Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте знам че ще ме хейтвате но мисля че ще има хора които ще ми кажат правилния отговор!

На 16 години съм и прибегнат към стероидите понеже бях много слаб и исках да кача и така бях направил общо 4 цикъла и четох че ти спира растежа на височина и естествено спрях да взимам но съм 1.79 и бих искал да ви попитам дали е възможно да стана малко по висок към 1.83-4 п.с.взимал съм само хапове (метан(1път),стромба(2пъти)и туринабол 1 път!

възможно ли е да порасна или ще си седя на тия 1.79 :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро има възможност  да ядеш шамарената фабрика, ако разбере баща ти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 16 години да вземаш стероиди, ако не растеш ще ти е най- малкия проблем - впрочем този, който ти ги е (про)дал е за съд.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, sound написа:

На 16 години да вземаш стероиди, ако не растеш ще ти е най- малкия проблем - впрочем този, който ти ги е (про)дал е за съд.

Що бе, Дарвин би се гордял. 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Здравкооо написа:

възможно ли е да порасна или ще си седя на тия 1.79 :/

Може и да може. В родата има ли с ръст над 180? Сменяш естеството на занимания - от силови на разтягащи - волей, баскет, плуване. Вкарваш в заниманията си активна работа на лост.
И най-добре да се консултираш с ендокринолог и фитнес инструктор, но не такъв от залата за щанги.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Упражнение "палма" от йога.  И спри химията, че след 5 г. ще пиеш "Виагра".

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.07.2018 г. в 12:44, DarkEdge написа:

Може и да може. В родата има ли с ръст над 180? Сменяш естеството на занимания - от силови на разтягащи - волей, баскет, плуване. Вкарваш в заниманията си активна работа на лост.
И най-добре да се консултираш с ендокринолог и фитнес инструктор, но не такъв от залата за щанги.

Да баща ми е почти 2 метра ходя на лостове и плуване скачам разтягам се и се надявам да дръпна  и мерси за подкрепата понеже от други не видях такава !

на 12.07.2018 г. в 1:50, franchesko написа:

По-скоро има възможност  да ядеш шамарената фабрика, ако разбере баща ти.

Знаят аполо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Написаното от мен с нищо не подкрепя употребата на химия!

Абсолютна вреда е ползването й!

Ако не веднага, след време ще усетиш негативите.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам племенник. Когато беше на твоята възаст започна да тренира, за да направи мускули. Ама с тернировки и пот бавно стават нещата, пък и е изморително, та затова - инжекции директно в мускулите. За няма и месец качи килограми, оформи и някакъв обем, ама релеф - нъцки. Гъзар голям, походката като на нацепен батка, тениските бяха заменени с потници, за да се виждат мускулите, от чаша се пие, така че бицепса да е максимално стегнат и на показ и т.н. Обаче си трае и не казва на родителите си(майка му ми е първа братовчедка). Баща му се гордее - "Моят Венци как дръпна. Има полза от тия тренировки".

Обаче, нацепена кожа по бицепси, крака и т.н. от бръзия разстеж. Като свършиха парите за инжекции - мускулите си отидоха. Питал го баща му - "Какво стана бе сине, защо така, нали тренираш?". И 5 секунди след отговора на сина бащината любов се отприщила с пълна сила и синовните сълзи потекли като водопад. След около минута бащата се сетил, че не е хубаво да го болят ръцете и някаква сопа влязла в употреба. И до днес(12 години по-късно) белезите от бързия растеж си стоят, за боят си спомня с усмивка, а от напомпаните мускули и помен няма.

Имам и друг племенник - първи братовчед на въпросния Венци. Като малък и подрастващ - кюфтенце, ама му е наследство от баща му. Майка му е тънка като вейка. Обаче реши да отслабне, взе се в ръце и само с тренировки и правилно хранене заприлича на културист в лека категория - релеф и обем според височината му, а не някакви извращения. Никакви добавки, надбавки, химии и т.н.

Младите имате един сериозен проблем - не си пазите здравето най-често в името на някакви глупости. Ама после е късно.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей младите пешлигари са научиха само да искат най-доброто и се да минат по кратката пътека.От личен опит мога да кажа, че най-бързо и по естествен начин мускули се правят от тежък физически труд.Там така бързо почват да ти растят мускулите омбалиивъбъл, никакви тренитовки и фитнеси и анаболи не могат да срвнят с това.Всеки ден по 8 часа.Дигаш плочи цял ден бате 40/60 едната тежи 30 кила, и само правиш курсове с колички с пясък,товариш на ръка с лопата ,курс и пак товариш.Това такъв бицепс и трипепс се прави, а за предмишница да не говорим.Все едно си и налял керосин.Е първите няколко дена няма си усещаш ръцете.Ама после свикваш.И хем изкарваш някой лев, хем правиш тяло,хем си полезен за обществото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че когато си на 16, не мислиш какъв ще си, ако доживееш до пенсия. Когато си на 16 и 25 години възраст ти се струват много. Затова в пубертета се правят толкова много грешки, които дават отражение цял живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Pavel! написа:

Абсолютно. Мускули много не се правят, ама сила и издръжливост - доста. Тия лигльовци в залата ако им дадеш една лопата след 10 минути маане са капнали. То не е като да правиш 30 серии сгъване пред огледалото и накрая да се цъкнеш за фейса с големата бицара.

