни, че вече си минал, и ще те пита пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, влизам през таен прозорец на Google Chrome. През телефона също ми ги иска тези проверки, но май по-рядко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо странно в такъв случай - тайният прозорец няма да запази история/бисквити/Local Storage след затваряне, но и няма да преизползва същите, записани от нормален прозорец на браузъра - все едно използваш напълно различен браузър.

Редактирано от killchain (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи да използвам обикновен прозорец, така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип се крия, защото не желая да се знае какво върша, но и през тайния прозорец съм следян - не знам как обаче. Прерових компютъра за съмнителна шпионска програма, но не открих такава. И да - компютърът е общ, не е мое лично притежание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.