Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

https://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/%D0%A1%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%84%D0%BE%D0%BD-GSM-NOKIA-6-BLACK-DUAL-SIM/p/574585

https://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phones/%D0%A1%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D1%84%D0%BE%D0%BD-GSM-SAMSUNG-J5-2017-J530-BLACK/p/574156

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари можеш да купиш по-добри Андроид телефони, но не от Технополис.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен като параметри ме интересува и качествово на апарата сегашния ми смартфон е Prestigio и не съм доволен забива и така нататък освен това имам доста приятели със самсунг и са доволни преди 8 години имах нокия и съм доволен затова питам между двата а относно китайските знам, че са с по добри параметри, но за качеството не съм убеден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От към памет Nokia е по-добре (3 GB RAM, 32 GB вградена), както и резолюция на дисплея, но пък Samsung (2 GB RAM, 16 GB вградена) e Super Amoled. Камерата на Samsung е по-добра 13 MP, f/1.7, нищо, че на нокията 16 MP (f/2.0, 1.0µm) я дават повече мегапиксели. От към андроид версия, и двата телефона ще могат да се обновят до 8 версия, за samsung го дават, че ще е това лято, ако не е излязъл вече. Samsung издържа повече, въпреки че ги дават с еднакви батерии, както е и по-бърз, нищо че и процесорите са еднакви, на samsung е на по-висока честота. Горе-долу това са разликите, можеш да си ги видиш тук:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8705&idPhone2=6885

Ако ти трябва телефон с 2 сим карти, нокията има такава опция, като вместо microSD карта слагаш SIM.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, asen9307 написа:

Освен като параметри ме интересува и качествово на апарата сегашния ми смартфон е Prestigio и не съм доволен забива и така нататък освен това имам доста приятели със самсунг и са доволни преди 8 години имах нокия и съм доволен затова питам между двата а относно китайските знам, че са с по добри параметри, но за качеството не съм убеден.

За нисък клас на Самсунг ще бъде набутвация. А пък не знам някой да е доволен от Нокия. В момента Xiaomi са едни от топмоделите цена/качество.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз, лично имам този телефон от линка на предния ми пост и съм много доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В ниския клас ( до 350лв ) Xiaomi няма конкуренция.Ако решиш да купуваш от магазин извън Бг, може да вземеш Xiaomi Redmi Note 5 64GB за около 340 лв ( доставка с DHL  за да избегнеш митница) . Тук е с около 50-70 лв. по-скъп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един глас за Xiaomi Redmi Note 5 , в момента съм с него и съм много доволен - затова го и препоръчвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към момента цената на Note 5 е същата като на телефоните в питането -> https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/xiaomi/redmi-note-5-64gb-p408715197/#opisanie

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с това ---  http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/56065/huawei-honor-8-lite-dual-sim    и трябва да ти кажа,че е страшно издръжлив телефон и като батерия и като натоварване с игри и т.н. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като изчетох темата до тук, веднага асоциирах с:

Цитат

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят; 
Руски форум: питаш нещо и теб те питат; 
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

Човека ви казва по-горе, че не иска чайна апарати, а вие се скъсахте да му бутате точно такива модели...

преди 8 часа, asen9307 написа:

Авторе, виж това мнение, което единствено ти казва нещо правдиво:

преди 6 часа, Raze написа:

От към памет Nokia е по-добре (3 GB RAM, 32 GB вградена), както и резолюция на дисплея, но пък Samsung (2 GB RAM, 16 GB вградена) e Super Amoled. Камерата на Samsung е по-добра 13 MP, f/1.7, нищо, че на нокията 16 MP (f/2.0, 1.0µm) я дават повече мегапиксели. От към андроид версия, и двата телефона ще могат да се обновят до 8 версия, за samsung го дават, че ще е това лято, ако не е излязъл вече. Samsung издържа повече, въпреки че ги дават с еднакви батерии, както е и по-бърз, нищо че и процесорите са еднакви, на samsung е на по-висока честота. Горе-долу това са разликите, можеш да си ги видиш тук:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8705&idPhone2=6885

Ако ти трябва телефон с 2 сим карти, нокията има такава опция, като вместо microSD карта слагаш SIM.

Аз мисля, че ти вече си избрал Самсунг-а, ама искаш някой да те донавие, за да си по-убеден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като не иска китайски телефони, защо пита тук?!  Да пита в Епъл или на Самсунг форума...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимай Самсунга. Нокиа не са това, което бяха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, ncl написа:

Като не иска китайски телефони, защо пита тук?!  Да пита в Епъл или на Самсунг форума...

Пита където си иска и това не е ваша работа.
Със спама до тук!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може би питащия пита за някой който да има някои от  телефоните и да му каже информация от първа ръка. Е, имам една колежка, която има въпросната Нокия и доколкото мога да разбера, няма никакви проблеми.Чисто субективно е доволна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, stanpet написа:

А може би питащия пита за някой който да има някои от  телефоните и да му каже информация от първа ръка. Е, имам една колежка, която има въпросната Нокия и доколкото мога да разбера, няма никакви проблеми.Чисто субективно е доволна.

Хареса ми как даваш информация от първа ръка. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога и по подробно, все пак всеки ден телефона е наблизо. Ако иска нещо конкретно да пита. Но не мога да направя сравнение с другия избран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло незнам защо се намесвам тук и даже незнам колко има смисъл! Но като прочетох всичко... @stanpet Ти дето казваш, че колежката ти е доволна, да но имаше няколко човека, които споменаха също и други модели от които са доволни. П.С Забелязах, че и ти си съгласен с Xiaomi Redmi Note 5

преди 5 часа, algor написа:

Човека ви казва по-горе, че не иска чайна апарати, а вие се скъсахте да му бутате точно такива модели...

преди 4 часа, andreygg написа:

Нокиа не са това, което бяха.

Прав си!!!

Откакто Foxconn купиха Nokia те вече не са финландците, които знаем, а са притежание на китайци и вече всичко в телефоните им е китайско.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...