Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, някой запознат в Yahoo, колко време е периода в който, ако не си влизал в емайла си ти го трият? Просто не мога да намеря, а ме интересува, на колко време трябва да си влизам в профила за да не ми изтрият емайла... Благодаря предварително. :)

Намерих това -

Recover your Yahoo account

Your account will be reactivated if you sign in to it within 30 days of closing it, with longer hold periods for accounts registered in Australia, India, or New Zealand (90 days), and Brazil, Hong Kong, or Taiwan (180 days).

Не мога да разбера, ако 30 дни не съм влязал го трият, така ли? И какви са тия държави с по 90 и 180 дни... хм Аз съм от България и 30 дни е срока ?Някой с Yahoo, Ако може да ми каже, Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, problem33 написа:

Здравейте, някой запознат в Yahoo, колко време е периода в който, ако не си влизал в емайла си ти го трият?

12 месеца.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, RudeBoy написа:

12 месеца.

Къде го пише това? може ли линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Your account will be reactivated if you sign in to it within 30 days of closing it, with longer hold periods for accounts registered in Australia, India, or New Zealand (90 days), and Brazil, Hong Kong, or Taiwan (180 days).

Това какво значи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, problem33 написа:

Къде го пише това? може ли линк.

Уффффф!!! :angry:    Толкова ли е трудно да ползваш интернет търсачка?...

Ето ти >>> ЛИНК <<< .

преди 5 часа, problem33 написа:

Това какво значи?

И с английския си скаран, и не знаеш, че има и Гугъл преводач ... 722724.gif

"Възстановете Yahoo акаунта си
Профилът Ви ще бъде активиран отново, ако влезете в него в рамките на 30 дни след затварянето му, с по-дълги периоди на задържане за регистрирани в Австралия, Индия или Нова Зеландия (90 дни) и Бразилия, Хонг Конг или Тайван (180 дни). "

Тоест, това е в случай, че ти сам си поискал да ти изтрият профила, и след това размислиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.