Ама разни хора - разни интереси. Ако се цъкнеш с лопатата няма да събереш много лайкове във фейса.

Хубавото на тежкия физически труд, че така те отваря на ядене, една от главните функции на химиите.Само, че тука идва по естествен начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Главната функция на химията е да те възстановява максимално бързо, за да може да тренираш повече. Тежкият физически труд води до покачване на мускулна маса до едно положение, а от там нататък се развиват сухожилия и се натоварват ставите. Затова след години тежък физически труд човек е амортизиран. Докато след години с правилни тренировки, човек си е ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, badsector написа:

Затова след години тежък физически труд човек е амортизиран. Докато след години с правилни тренировки, човек си е ок.

Ами това не е баш много вярно.Аз не познавам никой който 40 години да тренира 5 дена в седмицата по 8 часа..Иначе гаранция и той ще е амортизиран.А от физическия труд се равиват мускулите естествено до едно положение според телосложението на човека, защото е естествено.Химията основно ти отваря апетита и ти дава енергия да тренираш по-интензивно, което до голяма степен е вследствия на обилното хранене.Тия културисти къде изглеждат като Хълк там по мистър Олимпия да не мислиш ,че не са на химия.Колкото и да тренират,  без химия никога нямат да могат да развият тия мускули.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, franchesko написа:

Тия културисти къде изглеждат като Хълк там по мистър Олимпия да не мислиш ,че не са на химия.Колкото и да тренират,  без химия никога нямат да могат да развият тия мускули.

Тия културисти изглеждат така само около конкурсите за "красота". През останалото време нямат много общо с подобен вид телосложение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, A.com написа:

Тия културисти изглеждат така само около конкурсите за "красота". През останалото време нямат много общо с подобен вид телосложение.

Едва ли има спорт, в който състезателите да са в спортна форма всекидневно. Всички се готвят за оптимална форма по време на състезанията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.07.2018 г. в 13:40, DarkEdge написа:

Ако не веднага, след време ще усетиш негативите. 

Като остане без мозък, с какво ще усеща?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, badsector написа:

Едва ли има спорт, в който състезателите да са в спортна форма всекидневно. Всички се готвят за оптимална форма по време на състезанията.

Футбол(мач на всеки 3 или 6 дни), тенис на корт, волейбол, хандбал, баскетбол, хокей на лед и т.н. спортове. Не е всекидневно, но е много много по-начесто отколкото при културистите.

Докато при културистите са малко по-така нещата. Едно или две значими състезания през годианта, което трае 1-2 дни и после "почивка". А, забравих, селфитата. Там трябва да си постоянно напомпан, та може да се окажат и най-големите професионалисти някой от културистите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, A.com написа:

...но е много много по-начесто отколкото при културистите...

Защото и усилията за подготовка не са толкова големи, колкото при културистите. Но дори в тези спортове играчите имат силни и слаби моменти и не са постоянно във върхова форма. Специално тенесистите се подготвят по-сериозно за определени турнири, а не за всички, в които участват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.07.2018 г. в 22:24, badsector написа:

Докато след години с правилни тренировки, човек си е ок.

А е след години на химия няма да е много ок, ама .......

И впрочем - културистите далеч не са най- големите консуматори на стероиди, но при тях просто е много очевидно ...... нали, чак някак фрапиращо за сетивата: като излезе на 180см. около 130-140кг. съзтезателно тегло кожата му мокър вестник, гледаш  и ....... става "е те това не мое да бъде". :Д И наистина не може де - без стероиди гарантирано е абсолютно невъзможно. От там насетне, ако не ти светва лампичката какво правят тези медикаменти с организма ти ........

п.п. еле пък на 16 години - това е направо престъпно вече, ма ходи прави закон да пазиш глупака от глупостта му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 14.07.2018 г. в 0:09, franchesko написа:

...Аз не познавам никой който 40 години да тренира 5 дена в седмицата по 8 часа...

Реално това е част от проблема с амортизирането. Организмите не са предвидени за постоянно натоварване и след продължително такова нивата на тестостерон спадат, а се покачват нивата на кортизола.

на 15.07.2018 г. в 21:17, sound написа:

А е след години на химия няма да е много ок, ама .......

Разбира се, не говорех за химия.

на 15.07.2018 г. в 21:17, sound написа:

...И впрочем - културистите далеч не са най- големите консуматори на стероиди...

Културистите са доста големи консуматори на стероиди. Не знам дали са най-големите, но определено взимат големи количества.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.