Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Преди години ползвах такъв Samsung - с плъзгащо се капаче и копчета. Имах един проблем преди да го сменя - постоянно ми звънеше личен номер, който като му вдигна и не се чува никакъв звук отсреща. Един път като си извадих телефона от чантичката видях, че тече 24-минутен разговор именно с този личен номер. Пак същата история - тишина отсреща. После го разкарах и си взех нов Samsung Galaxy Core 2, който след това беше около 1-2 месеца на ремонт - не се чуваше нищо, когато разговаряш, вероятно беше изгоряло говорителчето. Както и да е, оправиха го и всичко си беше наред. Та, въпросът ми е според вас какъв е бил този личен номер, който постоянно ме търсеше? Като си взех новия Samsung не помня дали го имаше този проблем - може би не. Сигурно някой си е правил майтап с мен, или друго? Питам просто от любопитство, това беше преди цели 3 години, но си остана загадка поне за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това трябвало да го установиш още тогава, най-малкото да питаш в съответния мобилен оператор дали могат да го идентифицират. Как ти е станало интересно нещо, което е било преди 3 години чак сега??? Щом ти е звънял някой, значи ти е знаел номера. Едва ли стар телефон с капаче ще е имал ОС, която да се зарази с приложение или някой вирус, че да имитира входящо повикване. Ти не си спомняш след това като си сменил телефона дали го е имало това повикване, а очакваш някой друг да ти даде отговор за нещо, станало преди толкова време?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто попитах какъв може би е проблемът според вас. Да се сподели просто мнение, а не да го играем Хорейшю и да го дирим въпросния таен позвънител. Като се замисля май го нямаше след това на другия телефон. Значи вероятно е било бъзик от страна на някой познат може би, не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.