Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Мизия отново под вода!  Цикличност показващо пълното безхаберие и липсата на държавата и ред! Лъжи, лъжи, лъжи ,обещания, стратегии, концепции и никакви поуки. Днес същата ситуация, лъжи, лъжи, лъжи, стратегии, концепции и никакви поуки и така до следващия път. Ма, като дойде време пак за тия да си гласувате, еииии! Нали?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак сега ли ви сведоха опорните точки? Новината е от вчера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, baitexpo написа:

Чак сега ли ви сведоха опорните точки? Новината е от вчера.

Щети за милиони левове след пороите
Клуб Z 11.07.2018, 8:13 ч.
последна редакция 11.07, 10:32 ч.
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, baitexpo написа:

Хубаво, но НЕ всеки е чел вчера новината. Аз например не съм имал това време.

Влизам да прочета и веднага виждам това за опорките ... как пък веднага определи , че се следват някакви опорки ?  

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставете опорките, но не прави чест на г-жа Лъжа и червената мафия да спекулират с природни бедствия.

Да атакуваш правителството с аргумент - "пак заваля , ег'ати държавата" е... леко тъпо .

По това си личи разликата с японците например. Там никой не плюе или да вади дивиденти при земетресения , и др природни бедствия, както и  сегашните потопи където загинаха над 100 души май ако не се лъжа ?

Има ли японец който да плюе правителство при земетресение , след аварията Фукушима, или след сегашните потопи у тях ?

НЕ. И няма да видите. Затова те са нация, а тук са озлобени кални хиени като г-жа Лъжа.

пп

Коя е г-жа Лъжа :

https://www.google.com/search?q=г-жа+лъжа+

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, miro20 написа:

Затова те са нация, а тук са озлобени кални хиени като г-жа Лъжа.

Добре де. Коя е тази госпожа? Наречи я с истинското и име. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Black Power написа:

Днес същата ситуация, лъжи, лъжи, лъжи, стратегии, концепции и никакви поуки и така до следващия път.

Пропусна "единната информационна система". :D :D :D 

Инак, знам ли, може и да си извадили поуки, но проблемите трудно се решават само на ментално ниво.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, miro20 написа:

Да атакуваш правителството с аргумент - "пак заваля , ег'ати държавата" е... леко тъпо .

Абсолютно! Има толкова много реални проблеми заради които управляващите трябва да си ходят, ама простите комуняги решили и за дъждовете да ги обвинят... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, baitexpo написа:

Има толкова много реални проблеми заради които управляващите трябва да си ходят, ама простите комуняги решили и за дъждовете да ги обвинят... 

Например непочистени шахти или липса на такива  , безхаберие на общини. В нашия град така ремонтираха центъра и градската градина,че няма никакви отводнителни канали, няма никакви шахти. Зимата става пързалка , лятото и пролетта пък става вир. И това по - европейски проект от герберския вече бивш кмет.

Отпред пред магазина ни пък да не говорим има две шахти запушени и никой не реагира. За Била да не говорим при един порой какво се случва там, пак заради запушени отводнителните канали ...

Та има резон в недоволството. 

пп. Само да вмъкна,че областните управители не са само да украса!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шахти с тия количества вода не могат да се справят. Пари за инфраструктурни решения също няма . Тук е държавата на форумните тролове и мишки. Остава ни само възможността, да обявиме война на Швейцария или Норвегия и да развеем бялото знаме... Няма го този "материал", който да взима работещи и рационални решения и да ги осъществява - факт.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Joss Bomon написа:

Шахти с тия количества вода не могат да се справят. Пари за инфраструктурни решения също няма . Тук е държавата на форумните тролове и мишки. Остава ни само възможността, да обявиме война на Швейцария или Норвегия и да развеем бялото знаме... Няма го този "материал", който да взима работещи и рационални решения и да ги осъществява - факт.

Ти май не четеш.

преди 2 часа, nikssi написа:

В нашия град така ремонтираха центъра и градската градина,че няма никакви отводнителни канали, няма никакви шахти.

И това по-утвърдена програма. Жалкото е,че в желанието си да спечелим я караме през пръсти. Същото като тук. Не четем но пък даваме мнение.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, nikssi написа:

Ти май не четеш.

И това по-утвърдена програма. Жалкото е,че в желанието си да спечелим я караме през пръсти. Същото като тук. Не четем но пък даваме мнение.

И кой е този ваш град, господин по-утвърден трол? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се назначи международна независима комисия от западни специялисти, които да направят разбор и подробен анализ на всички бедствия за последните 10 години в България бас лова ,че изводат ще е само един.Тотално Безхаберие и безстопанственост на държавата. Нямането на пари винаги е служило за оправдание и замитане под килима на проблема от управляващата власт.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, nikssi написа:

И това по-утвърдена програма.

Интересно :) Ами тогава насочи критиките си към тези които са проектирали инфрасруктурата по тази програма, а не към изпълнителите и инвеститорите.

