Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте предварително се извинявам ако темата е в грешния раздел. Продавам частите си за компютър и се чудя в какво да сложа Рам памета, дънната платка и процесора ? Много ще съм ви благодарен ако ми отговорите.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет.

Примерно, дзвъниш в близката сладкарници/книжарница или нещо подобно, където има вероятност да се продават картонени кутии с аналоигчини размери. 

Питай куриерската фирма, би трябвало да предлагат опаковъчни материали.....

Добре е да подсигуриш и антистатична опаковка.  

:cantbelieve:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви aarchev ! Бихте ли ми казали антистатичната опаковка от къде мога да си я закупя ? И на каква цена ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във всеки офис на куриер предлагат опаковане срещу заплащане. Най-добре остави процесора в сокета на дъното, ако охладителя е боксов може и него да оставиш, както и паметите в гнездата им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително в анти-статична торбичка и добре опаковано! Много добре опаковано! Въпреки, бързите и евтини услуги на Еконт, (ако ще ползваш тях, като куриер) 50% от куриерите им са меко казано немърливи. Не веднъж съм виждал как разтоварват и натоварват пратките... (мятайки) Лично аз съм си патил с едно спукано дъно и един обтегач, който ми върнаха на пихтия.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.