Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Всеки ден , като отворя особено АБВ поща, се появява един прозорец, който ме подканя да го превърта (прочета) и да приема написаното, нещо, което търпеливо правя. Би трябвало повече да не се появява. На другия ден същата работа. Как да се отърва от тази тъпотия? И нещо не ми харесва цялата работа-нали "те" се задължават да пазят нашите лични данни-какво ни карат да приемаме, те трябва да приемат и подпишат тези условия! Вместо досадния си процорец трябва да ни изпратят еднократно едно уверение, че нашите лични данни в тъпите им сайтове ще бъдат пазени съобразно новите условия. При вас как е? Само да отбележа, че това се случва на няколко различни компютъра , без да е правено почистване на диск.

66.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, B3M2W0 написа:

При вас как е?

И при мен е така дори и на телефона. Не знам ако сваля приложението дали ще е така.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че не трябва да си триете бисквитките на сайта.

Специалистите като се появят ще кажат.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, M.Николов написа:

Мисля, че не трябва да си триете бисквитките на сайта.

Специалистите като се появят ще кажат.

Така е .

След първото влизане в сайта дори без да се логна без да трия нищо, следващия път го нямаше.

Изтрих хронологията и пак се появи.

А приложението изтеглих без изобщо да се появи където и да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, JustDora написа:

Изтрих хронологията и пак се появи.

Ако в това се крие решението на въпроса, то то би било още по-неприемливо. Нима , заради тази досада, няма да можем да изтриваме хронологията на браузера? Трябва някакво по-радикално решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто задаваш бисквитките на тези няколко сайта в изключенията на CCleaner, ако използваш него за почистване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, B3M2W0 написа:

Всеки ден , като отворя особено АБВ поща, се появява един прозорец, който ме подканя да го превърта (прочета) и да приема написаното, нещо, което търпеливо правя. Би трябвало повече да не се появява. На другия ден същата работа. Как да се отърва от тази тъпотия? И нещо не ми харесва цялата работа-нали "те" се задължават да пазят нашите лични данни-какво ни карат да приемаме, те трябва да приемат и подпишат тези условия! Вместо досадния си процорец трябва да ни изпратят еднократно едно уверение, че нашите лични данни в тъпите им сайтове ще бъдат пазени съобразно новите условия. При вас как е? Само да отбележа, че това се случва на няколко различни компютъра , без да е правено почистване на диск.

Не е само тази досада! Нея поне може да я махнеш с "виж по-късно" На мен и като отворя Гугъл от време на време ми излиза страницата за поверителност без да имам опцията "по късно" или каквото беше там...? Без да съм чистила бисквитките на браузъра! И всеки път трябва да се съгласявам с условията за да ползвам търсачката...

Изобщо...Microsoft...нови технологии... "защита на личните данни" Въпреки,че при инсталация на Windows при настройките в началото му казвам да не ме следи, никакви лични данни, местоположение... Като отворя Хрома на Гугъл, и най от долу веднага излиза къде живееш и кой оператор използваш...Изобщо..."нищо не се знае" !   :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

:offtopic_s:

преди 3 часа, barbuncela написа:

Изобщо...Microsoft...

В случая Microsoft няма пръст - това са новите изисквания на EU.

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браузъра ти пази ли бисквитки? Кой е? Да не е някой секретен пак, който нищо не пази след затваряне? При мен няма такъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Raze написа:

Браузъра ти пази ли бисквитки? Кой е? Да не е някой секретен пак, който нищо не пази след затваряне? При мен няма такъв проблем.

Ами, обикновена Хрома! Уж трябва да пази ама...?? Паролите пази! На 1-2 дена изкача това на Гугъл...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери да не би бисквитките да са направени да се трият след 1-2 дена. Може и да е от някоя добавка. С вградения браузър explorer/edge има ли го проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Raze написа:

Провери да не би бисквитките да са направени да се трият след 1-2 дена. Може и да е от някоя добавка. С вградения браузър explorer/edge има ли го проблема?

Еdge нямам. С 8.1 съм. Еxplorer не ползвам изобщо! Добавките са всички изключени с изключение на адгуард и Internet Download Manager. Та чак и update на Гугъл е изключен! 

Гледах доста настройките... Върнах колко пъти фабричните настройки на браузъра...?? Тая гадост си излиза на 1-2 дена, и точно когато ти трябва бързо търсачката!:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, barbuncela написа:

Като отворя Хрома

Изходът е лесен-разкарваш Гугъл и в частност Хром и нямаш проблеми. Колкото до браузера-ако се вгледате по-внимателно в качествата на ИЕ, ще видите, че не ви трябва нищо друго. Пък при десятката той работи предимно чрез Edge, така ,че не може да се отправят упреци за неизползване на по-модерни средства. Има и безобидни търсещи машини, направени точно по тези причини. Това, за което пиша, го използвам доста време и нямам никакви проблеми.

77.JPG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, B3M2W0 написа:

при десятката той работи предимно чрез Edge

Ех, какъв бисеер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако използваш програмата Ccleaner, ще видиш при изтриване (при положение, че си работил само с ИЕ) регистриран трафик на Edge и то доста повече от на ИЕ. От къде идва, според тебе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.