Разбирам когато се краде от парите или изпълнителя  спестява дейности , но тук говорим за официално утвърдена програма , под която и архитекти и проектанти специалисти , са се подписали , нали ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Black Power написа:

Мизия отново под вода!  Цикличност показващо пълното безхаберие и липсата на държавата и ред! Лъжи, лъжи, лъжи ,обещания, стратегии, концепции и никакви поуки. Днес същата ситуация, лъжи, лъжи, лъжи, стратегии, концепции и никакви поуки и така до следващия път. Ма, като дойде време пак за тия да си гласувате, еииии! Нали?

Нормално и не е само там. И нищо няма и да се направи.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Емил Костов написа:

Не е нормално, но е закономерно. Понеже приоритет е някой като този депутат от ГЕРБ да краде и да си пълни джобовете от парите на народа:

phpctqrgu_800x*.jpg

Крайно време е българите да обявят война на т.нар. своя държава. Някои пък запретват ръкави и сами се оправят:

https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/dve-sela-sabraha-pari-da-si-remontirat-pat

Защо да се дават пари на държавата да ги троши като може хората сами да си ги харчат по предназначение?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Lumberman написа:

Не е нормално, но е закономерно. Понеже приоритет е някой като този депутат от ГЕРБ да краде и да си пълни джобовете от парите на народа:

phpctqrgu_800x*.jpg

Крайно време е българите да обявят война на т.нар. своя държава. Някои пък запретват ръкави и сами се оправят:

https://m.dir.bg/dnes/obshtestvo/dve-sela-sabraha-pari-da-si-remontirat-pat

Защо да се дават пари на държавата да ги троши като може хората сами да си ги харчат по предназначение?

Това имам в предвид под нормално. Може би трябваше да сложа кавички. Колкото до българите няма да скочат.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, franchesko написа:

Ако се назначи международна независима комисия от западни специялисти, които да направят разбор и подробен анализ на всички бедствия за последните 10 години в България бас лова ,че изводат ще е само един.Тотално Безхаберие и безстопанственост на държавата. Нямането на пари винаги е служило за оправдание и замитане под килима на проблема от управляващата власт.

Но същевременно и Станишев, и Борисов бяха и са "отличници!" Уж онези говорят против корупцията, обаче лансират корумпета... именно, защото и те самите са корумпирани.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, nikssi написа:

Не четем но пък даваме мнение.

Четем, четем! В България НЯМА такава инфраструктура /шахти, канализация/, която да поеме подобно количество вода за такъв период от време!

Древните римляни обаче са имали канализация с внушителни възможности, която да отвежда дъждовните води:

Cloaca.gif

kanalizacija_drevnego_rima.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бойко,мойко, Доган, Станишев, проблема не е в телкова тях, колкото в дребния скапан канцеларски плъх, който трябва да прати хора да изчистят каналите, който трябва да следи нивото на язовирите.Тия хора по цял нищо не правят само на сладки приказки с тоя с ония,хапване пийване в кабинета по цял ден и всякакви други излишни занимания, но не и да си свършат работата , за която им се плаща.България е пълна само с андрешковци и мърлячи.Гледат днес да се скатаят, ако може никаква работа да не свърши,ама накрая на месеца се реди при счетоводителката за заплата и с едно такова задоволство се потупва по шкембето, че е надхтрил системата.Да ама той не е надхитрил системата,а обикновенните работещи от тъмно до тъмно хора, които цял живот строят една къщурка и събират една покъщина и заради неговото тотално безхаберие тия хора на стари години са на нула.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те ся ще направят нов асфалт и след 1 месец като завали пак яко диктатора тиквата ще нареди пак асфалт :D 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Емил Костов написа:

Знам. Обаче виж  Герберските подлоги само как защитават безтегловността в която живеем. Инче това което ще се направи ще са стратегий, концепции и виждания  за през 3078г. може би! До тогава трябва да траем.

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, miro20 написа:

Интересно :) Ами тогава насочи критиките си към тези които са проектирали инфрасруктурата по тази програма, а не към изпълнителите и инвеститорите.

Разбирам когато се краде от парите или изпълнителя  спестява дейности , но тук говорим за официално утвърдена програма , под която и архитекти и проектанти специалисти , са се подписали , нали ?

Естествено,че съм писъл където трябва. Просто дадох пример. Един проект съвсем не е лесно да бъде изменен , дори е невъзможно въпреки,че е направен некадърно.

преди 19 часа, baitexpo написа:

И кой е този ваш град, господин по-утвърден трол? 

Намерил се кой да го каже. ЕГН искаш ли? 

преди 7 часа, Joss Bomon написа:

В България НЯМА такава инфраструктура /шахти, канализация/, която да поеме подобно количество вода за такъв период от време!

Защото са задръстени с пясък и не се поддържа. Сигурно и разбитите плочки и улици също няма как да се поддържат. Прав си за едно няма квалифицирам персонал, няма и да има. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, nikssi написа:

Намерил се кой да го каже. ЕГН искаш ли? 

Ами пак доказваш, че си трол. В градът ти има проблем, обаче ти отказваш да кажеш кой е града. Е кой нормален човек би се държал така и не би искал проблема да се реши, ако не е пропаганден трол?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.